Hledat

Ubytování

Korutany

V regionu Korutany (Rakousko) máme celkem 4117 hotelů a ubytování.

Pro rakouskou destinaci Korutany doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Bad Kleinkirchheim (319), Velden am Wörthersee (199), Klagenfurt (143), Sankt Kanzian (140), Hermagor (128), Millstatt (102), Pörtschach am Wörthersee (94), Turracher Hohe (88), Villach (87), Seeboden (86). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v rakouské destinaci Korutany

Nejlepší ubytování v hotelech v rakouské destinaci Korutany

Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art

10

Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art

Ubytování (Prázdninový dům) Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art. Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art se nachází v Ebene Reichenau a nabízí sdílený lounge, gril a terasu. Ubytování Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art se nachází ve městě Ebene Reichenau (Rakousko - Korutany).

Unplugged Almhütte Waldbauer

10

Unplugged Almhütte Waldbauer

Ubytování (Chata) Unplugged Almhütte Waldbauer. Unplugged Almhütte Waldbauer stojí na velké louce uprostřed lesů ve městě Bad Sankt Leonhard, přímo vedle potoku a rybníka. Ubytování Unplugged Almhütte Waldbauer se nachází ve městě Bad Sankt Leonhard im Lavanttal (Rakousko - Korutany).

Vista Bahía, Apartment in Velden with amazing views and lake access

10

Vista Bahía, Apartment in Velden with amazing views and lake access

Ubytování (U pláže · Soukromá pláž) Vista Bahía, Apartment in Velden with amazing views and lake access. Vista Bahía, Apartment in Velden with amazing views and lake access nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, terasou a barem, asi 1,4 km od... Ubytování Vista Bahía, Apartment in Velden with amazing views and lake access se nachází ve městě Velden am Wörthersee (Rakousko - Korutany).

Villa Marie-Sophie

10

Villa Marie-Sophie

Ubytování (Udržitelné ubytování) Villa Marie-Sophie. Villa Marie-Sophie se nachází asi 33 km od římského muzea Teurnia a nabízí výhled na hory, zahradu a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Marie-Sophie se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Stunning Wörthersee Holiday Home

10

Stunning Wörthersee Holiday Home

Ubytování (U pláže · Soukromá pláž) Stunning Wörthersee Holiday Home. Prázdninový dům Stunning Wörthersee se nachází v obci Sekull a nabízí terasu, kasino, soukromou pláž, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Stunning Wörthersee Holiday Home se nachází ve městě Töschling (Rakousko - Korutany).

Theresienhof mit Waldblick

10

Theresienhof mit Waldblick

Ubytování (Apartmán) Theresienhof mit Waldblick. Theresienhof mit Waldblick se nachází v Feld am See. 45 km od Klagenfurtu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Theresienhof mit Waldblick se nachází ve městě Rauth (Rakousko - Korutany).

Boutique Apartments Velden

10

Boutique Apartments Velden

Ubytování (Apartmány) Boutique Apartments Velden. Ubytování Strandbad Velden se nachází v obci Velden am Wörthersee v Korutanech. Ubytování Boutique Apartments Velden se nachází ve městě Velden am Wörthersee (Rakousko - Korutany).

Chalet Stressless

10

Chalet Stressless

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Chalet Stressless. Chalet Stressless se nachází v obci Presseggen v Korutanech a nabízí balkon. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Stressless se nachází ve městě Presseggen (Rakousko - Korutany).

Country house Millstätter See, Millstatt

10

Country house Millstätter See, Millstatt

Ubytování (Prázdninový dům) Country house Millstätter See, Millstatt. Country house Millstätter See, Millstatt se nachází v Millstattu, 17 km od římského muzea Teurnia, 41 km od pevnosti Landskron a 4,9 km od opatství... Ubytování Country house Millstätter See, Millstatt se nachází ve městě Millstatt (Rakousko - Korutany).

DESIGN CHALET KAUZ XL mit Platz für 14 Personen III

10

DESIGN CHALET KAUZ XL mit Platz für 14 Personen III

Ubytování (Chata) DESIGN CHALET KAUZ XL mit Platz für 14 Personen III. Ubytování s výhledem do zahrady, DESIGN CHALET KAUZ XL mit Platz für 14 Personen III se nachází asi 100 metrů od Katschbergu a nabízí ubytování se... Ubytování DESIGN CHALET KAUZ XL mit Platz für 14 Personen III se nachází ve městě Sankt Michael im Lungau (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung im Almhaus Seeblick am Falkert

10

Ferienwohnung im Almhaus Seeblick am Falkert

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Almhaus Seeblick am Falkert. Ferienwohnung im Almhaus Seeblick am Falkert se nachází v Mayerlingu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ferienwohnung im Almhaus Seeblick am Falkert se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung in Reifnitz am Wörthersee

10

Ferienwohnung in Reifnitz am Wörthersee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in Reifnitz am Wörthersee. Ferienwohnung in Reifnitz am Wörthersee se nachází v Reifnitzu, 10 km od Schrottenburgu, 10 km od hradu Maria Loretto a 12 km od hradu Hornstein. Ubytování Ferienwohnung in Reifnitz am Wörthersee se nachází ve městě Reifnitz (Rakousko - Korutany).

Apartment Lake`s

10

Apartment Lake`s

Ubytování (Apartmán) Apartment Lake`s. Apartment Lake`s se nachází 8,6 km od Schrottenburgu a 11 km od hradu Hallegg. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. 6,1 km od hradu Hornstein. Ubytování Apartment Lake`s se nachází ve městě Pörtschach am Wörthersee (Rakousko - Korutany).

Apartment Kärntentraum - FEK120

10

Apartment Kärntentraum - FEK120

Ubytování (Apartmán) Apartment Kärntentraum - FEK120. Apartment Kärntentraum - FEK120 se nachází v obci Sankt Paul a nabízí přímý přístup na sjezdovku. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Kärntentraum - FEK120 se nachází ve městě Sankt Paul (Rakousko - Korutany).

Apartment in Tröpolach with near Nassfeld Ski Lift with Pool

10

Apartment in Tröpolach with near Nassfeld Ski Lift with Pool

Ubytování (Apartmán) Apartment in Tröpolach with near Nassfeld Ski Lift with Pool. Apartment in Tröpolach with near Nassfeld Ski Lift with Pool nabízí ubytování v Tröpolachu, 36 km od dolu Terra Mystica. Ubytování Apartment in Tröpolach with near Nassfeld Ski Lift with Pool se nachází ve městě Tröpolach (Rakousko - Korutany).

Apartment Ferienwohnung Vinzek

10

Apartment Ferienwohnung Vinzek

Ubytování (Apartmán) Apartment Ferienwohnung Vinzek. Apartment Ferienwohnung Vinzek se nachází v Töschlingu, 11 km od hradu Hornstein a 16 km od hradu Hallegg, a nabízí výhled na jezero. Ubytování Apartment Ferienwohnung Vinzek se nachází ve městě Töschling (Rakousko - Korutany).

Haus Paula

10

Haus Paula

Ubytování (Apartmán) Haus Paula. Haus Paula se nachází v Mallnitzu a nabízí zahradu, restauraci, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Paula se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Haus am Eichengrund

10

Haus am Eichengrund

Ubytování (Vila) Haus am Eichengrund. Haus am Eichengrund se nachází v obci Tiebitsch a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 11 km od hradu Hornstein. Ubytování Haus am Eichengrund se nachází ve městě Tiebitsch (Rakousko - Korutany).

Haus an der Lieser

10

Haus an der Lieser

Ubytování (Prázdninový dům) Haus an der Lieser. Haus an der Lieser se nachází asi 7,7 km od římského muzea Teurnia a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Haus an der Lieser se nachází ve městě Spittal an der Drau (Rakousko - Korutany).

Chalet Dolzer

10

Chalet Dolzer

Ubytování (Udržitelné ubytování) Chalet Dolzer. Chalet Dolzer nabízí ubytování s výhledem na hory, zahradou a terasou, asi 40 km od hradu Hornstein. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Dolzer se nachází ve městě Sirnitz (Rakousko - Korutany).

Beautiful apartment in V lkermarkt with garden

10

Beautiful apartment in V lkermarkt with garden

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in V lkermarkt with garden. Beautiful apartment in V lkermarkt with garden se nachází v obci Völkermarkt, pouhých 30 km od hradu Krastowitz, a nabízí ubytování se zahradou, zázemím... Ubytování Beautiful apartment in V lkermarkt with garden se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Neusach64

10

Neusach64

Ubytování (Apartmány) Neusach64. Neusach64 se nachází ve Weissensee, 39 km od římského muzea Teurnia, a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Neusach64 se nachází ve městě Weissensee (Rakousko - Korutany).

Mountain view Apartment in Nassfeld near Ski Resort

10

Mountain view Apartment in Nassfeld near Ski Resort

Ubytování (Dodatečný poplatek) Mountain view Apartment in Nassfeld near Ski Resort. Mountain view Apartment in Nassfeld near Ski Resort se nachází v obci Schlanitzen v Korutanech a nabízí zahradu. Do Tarvisia je to 42 km. Ubytování Mountain view Apartment in Nassfeld near Ski Resort se nachází ve městě Sonnenalpe Nassfeld (Rakousko - Korutany).

Maar1 am Goldberg

10

Maar1 am Goldberg

Ubytování (Dodatečný poplatek) Maar1 am Goldberg. Maar1 am nabízí gril a výhled do zahrady. Goldberg se nachází v Dellachu, 44 km od lázní Terme di Arta a 23 km od Nassfeldu. Ubytování Maar1 am Goldberg se nachází ve městě Dellach im Drautal (Rakousko - Korutany).

Posh Villa in Rennweg am Katschberg with Wellness and Bar

10

Posh Villa in Rennweg am Katschberg with Wellness and Bar

Ubytování (Chata) Posh Villa in Rennweg am Katschberg with Wellness and Bar. Posh Villa in Rennweg am Katschberg with Wellness and Bar se nachází v Rennwegu a nabízí vířivku. Ubytování Posh Villa in Rennweg am Katschberg with Wellness and Bar se nachází ve městě Rennweg (Rakousko - Korutany).

Villach Wörthersee

10

Villach Wörthersee

Ubytování (Privát) Villach Wörthersee. Villach Wörthersee se nachází ve Villachu, 7,7 km od pevnosti Landskron. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villach Wörthersee se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

SeeCondo

10

SeeCondo

Ubytování (Apartmán) SeeCondo. SeeCondo se nachází v obci Unterburg am Klopeiner See a nabízí zahradu a terasu. Ubytování je vzdálené 23 km od hradu Krastowitz, 25 km od hradu St. Ubytování SeeCondo se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Eichenseher

10

Ferienwohnung Eichenseher

Ubytování (U pláže · Soukromá pláž) Ferienwohnung Eichenseher. Ferienwohnung Eichenseher se nachází na pláži v Bodensdorfu a nabízí soukromý bazén. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Eichenseher se nachází ve městě Bodensdorf (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Margarethe

10

Ferienwohnung Margarethe

Ubytování (Dodatečný poplatek) Ferienwohnung Margarethe. Ferienwohnung Margarethe se nachází v obci Velden am Wörthersee, 2,4 km od obce Strandbad Velden, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Margarethe se nachází ve městě Velden am Wörthersee (Rakousko - Korutany).

Ferienhütte Sternenblick

10

Ferienhütte Sternenblick

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhütte Sternenblick. Ferienhütte Sternenblick se nachází 47 km od Grosses Wiesbachhorn a 11 km od Großglockneru / Heiligenblut. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Ferienhütte Sternenblick se nachází ve městě Großkirchheim (Rakousko - Korutany).

Nice apartment near Bad Kleinkirchheim with e-bike station

10

Nice apartment near Bad Kleinkirchheim with e-bike station

Ubytování (Apartmán) Nice apartment near Bad Kleinkirchheim with e-bike station. Nice apartment near Bad Kleinkirchheim with e-bike station se nachází v Zirkitzenu, 35 km od římského muzea Teurnia a 37 km od pevnosti Landskron. Ubytování Nice apartment near Bad Kleinkirchheim with e-bike station se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Panorama Berg Chalet

10

Panorama Berg Chalet

Ubytování (Udržitelné ubytování) Panorama Berg Chalet. Panorama Berg Chalet se nachází v Großkirchheimu, 15 km od hory Großglockner / Heiligenblut. Ubytování Panorama Berg Chalet se nachází ve městě Großkirchheim (Rakousko - Korutany).

HIDE-AWAY Corinna

10

HIDE-AWAY Corinna

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) HIDE-AWAY Corinna. HIDE-AWAY Corinna se nachází asi 2,2 km od ulice Strandbad Drobollach a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování HIDE-AWAY Corinna se nachází ve městě Drobollach am Faakersee (Rakousko - Korutany).

Villas Seevillen Excelsior, Velden am Wörthersee

10

Villas Seevillen Excelsior, Velden am Wörthersee

Ubytování (Apartmán) Villas Seevillen Excelsior, Velden am Wörthersee. Villas Seevillen Excelsior se nachází ve Velden am Wörthersee, jen 1,3 km od Veldner Strandbad. Ubytování Villas Seevillen Excelsior, Velden am Wörthersee se nachází ve městě Velden am Wörthersee (Rakousko - Korutany).

Zirbenwald Lodge

10

Zirbenwald Lodge

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Zirbenwald Lodge. Zirbenwald Lodge se nachází v Turracher Hohe a nabízí terasu, bar a gril. Ubytování Zirbenwald Lodge se nachází ve městě Turracher Hohe (Rakousko - Korutany).

Zirben Troadkasten

10

Zirben Troadkasten

Ubytování (Dodatečný poplatek) Zirben Troadkasten. Zirben Troadkasten se nachází asi 16 km od hradu Drasing a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Zirben Troadkasten se nachází ve městě Grassendorf (Rakousko - Korutany).

Kogljahrerhütte

10

Kogljahrerhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Kogljahrerhütte. Kogljahrerhütte se nachází ve Wolfsbergu a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kogljahrerhütte se nachází ve městě Prebl (Rakousko - Korutany).

Auszeit Steinbauer

10

Auszeit Steinbauer

Ubytování (Chata) Auszeit Steinbauer. Auszeit Steinbauer se nachází v Magdalensbergu, 19 km od muzea Werner Berg. 12 km od benediktinského kláštera sv. Pavla. Ubytování Auszeit Steinbauer se nachází ve městě Magdalensberg (Rakousko - Korutany).

Bauernhof Podorn - Ferienwohnung

10

Bauernhof Podorn - Ferienwohnung

Ubytování (Dodatečný poplatek) Bauernhof Podorn - Ferienwohnung. Bauernhof Podorn - Ferienwohnung se nachází asi 25 km od hradu Krastowitz a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Bauernhof Podorn - Ferienwohnung se nachází ve městě Sankt Kanzian (Rakousko - Korutany).

Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms

10

Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms. Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms se nachází v Bad Kleinkirchheimu, pouhých 37 km od římského muzea Teurnia, a nabízí ubytování s výhledem... Ubytování Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Possnig-Haus

10

Possnig-Haus

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Possnig-Haus. Possnig-Haus se nachází v Hermagoru, pouhých 27 km od dolu Terra Mystica, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Possnig-Haus se nachází ve městě Hermagor (Rakousko - Korutany).

Holidayhouse in a pleasant area in Nassfeld with views of the mountains

10

Holidayhouse in a pleasant area in Nassfeld with views of the mountains

Ubytování (Apartmán) Holidayhouse in a pleasant area in Nassfeld with views of the mountains. Holidayhouse se nachází v obci Sonnenalpe Nassfeld, pouhých 46 km od dolu Terra Mystica, a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Holidayhouse in a pleasant area in Nassfeld with views of the mountains se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Tasteful holiday home near Ossiacher lake

10

Tasteful holiday home near Ossiacher lake

Ubytování (Prázdninový dům) Tasteful holiday home near Ossiacher lake. Vkusný prázdninový dům u jezera Ossiacher se nachází v obci Töbring, 6,8 km od pevnosti Landskron, 33 km od hradu Hornstein a 38 km od hradu Hallegg. Ubytování Tasteful holiday home near Ossiacher lake se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Apartments Villach

10

Apartments Villach

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Apartments Villach. Apartments Villach se nachází ve Villachu v Korutanech a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments Villach se nachází ve městě Villach (Rakousko - Korutany).

Appartement Liisa Bad Kleinkirchheim

10

Appartement Liisa Bad Kleinkirchheim

Ubytování (Apartmán) Appartement Liisa Bad Kleinkirchheim. Appartement Liisa se nachází v Bachu, 33 km od římského muzea Teurnia, 34 km od pevnosti Landskron a 46 km od hradu Hornstein. Ubytování Appartement Liisa Bad Kleinkirchheim se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Appartement Seeleben

10

Appartement Seeleben

Ubytování (Apartmán) Appartement Seeleben. Appartement Seeleben se nachází v Bodensdorfu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Seeleben se nachází ve městě Bodensdorf (Rakousko - Korutany).

Chalet Mountain Lodge - Klippitztörl

10

Chalet Mountain Lodge - Klippitztörl

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Chalet Mountain Lodge - Klippitztörl. Chalet Mountain Lodge - Klippitztörl se nachází v Klippitztorlu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Mountain Lodge - Klippitztörl se nachází ve městě Klippitztorl (Rakousko - Korutany).

Chalet Willegger

10

Chalet Willegger

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Chalet Willegger. Chalet Willegger se nachází v Hochrindlu, 39 km od hradu Hornstein, 42 km od hradu Pitzelstätten a 43 km od hradu Ehrenbichl. Ubytování Chalet Willegger se nachází ve městě Hochrindl (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung Südblick

10

Ferienwohnung Südblick

Ubytování (Udržitelné ubytování) Ferienwohnung Südblick. Ferienwohnung Südblick se nachází 33 km od římského muzea Teurnia a 34 km od pevnosti Landskron. Nabízí bezplatné Wi-Fi a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Ferienwohnung Südblick se nachází ve městě Bach (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Lärchenhütte

10

Ferienhaus Lärchenhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Lärchenhütte. Ferienhaus Lärchenhütte se nachází v Kasperle a nabízí restauraci, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ferienhaus Lärchenhütte se nachází ve městě Kasperle (Rakousko - Korutany).

Ubytování v městech rakouské destinace Korutany

Ubytování v městech rakouské destinace Korutany

Ubytování v rakouském regionu Korutany

Momentálně pro vás evidujeme celkem 4117 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v rakouském regionu Korutany.

Pro rakouskou destinaci Korutany doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Bad Kleinkirchheim (319), Velden am Wörthersee (199), Klagenfurt (143), Sankt Kanzian (140), Hermagor (128), Millstatt (102), Pörtschach am Wörthersee (94), Turracher Hohe (88), Villach (87), Seeboden (86). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V rakouském regionu Korutany máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art (10*), Unplugged Almhütte Waldbauer (10*), Vista Bahía, Apartment in Velden with amazing views and lake access (10*), Villa Marie-Sophie (10*), Stunning Wörthersee Holiday Home (10*), Theresienhof mit Waldblick (10*), Boutique Apartments Velden (10*), Chalet Stressless (10*), Country house Millstätter See, Millstatt (10*), DESIGN CHALET KAUZ XL mit Platz für 14 Personen III (10*).

Region Korutany může být skvělým místem pro strávení dovolené v Rakousku.