Hledat

Ubytování

Ubytování město Mayrhofen

V rakouském městě Mayrhofen (Rakousko) máme celkem 337 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v rakouském městě Mayrhofen

Nejlepší ubytování v rakouských hotelech ve městě Mayrhofen

Spacious Apartment near Ski Area in Mayrhofen

10

Spacious Apartment near Ski Area in Mayrhofen

Ubytování (Apartmán) Spacious Apartment near Ski Area in Mayrhofen. Spacious Apartment near Ski Area in Mayrhofen se nachází v Mayrhofenu, 1,1 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen a 1,6 km od... Ubytování Spacious Apartment near Ski Area in Mayrhofen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Viktoria

10

Haus Viktoria

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Haus Viktoria. Haus Viktoria nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na řeku v Mayrhofenu, jen 1,1 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Ubytování Haus Viktoria se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen ALMA

10

Ferienwohnungen ALMA

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Ferienwohnungen ALMA. Tyto prostorné a moderní apartmány se nacházejí v centru Mayrhofenu, pouhých 300 metrů od lanovky Penkenbahn. Ubytování Ferienwohnungen ALMA se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

SonnenNEST

9,9

SonnenNEST

Ubytování (Dodatečný poplatek) SonnenNEST. SonnenNEST se nachází v Mayrhofenu, 400 metrů od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen, a nabízí saunu. Ubytování SonnenNEST se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

LANDHAUS DORNAU Apartments

9,8

LANDHAUS DORNAU Apartments

Ubytování (Apartmány) LANDHAUS DORNAU Apartments. LANDHAUS DORNAU Apartments se nachází v Mayrhofenu v Tyrolsku, nedaleko kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Ubytování LANDHAUS DORNAU Apartments se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Bliem

9,8

Gästehaus Bliem

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Bliem. Gästehaus Bliem se nachází v Mayrhofenu, jen 2,9 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Ubytování Gästehaus Bliem se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

apartArt

9,8

apartArt

Ubytování (Apartmány) apartArt. ApartArt se nachází v Mayrhofenu 200 metrů od Ahornbahn a 300 metrů od Penkenbahn. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování apartArt se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Alpendomizil Ahorn

9,8

Chalet Alpendomizil Ahorn

Ubytování (Apartmán) Chalet Alpendomizil Ahorn. Chalet Alpendomizil Ahorn se nachází v Mayrhofenu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Alpendomizil Ahorn se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Stock Apartments

9,8

Stock Apartments

Ubytování (Apartmány) Stock Apartments. Stock Apartments se nachází v Mayrhofenu v Tyrolsku, nedaleko kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Ubytování Stock Apartments se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Helena

9,8

Apart Helena

Ubytování (Apartmán) Apart Helena. Apart Helena nabízí ubytování s balkonem a výhledem na hory, asi 48 km od vodopádů Krimml. Ubytování Apart Helena se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Mozart

9,7

Apartment Mozart

Ubytování (Dodatečný poplatek) Apartment Mozart. Apartment Mozart se nachází 200 metrů od centra obce Mayrhofen a 500 metrů od lanovky Penkenbahn. Nabízí dobře vybavené apartmány, lyžárnu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Mozart se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Comfortable Apartment in Mayrhofen with Garden

9,7

Comfortable Apartment in Mayrhofen with Garden

Ubytování (Apartmán) Comfortable Apartment in Mayrhofen with Garden. Comfortable Apartment in Mayrhofen with Garden se nachází v Mayrhofenu, jen 3,7 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Ubytování Comfortable Apartment in Mayrhofen with Garden se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Olympia

9,7

Appartements Olympia

Ubytování (Udržitelné ubytování) Appartements Olympia. Appartements Olympia se nachází v Mayrhofenu v Tyrolsku a nabízí terasu a vířivku. K dispozici je vířivka a sauna. Lanovka Penkenbahn je vzdálená 4 km. Ubytování Appartements Olympia se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Christian

9,7

Apartment Christian

Ubytování (Apartmány) Apartment Christian. Apartment Christian nabízí ubytování v Mayrhofenu, 1,7 km od lanovky Penkenbahn a 2 km od lanovky Ahornbahn. Ubytování Apartment Christian se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Fernblick

9,7

Fernblick

Ubytování (Apartmány) Fernblick. Fernblick se nachází v Mayrhofenu, pouhých 300 metrů od lanovky Ahornbahn. Ubytování Fernblick se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

LENZup Apartments

9,7

LENZup Apartments

Ubytování (Mimo ubytování) LENZup Apartments. Apartmány LENZup se nacházejí v Mayrhofenu v Tyrolsku, nedaleko kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování LENZup Apartments se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Walder

9,6

Ferienwohnung Walder

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Walder. Ferienwohnung Walder je situován na svahu, 200 metrů od lyžařského areálu Horbergbahn a 1 500 metrů od centra Mayrhofenu a poskytuje výhled na údolí... Ubytování Ferienwohnung Walder se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Villa Volgger

9,6

Villa Volgger

Ubytování (Apartmány) Villa Volgger. Villa Volgger se nachází v Mayrhofenu, 200 metrů od Penkenbahn a 500 metrů od Ahornbahn. Ubytování Villa Volgger se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Emberger

9,6

Gästehaus Emberger

Ubytování (Udržitelné ubytování) Gästehaus Emberger. Gästehaus Emberger se nachází uprostřed malebného údolí Zillertal, asi 1,5 km od centra Mayrhofenu a 400 metrů od lanovky Horbergbahn. Ubytování Gästehaus Emberger se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Anna

9,6

Apart Anna

Ubytování (Apartmán) Apart Anna. Apart Anna nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na řeku v Mayrhofenu, pouhých 1,2 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Ubytování Apart Anna se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Gredler Maria

9,6

Apartment Gredler Maria

Ubytování (Apartmán) Apartment Gredler Maria. Apartment Gredler Maria se nachází ve městě Mayrhofen, 5 minut jízdy od lanovek Penkenbahn a Ahornbahn a nabízí terasu a balkon s panoramatickým výhledem... Ubytování Apartment Gredler Maria se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Tasser

9,6

Haus Tasser

Ubytování (Apartmány) Haus Tasser. Haus Tasser se nachází na klidném místě u lesa, pouhých 5 minut chůze od lanovek Ahornbahn a Penkenbahn v Mayrhofenu, a nabízí bezplatné využití malé... Ubytování Haus Tasser se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Fankhauser

9,6

Ferienwohnung Fankhauser

Ubytování (Mimo ubytování) Ferienwohnung Fankhauser. Ferienwohnung Fankhauser se nachází v centru Mayrhofenu, 60 metrů od zastávky skibusu a 600 metrů od lanovky Penkenbahn. Ubytování Ferienwohnung Fankhauser se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Platzhirsch Apart & Mayrhofen

9,6

Platzhirsch Apart & Mayrhofen

Ubytování (Apartmány) Platzhirsch Apart & Mayrhofen. Platzhirsch Apart & Mayrhofen se nachází v Mayrhofenu, nedaleko kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen a lanovky Ahornbahn. Ubytování Platzhirsch Apart & Mayrhofen se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Schneekarhütte

9,6

Schneekarhütte

Ubytování (Dodatečný poplatek) Schneekarhütte. Ubytování Schneekarhütte se nachází na vrcholu lyžařského areálu Mayrhofen, 2 250 m n. m., a nabízí wellness centrum a saunu. Ubytování Schneekarhütte se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Rieser - im Herzen von Mayrhofen - sonniger Balkon - 3 Schlafzimmer

9,6

Appartements Rieser - im Herzen von Mayrhofen - sonniger Balkon - 3 Schlafzimmer

Ubytování (Dodatečný poplatek) Appartements Rieser - im Herzen von Mayrhofen - sonniger Balkon - 3 Schlafzimmer. Appartements Rieser - im Herzen von Mayrhofen - sonniger Balkon - 3 Schlafzimmer nabízí ubytování s možností vlastního stravování v centru Mayrhofenu, 500... Ubytování Appartements Rieser - im Herzen von Mayrhofen - sonniger Balkon - 3 Schlafzimmer se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Michael

9,6

Landhaus Michael

Ubytování (Dodatečný poplatek) Landhaus Michael. Landhaus Michael se nachází 2,6 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Landhaus Michael se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Johannes

9,6

Landhaus Johannes

Ubytování (Dodatečný poplatek) Landhaus Johannes. Landhaus Johannes se nachází na klidném místě v Mayrhofenu, 5 minut chůze od lanovky a centra. Má zahradu s výhledem na Zillertalské Alpy. Ubytování Landhaus Johannes se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Spacious Apartment near Ski Area in Mayrhofen

9,5

Spacious Apartment near Ski Area in Mayrhofen

Ubytování (Apartmán) Spacious Apartment near Ski Area in Mayrhofen. Spacious Apartment near Ski Area in Mayrhofen se nachází v Mayrhofenu, 49 km od vodopádů Krimml a 1,4 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus... Ubytování Spacious Apartment near Ski Area in Mayrhofen se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Appartementhaus Sonnenschein

9,5

Appartementhaus Sonnenschein

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Sonnenschein. Tento dům v tyrolském stylu se nachází v údolí Zillertal, pouhých 10 minut chůze od centra Mayrhofenu, a nabízí apartmány s balkonem i velkou saunovací... Ubytování Appartementhaus Sonnenschein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements "Da Zillertaler und die Geigerin"

9,5

Appartements "Da Zillertaler und die Geigerin"

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Appartements "Da Zillertaler und die Geigerin". Appartements "Da Zillertaler und die Geigerin" se nachází 2 km od centra Mayrhofenu, 1 km od lanovky Horbergbahn a 2,4 km od lanovek Penkenbahn a... Ubytování Appartements "Da Zillertaler und die Geigerin" se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Lisa

9,5

Apart Lisa

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Apart Lisa. Apart Lisa se nachází v Mayrhofenu, jen 1,1 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Ubytování Apart Lisa se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Leuhaus

9,5

Leuhaus

Ubytování (Apartmány) Leuhaus. Leuhaus se nachází v Mayrhofenu v Tyrolsku, nedaleko kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Ubytování Leuhaus se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Bacher Oberkumbichl 900

9,5

Ferienwohnung Bacher Oberkumbichl 900

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bacher Oberkumbichl 900. Ferienwohnung Bacher Oberkumbichl 900 se nachází asi 2,8 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen a nabízí ubytování s balkonem,... Ubytování Ferienwohnung Bacher Oberkumbichl 900 se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Royal Waldfeld

9,5

Royal Waldfeld

Ubytování (Apartmány) Royal Waldfeld. Royal Waldfeld je moderní, luxusně zařízený apartmán v Mayrhofenu, 300 metrů od lanovky Penkenbahn a 600 metrů od lanovky Ahornbahn. Ubytování Royal Waldfeld se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenchalet Lacknerbrunn bis 30 P

9,5

Alpenchalet Lacknerbrunn bis 30 P

Ubytování (Chata) Alpenchalet Lacknerbrunn bis 30 P. Alpenchalet Lacknerbrunn bis 30 P se nachází asi 4 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Nabízí výhled na řeku, zahradu a terasu. Ubytování Alpenchalet Lacknerbrunn bis 30 P se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apparthaus Villa Knauer

9,5

Apparthaus Villa Knauer

Ubytování (Dodatečný poplatek) Apparthaus Villa Knauer. Apparthaus Villa Knauer se nachází 600 metrů od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen a nabízí ubytování se zahradou, terasou a pokojovou... Ubytování Apparthaus Villa Knauer se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Black Eagle Luxury Appartement Lodge

9,5

Black Eagle Luxury Appartement Lodge

Ubytování (Aparthotel) Black Eagle Luxury Appartement Lodge. Black Eagle Luxury Appartement Lodge se nachází v Mayrhofenu v Tyrolsku, nedaleko kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Ubytování Black Eagle Luxury Appartement Lodge se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Wiesengrund & Apart Sporer

9,5

Gästehaus Wiesengrund & Apart Sporer

Ubytování (Penzion – hostinec) Gästehaus Wiesengrund & Apart Sporer. Gästehaus Wiesengrund & Apart Sporer se nachází 2 minuty jízdy od centra města Mayrhofen a o něco dále od lanovky Hoerbergbahn. Ubytování Gästehaus Wiesengrund & Apart Sporer se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Matthias

9,5

Apart Matthias

Ubytování (Aparthotel) Apart Matthias. Aparthotel Apart Matthias se nachází uprostřed nádherné horské krajiny v údolí Zillertal. Ubytování Apart Matthias se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Griena NaturChalets ****

9,5

Griena NaturChalets ****

Ubytování (Horské chaty) Griena NaturChalets ****. Griena NaturChalets se nachází 1,7 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Ubytování Griena NaturChalets **** se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Angela

9,5

Apart Angela

Ubytování (Apartmány) Apart Angela. Apart Angela stojí na tichém místě v obci Mayrhofen. Nabízí panoramatický výhled na údolí Zillertal a ubytování s vlastní terasou a zahradním nábytkem. Ubytování Apart Angela se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartmenthaus Katharina

9,5

Apartmenthaus Katharina

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Katharina. Apartmenthaus Katharina se nachází 300 metrů od centra Mayrhofenu a 4 minuty pěšky od sjezdovky a nabízí rustikálně zařízené apartmány s balkonem nebo... Ubytování Apartmenthaus Katharina se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Eberharter

9,5

Pension Eberharter

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Pension Eberharter. Pension Eberharter se nachází v Mayrhofenu, 300 metrů od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Pension Eberharter se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Stefan Kröll

9,5

Ferienwohnungen Stefan Kröll

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Stefan Kröll. Ferienwohnungen Stefan Kröll se nachází v Mayrhofenu, pouhých 200 metrů od lanovky Penkenbahn a 600 metrů od lanovky Ahornbahn, a nabízí lyžárnu a... Ubytování Ferienwohnungen Stefan Kröll se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday Home Eberharter - MHO110

9,5

Holiday Home Eberharter - MHO110

Ubytování (Udržitelné ubytování) Holiday Home Eberharter - MHO110. Holiday Home Eberharter - MHO110 se nachází v Mayrhofenu v Tyrolsku a nabízí balkon. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Eberharter - MHO110 se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Romana

9,5

Apart Romana

Ubytování (Mimo ubytování) Apart Romana. Apart Romana se nachází v Mayrhofenu, pouhých 1,3 km od kongresového centra Zillertal - Europahaus Mayrhofen, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apart Romana se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Der Siegeler B&B - this lifestylehotel rocks

9,5

Der Siegeler B&B - this lifestylehotel rocks

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Der Siegeler B&B - this lifestylehotel rocks. Kompletně zrekonstruovaný a nově otevřený Der Siegeler - this lifestylehotel rocks se nachází v centru Mayrhofenu, jen pár kroků od kongresového centra... Ubytování Der Siegeler B&B - this lifestylehotel rocks se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování v rakouském městě Mayrhofen

Město Mayrhofen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 337 hotelů a ubytování v rakouském městě Mayrhofen.