Hledat

Ubytování

Tyrolsko

V regionu Tyrolsko (Rakousko) máme celkem 12322 hotelů a ubytování.

Pro rakouskou destinaci Tyrolsko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Sölden (491), Innsbruck (359), Mayrhofen (337), Neustift im Stubaital (323), Kappl (281), Ischgl (280), Seefeld in Tirol (278), Längenfeld (275), Sankt Anton am Arlberg (252), Kitzbühel (231). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v rakouské destinaci Tyrolsko

Nejlepší ubytování v hotelech v rakouské destinaci Tyrolsko

Panorama Penthouse mit Sauna & großem Balkon

10

Panorama Penthouse mit Sauna & großem Balkon

Ubytování (Apartmán) Panorama Penthouse mit Sauna & großem Balkon. Ubytování se nachází 34 km od císařského paláce v Innsbrucku. Ubytování Panorama Penthouse mit Sauna & großem Balkon se nachází ve městě Gallzein (Rakousko - Tyrolsko).

Panorama Lodge

10

Panorama Lodge

Ubytování (Chata) Panorama Lodge. Panorama Lodge se nachází ve Walchsee v Tyrolsku a nabízí balkon a výhled na jezero. 28 km od Rosenheimu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Panorama Lodge se nachází ve městě Walchsee (Rakousko - Tyrolsko).

Panorama Chalet Heimatliebe

10

Panorama Chalet Heimatliebe

Ubytování (Chata) Panorama Chalet Heimatliebe. Panorama Chalet Heimatliebe se nachází v budově staré farmy postavené v roce 1875 v Ladisu, 300 metrů od lanovky Fiss-Ladis Sonnenbahn. Ubytování Panorama Chalet Heimatliebe se nachází ve městě Ladis (Rakousko - Tyrolsko).

Panorama

10

Panorama

Ubytování (Dodatečný poplatek) Panorama. Panorama se nachází v obci Oberndorf in Tirol a nabízí zahradu, restauraci, zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Panorama se nachází ve městě Oberndorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Wibmer Martin

10

Haus Wibmer Martin

Ubytování (Dodatečný poplatek) Haus Wibmer Martin. Haus Wibmer Martin se nachází v obci Matrei in Osttirol. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Wibmer Martin se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Sabrina Apartment Kreuzjoch

10

Haus Sabrina Apartment Kreuzjoch

Ubytování (Apartmán) Haus Sabrina Apartment Kreuzjoch. Haus Sabrina Apartment Kreuzjoch se nachází v See, 36 km od Knappenweltu Gurgltal a 41 km od oblasti 47. Nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Haus Sabrina Apartment Kreuzjoch se nachází ve městě See (Rakousko - Tyrolsko).

jotvier

10

jotvier

Ubytování (Apartmán) jotvier. Jotvier nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a kávovarem, asi 40 km od starého kláštera St. Mang. 40 km od muzea Füssen. Ubytování jotvier se nachází ve městě Jungholz (Rakousko - Tyrolsko).

Jörgleggerhof

10

Jörgleggerhof

Ubytování (Farma) Jörgleggerhof. Jörgleggerhof je tradiční statek v údolí Drau ve východním Tyrolsku, 5 minut jízdy od Nikolsdorfu a 15 minut od Lienzu. Ubytování Jörgleggerhof se nachází ve městě Nikolsdorf (Rakousko - Tyrolsko).

Kaiserappartement

10

Kaiserappartement

Ubytování (Apartmán) Kaiserappartement. Kaiserappartement se nachází v obci Söll, 21 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, 24 km od kasina Kitzbuhel a 31 km od hory Hahnenkamm. Ubytování Kaiserappartement se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Kitzbühel Residences

10

Kitzbühel Residences

Ubytování (Zdarma!) Kitzbühel Residences. Žijete ve své plně vybavené rezidenci s borovou kuchyní, koupelnou z přírodního kamene, která je součástí vysoce kvalitních hotelových služeb s bazénem,... Ubytování Kitzbühel Residences se nachází ve městě Reith bei Kitzbühel (Rakousko - Tyrolsko).

Kitz-Apartment

10

Kitz-Apartment

Ubytování (Apartmán) Kitz-Apartment. Kitz-Apartment se nachází v Kitzbühelu v Tyrolsku a nabízí balkon. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kitz-Apartment se nachází ve městě Kitzbühel (Rakousko - Tyrolsko).

Hof Alpenjuwel

10

Hof Alpenjuwel

Ubytování (Dodatečný poplatek) Hof Alpenjuwel. Hof Alpenjuwel se nachází v Nauders a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hof Alpenjuwel se nachází ve městě Nauders (Rakousko - Tyrolsko).

Haus St. Bernard

10

Haus St. Bernard

Ubytování (Dodatečný poplatek) Haus St. Bernard. Haus St. Bernard se nachází v Pettneu am Arlberg, 41 km od Knappenweltu Gurgltal, 46 km od oblasti 47 a 7,5 km od vlakového nádraží Sankt Anton am Arlberg. Ubytování Haus St. Bernard se nachází ve městě Pettneu am Arlberg (Rakousko - Tyrolsko).

Inviting Chalet in Kirchdorf in Tirol near City Centre

10

Inviting Chalet in Kirchdorf in Tirol near City Centre

Ubytování (Apartmán) Inviting Chalet in Kirchdorf in Tirol near City Centre. Inviting Chalet in Kirchdorf in Tirol near City Centre se nachází v Kirchdorfu in Tirol, 17 km od kasina Kitzbuhel, 19 km od golfového klubu Kitzbühel... Ubytování Inviting Chalet in Kirchdorf in Tirol near City Centre se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Inviting Apartment in Sölden with Terrace

10

Inviting Apartment in Sölden with Terrace

Ubytování (Apartmán) Inviting Apartment in Sölden with Terrace. Inviting Apartment in Sölden with Terrace se nachází v Söldenu, 40 km od oblasti 47 a v okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Inviting Apartment in Sölden with Terrace se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Sunny Mountain Loft - im Herzen der Alpen

10

Sunny Mountain Loft - im Herzen der Alpen

Ubytování (Apartmán) Sunny Mountain Loft - im Herzen der Alpen. Sunny Mountain Loft s výhledem na hory im Herzen der Alpen nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 8 km od císařského paláce Innsbruck. Ubytování Sunny Mountain Loft - im Herzen der Alpen se nachází ve městě Thaur (Rakousko - Tyrolsko).

Villa Rosa-Panorama App

10

Villa Rosa-Panorama App

Ubytování (Apartmán) Villa Rosa-Panorama App. Villa Rosa-Panorama App se nachází v Haslachu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Rosa-Panorama App se nachází ve městě Haslach (Rakousko - Tyrolsko).

Summit Lodges

10

Summit Lodges

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Summit Lodges. Summit Lodges se nachází v obci Pfunds v Tyrolsku, 24 km od jezera Resia. Ubytování Summit Lodges se nachází ve městě Pfunds (Rakousko - Tyrolsko).

Speikbodenhütte

10

Speikbodenhütte

Ubytování (Aparthotel) Speikbodenhütte. Speikbodenhütte se nachází v obci Sankt Veit in Defereggen a nabízí výhled na hory, restauraci a terasu. Ubytování Speikbodenhütte se nachází ve městě Sankt Veit in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko).

Appartementhaus Florian

10

Appartementhaus Florian

Ubytování (Dodatečný poplatek) Appartementhaus Florian. Appartementhaus Florian se nachází na atraktivním místě v Längenfeldu, 29 km od oblasti Area 47 a 43 km od Knappenweltu Gurgltal. Ubytování Appartementhaus Florian se nachází ve městě Längenfeld (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Plus

10

Appartements Plus

Ubytování (Apartmány) Appartements Plus. Appartements Plus se nachází v Hochfilzenu, 29 km od kasina Kitzbuhel, a nabízí zahradu, saunu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Appartements Plus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Angelika

10

Appartement Angelika

Ubytování (Udržitelné ubytování) Appartement Angelika. Appartement Angelika se nachází pouhých 200 metrů nebo 3 minuty chůze od lanovky Horbergbahn v údolí Zillertal a nabízí moderní apartmán se 2 balkony a... Ubytování Appartement Angelika se nachází ve městě Schwendau (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Reischerhof

10

Appartement Reischerhof

Ubytování (Apartmán) Appartement Reischerhof. Appartement Reischerhof se nachází v Goingu, 3 km od lanovky Astbergbahn a 3,2 km od lanovky Sonnenlift. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Reischerhof se nachází ve městě Going (Rakousko - Tyrolsko).

Buchensteinblick

10

Buchensteinblick

Ubytování (Apartmány) Buchensteinblick. Buchensteinblick se nachází v Mühlau a nabízí ubytování s terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Buchensteinblick se nachází ve městě Sankt Jakob in Haus (Rakousko - Tyrolsko).

Brixen 1

10

Brixen 1

Ubytování (Apartmán) Brixen 1. Brixen 1 se nachází v obci Brixen i.m Thale, 11 km od kasina Kitzbuhel a 18 km od Hahnenkamm, v oblasti, kde se můžete věnovat lyžování. Ubytování Brixen 1 se nachází ve městě Brixen im Thale (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Aurora

10

Ferienhaus Aurora

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Aurora. Ferienhaus Aurora se nachází v centru Großdorfu, pouhých 150 metrů od lyžařského střediska Großglockner, a nabízí apartmány se satelitní TV s plochou... Ubytování Ferienhaus Aurora se nachází ve městě Kals am Großglockner (Rakousko - Tyrolsko).

Cozy Chalet in Steinach am Brenner with Balcony and sauna

10

Cozy Chalet in Steinach am Brenner with Balcony and sauna

Ubytování (Chata) Cozy Chalet in Steinach am Brenner with Balcony and sauna. Steinach XL se nachází v obci Steinach am Brenner. Seefeld in Tirol leží 45 km daleko. Chata má 4 ložnice a kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou. Ubytování Cozy Chalet in Steinach am Brenner with Balcony and sauna se nachází ve městě Steinach am Brenner (Rakousko - Tyrolsko).

Delightful Apartment in Jochberg with Balcony

10

Delightful Apartment in Jochberg with Balcony

Ubytování (Apartmán) Delightful Apartment in Jochberg with Balcony. Delightful Apartment in Jochberg with Balcony se nachází v Jochbergu, 10 km od kasina Kitzbuhel a 14 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee. Ubytování Delightful Apartment in Jochberg with Balcony se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Dachgeschosswohnung am Waldrand

10

Dachgeschosswohnung am Waldrand

Ubytování (Apartmán) Dachgeschosswohnung am Waldrand. Nachází se v Arzlu. iDachgeschosswohnung am Waldrand se nachází v Pitztalu, pouhých 10 km od lanovky Knappenwelt Gurgltal, a nabízí ubytování s výhledem do... Ubytování Dachgeschosswohnung am Waldrand se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Garni Jungmann

10

Apart Garni Jungmann

Ubytování (Penzion) Apart Garni Jungmann. Apart Garni Jungmann se nachází pouhých 250 metrů od lanovky Silvretta v Ischglu a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a kabelovou TV. Ubytování Apart Garni Jungmann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

adventure paradise

10

adventure paradise

Ubytování (Apartmán) adventure paradise. Adventure paradise se nachází v Sautensu, pouhých 5,9 km od oblasti 47. Ubytování adventure paradise se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenoase

10

Alpenoase

Ubytování (Apartmán) Alpenoase. Alpenoase nabízí ubytování s výhledem do zahrady ve Schwendau, 48 km od vodopádů Krimml a 3,7 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Ubytování Alpenoase se nachází ve městě Schwendau (Rakousko - Tyrolsko).

Alpen Apart Heiss - DELUXE XL Apartments

10

Alpen Apart Heiss - DELUXE XL Apartments

Ubytování (Dodatečný poplatek) Alpen Apart Heiss - DELUXE XL Apartments. Alpen Apart Heiss - DELUXE XL Apartments se nachází v Prutzu v Tyrolsku, 32 km od lanovky Knappenwelt Gurgltal. Ubytování Alpen Apart Heiss - DELUXE XL Apartments se nachází ve městě Prutz (Rakousko - Tyrolsko).

almSterndl

10

almSterndl

Ubytování (Apartmány) almSterndl. AlmSterndl se nachází v Sankt Leonhard im Pitztal, 38 km od Knappenweltu Gurgltal. Ubytování almSterndl se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Platzer

10

Apartment Platzer

Ubytování (Udržitelné ubytování) Apartment Platzer. Apartment Platzer se nachází ve Fügenu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice. Ubytování Apartment Platzer se nachází ve městě Fügenberg (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Ramona

10

Apartment Ramona

Ubytování (Apartmán) Apartment Ramona. Apartmán Ramona se nachází asi 16 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen a nabízí výhled na hory, balkon a kávovar. Ubytování Apartment Ramona se nachází ve městě Aschau (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Milli

10

Apartment Milli

Ubytování (Apartmán) Apartment Milli. Apartment Milli se nachází v obci Wenns, pouhých 16 km od lanovky Knappenwelt Gurgltal, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Apartment Milli se nachází ve městě Wenns (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment mit Herz

10

Apartment mit Herz

Ubytování (Apartmán) Apartment mit Herz. Tento apartmán s balkonem a Wi-Fi zdarma se nachází 1,4 km od dolní stanice lanovky Almbahn ve Finkenbergeru. Dům má vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Apartment mit Herz se nachází ve městě Finkenberg (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment VIERSTERNE

10

Apartment VIERSTERNE

Ubytování (Apartmán) Apartment VIERSTERNE. Nachází se v Neustiftu iApartmán VIERSTERNE se nachází 25 km od hlavního nádraží v Innsbrucku a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, bankomat a úschovnu... Ubytování Apartment VIERSTERNE se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Awesome apartment in Längenfeld with WiFi and 1 Bedrooms

10

Awesome apartment in Längenfeld with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Längenfeld with WiFi and 1 Bedrooms. Apartmán Awesome apartment in Längenfeld se nachází v Längenfeldu, 22 km od oblasti Area 47 a 36 km od Knappenweltu Gurgltal, a nabízí výhled na hory a... Ubytování Awesome apartment in Längenfeld with WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Längenfeld (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhof Leneler

10

Bauernhof Leneler

Ubytování (Farma) Bauernhof Leneler. Farma Bauernhof Leneler nabízí 4 apartmány s balkonem a sluneční terasu s výhledem na hory. Za 15 minut dojedete do lyžařského areálu Hochzeiger. Ubytování Bauernhof Leneler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bettina

10

Bettina

Ubytování (Dodatečný poplatek) Bettina. Bettina se nachází v Ehrwaldu, pouhých 100 metrů od zastávky skibusu, který jezdí k vlekům lyžařského areálu Zugspitzarena. Ubytování Bettina se nachází ve městě Ehrwald (Rakousko - Tyrolsko).

Berghütte Ahornblick

10

Berghütte Ahornblick

Ubytování (Chata) Berghütte Ahornblick. Berghütte Ahornblick se nachází v Hippachu, 16 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Ubytování Berghütte Ahornblick se nachází ve městě Hippach (Rakousko - Tyrolsko).

Apart4You Ötztal

10

Apart4You Ötztal

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Apart4You Ötztal. Apart4You Ötztal se nachází v obci Sautens a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apart4You Ötztal se nachází ve městě Sautens (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Siglstetter-1

10

Apartment Siglstetter-1

Ubytování (Udržitelné ubytování) Apartment Siglstetter-1. Apartment Siglstetter-1 se nachází v Aschau, 12 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Siglstetter-1 se nachází ve městě Aschau (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Alpenstyle by Katharina

10

Apartment Alpenstyle by Katharina

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Apartment Alpenstyle by Katharina. Apartment Alpenstyle by Katharina se nachází v obci Rohrberg v Tyrolsku a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Apartment Alpenstyle by Katharina se nachází ve městě Rohrberg (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Altes Zollhaus - NDR114

10

Apartment Altes Zollhaus - NDR114

Ubytování (Udržitelné ubytování) Apartment Altes Zollhaus - NDR114. Apartment Altes Zollhaus - NDR114 se nachází v obci Nauders v Tyrolsku a nabízí terasu. Ubytování Apartment Altes Zollhaus - NDR114 se nachází ve městě Nauders (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Berghaus Waldner

10

Apartment Berghaus Waldner

Ubytování (Apartmán) Apartment Berghaus Waldner. Apartment Berghaus Waldner se nachází v obci Reith bei Seefeld a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Do Mittenwaldu je to 17 km. Ubytování Apartment Berghaus Waldner se nachází ve městě Reith bei Seefeld (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Apart Romantica - KPL216

10

Apartment Apart Romantica - KPL216

Ubytování (Udržitelné ubytování) Apartment Apart Romantica - KPL216. Apartment Apart Romantica - KPL216 se nachází v Kapplu, 2,4 km od lyžařského střediska Kappl, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Apart Romantica - KPL216 se nachází ve městě Kappl (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Apartment Lisa

10

Apartment Apartment Lisa

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Apartment Apartment Lisa. Apartmán Lisa v Neustiftu im Stubaital nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 23 km od Tyrolského státního muzea Ferdinandeum, 24 km od Zlaté střechy a... Ubytování Apartment Apartment Lisa se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Filzenkogel

10

Apartment Filzenkogel

Ubytování (Mimo ubytování) Apartment Filzenkogel. Apartment Filzenkogel se nachází ve Schwendau, 48 km od vodopádů Krimml a 3,5 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Ubytování Apartment Filzenkogel se nachází ve městě Schwendau (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování v městech rakouské destinace Tyrolsko

Ubytování v městech rakouské destinace Tyrolsko

Ubytování v rakouském regionu Tyrolsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 12322 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v rakouském regionu Tyrolsko.

Pro rakouskou destinaci Tyrolsko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Sölden (491), Innsbruck (359), Mayrhofen (337), Neustift im Stubaital (323), Kappl (281), Ischgl (280), Seefeld in Tirol (278), Längenfeld (275), Sankt Anton am Arlberg (252), Kitzbühel (231). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V rakouském regionu Tyrolsko máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Panorama Penthouse mit Sauna & großem Balkon (10*), Panorama Lodge (10*), Panorama Chalet Heimatliebe (10*), Panorama (10*), Haus Wibmer Martin (10*), Haus Sabrina Apartment Kreuzjoch (10*), jotvier (10*), Jörgleggerhof (10*), Kaiserappartement (10*), Kitzbühel Residences (10*).

Region Tyrolsko může být skvělým místem pro strávení dovolené v Rakousku.