Hledat

Ubytování

Salcbursko

V regionu Salcbursko (Rakousko) máme celkem 7364 hotelů a ubytování.

Pro rakouskou destinaci Salcbursko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Zell am See (449), Saalbach Hinterglemm (428), Salcburk (402), Kaprun (330), Flachau (292), Wagrain (233), Bad Hofgastein (226), Bad Gastein (199), Piesendorf (195), Neukirchen am Großvenediger (181). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v rakouské destinaci Salcbursko

Nejlepší ubytování v hotelech v rakouské destinaci Salcbursko

Panorama Appartment

10

Panorama Appartment

Ubytování (Apartmán) Panorama Appartment. Panorama Appartment se nachází v Bad Hofgasteinu, 7,2 km od vlakového nádraží Bad Gastein a 43 km od Zell am See. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Panorama Appartment se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Penthouse Preber im Lungau im Salzburger Land

10

Penthouse Preber im Lungau im Salzburger Land

Ubytování (Apartmán) Penthouse Preber im Lungau im Salzburger Land. Traumhaftes Loft / Ferienwohnung in Lungau i se může pochlubit saunou.m Salzburger Land se nachází v Mariapfarru. 49 km od Bad Mitterndorfu. Ubytování Penthouse Preber im Lungau im Salzburger Land se nachází ve městě Mariapfarr (Rakousko - Salcbursko).

Kaps Wohnen

10

Kaps Wohnen

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Kaps Wohnen. Kaps Wohnen se nachází v Saalfeldenu am Steinernen Meer a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Kaps Wohnen se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Kaminzimmer Suite

10

Kaminzimmer Suite

Ubytování (Apartmán) Kaminzimmer Suite. Kaminzimmer Apartment se nachází v Mauterndorfu a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Kaminzimmer Suite se nachází ve městě Mauterndorf (Rakousko - Salcbursko).

Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-05 WE1 Maislaufeldweg 1h EG

10

Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-05 WE1 Maislaufeldweg 1h EG

Ubytování (Dodatečný poplatek) Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-05 WE1 Maislaufeldweg 1h EG. Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-05 WE1 Maislaufeldweg 1h EG se nachází v Raurisu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-05 WE1 Maislaufeldweg 1h EG se nachází ve městě Rauris (Rakousko - Salcbursko).

Hohlbichl Gut

10

Hohlbichl Gut

Ubytování (Apartmán) Hohlbichl Gut. Hohlbichl Gut se nachází v Bischofshofenu, pouhých 13 km od Eisriesenwelt Werfen, a nabízí restauraci, zahradu a bankomat. Ubytování Hohlbichl Gut se nachází ve městě Bischofshofen (Rakousko - Salcbursko).

Hauserbauer Small

10

Hauserbauer Small

Ubytování (Apartmán) Hauserbauer Small. Hauserbauer Small se nachází v Brambergu am Wildkogel a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hauserbauer Small se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-15 WE1, Maislaufeldweg 1o EG

10

Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-15 WE1, Maislaufeldweg 1o EG

Ubytování (Apartmán) Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-15 WE1, Maislaufeldweg 1o EG. Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-15 WE1, Maislaufeldweg 1o EG se nachází v Raurisu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-15 WE1, Maislaufeldweg 1o EG se nachází ve městě Rauris (Rakousko - Salcbursko).

Ultimate Concierge Serviced Private Penthouse Apartment, in Altstadt

10

Ultimate Concierge Serviced Private Penthouse Apartment, in Altstadt

Ubytování (Apartmán) Ultimate Concierge Serviced Private Penthouse Apartment, in Altstadt. Ultimate Concierge Serviced Private Penthouse Apartment, in Altstadt se nachází v centru Salcburku, pouhých 200 metrů od ulice Getreidegasse a 300 metrů od... Ubytování Ultimate Concierge Serviced Private Penthouse Apartment, in Altstadt se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Schwarzenbacher

10

Schwarzenbacher

Ubytování (Apartmán) Schwarzenbacher. Tento prostorný apartmán v alpském stylu v obci Lungötz nabízí saunu, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Běžkařské tratě a turistické trasy vedou kolem... Ubytování Schwarzenbacher se nachází ve městě Lungötz (Rakousko - Salcbursko).

SEVENTEEN Schmittental by All in One Apartments

10

SEVENTEEN Schmittental by All in One Apartments

Ubytování (Apartmán) SEVENTEEN Schmittental by All in One Apartments. SEVENTEEN Schmittental by All in One Apartments nabízí ubytování ve Schmittenu, 2,5 km od kasina Zell am See a 2,6 km od vlakového nádraží Zell am See. Ubytování SEVENTEEN Schmittental by All in One Apartments se nachází ve městě Schmitten (Rakousko - Salcbursko).

Schmittenblick 3

10

Schmittenblick 3

Ubytování (Apartmán) Schmittenblick 3. Schmittenblick 3 se nachází ve Viehhofenu v Salcbursku a má balkon. 41 km od Bad Reichenhallu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Schmittenblick 3 se nachází ve městě Viehhofen (Rakousko - Salcbursko).

The Little Pool House

10

The Little Pool House

Ubytování (Dodatečný poplatek) The Little Pool House. The Little Pool House se nachází ve Wagrainu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování The Little Pool House se nachází ve městě Wagrain (Rakousko - Salcbursko).

The Apartment - Alpentherme inklusive

10

The Apartment - Alpentherme inklusive

Ubytování (Apartmán) The Apartment - Alpentherme inklusive. The Apartment - Alpentherme inklusive se nachází v Bad Hofgasteinu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování The Apartment - Alpentherme inklusive se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Stunning apartment in Mühlbach am Hochkönig w/ WiFi and 2 Bedrooms

10

Stunning apartment in Mühlbach am Hochkönig w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Stunning apartment in Mühlbach am Hochkönig w/ WiFi and 2 Bedrooms. Ohromující apartmán v Mühlbach am Hochkönig w/ WiFi and 2 Bedrooms se nachází v obci Mühlbach am Hochkönig, pouhých 46 km od golfového hřiště Zell am... Ubytování Stunning apartment in Mühlbach am Hochkönig w/ WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Mühlbach am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Spacious Chalet with Sauna in Saalbach Hinterglemm

10

Spacious Chalet with Sauna in Saalbach Hinterglemm

Ubytování (Chata) Spacious Chalet with Sauna in Saalbach Hinterglemm. Spacious Chalet with Sauna in Saalbach Hinterglemm se nachází ve čtvrti Vorderglemm v Saalbach Hinterglemmu, 2,3 km od lyžařského střediska Saalbach... Ubytování Spacious Chalet with Sauna in Saalbach Hinterglemm se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Waldplatzl

10

Appartement Waldplatzl

Ubytování (Apartmán) Appartement Waldplatzl. Appartement Waldplatzl se nachází v obci Altenmarkt im Pongau, 27 km od vlakového nádraží Bischofshofen, 28 km od Paul-Ausserleitner-Schanze a 29 km od... Ubytování Appartement Waldplatzl se nachází ve městě Altenmarkt im Pongau (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Sonnhof-Christianhof

10

Appartement Sonnhof-Christianhof

Ubytování (Apartmán) Appartement Sonnhof-Christianhof. Appartement Sonnhof-Christianhof se nachází v Bad Hofgasteinu. 5 km od Bad Gastein/Bad Hofgastein. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Sonnhof-Christianhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Leni Leogang

10

Appartement Leni Leogang

Ubytování (Apartmán) Appartement Leni Leogang. Appartement Leni Leogang se nachází v Leogangu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Appartement Leni Leogang se nachází ve městě Leogang (Rakousko - Salcbursko).

Bungalow Nr. 33 - Die Ferienwohnung

10

Bungalow Nr. 33 - Die Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Bungalow Nr. 33 - Die Ferienwohnung. Bungalov Nr s výhledem do zahrady. 33 - Die Ferienwohnung nabízí ubytování s terasou a kávovarem, asi 26 km od vlakového nádraží Bischofshofen. Ubytování Bungalow Nr. 33 - Die Ferienwohnung se nachází ve městě Altenmarkt im Pongau (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Schintlbauer

10

Chalet Schintlbauer

Ubytování (Dodatečný poplatek) Chalet Schintlbauer. Chalet Schintlbauer se nachází v Annabergu. im Lammertal se nachází 39 km od Eisriesenweltu Werfen a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Schintlbauer se nachází ve městě Annaberg im Lammertal (Rakousko - Salcbursko).

Chalets Wagrain

10

Chalets Wagrain

Ubytování (Zdarma!) Chalets Wagrain. Chalets Wagrain se nachází ve Wagrainu a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Chalets Wagrain se nachází ve městě Wagrain (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Veenroos

10

Chalet Veenroos

Ubytování (Chata) Chalet Veenroos. Chalet Veenroos se nachází asi 42 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a balkonem. Ubytování Chalet Veenroos se nachází ve městě Neukirchen am Großvenediger (Rakousko - Salcbursko).

Familienhotel Botenwirt

10

Familienhotel Botenwirt

Ubytování (Hotel) Familienhotel Botenwirt. Familienhotel Botenwirt se nachází u vchodu do střediska Kleinarl v lyžařské oblasti Ski amadé. Ubytování Familienhotel Botenwirt se nachází ve městě Kleinarl (Rakousko - Salcbursko).

DESIGN CHALET KAUZ XL mit Platz für 14 Personen III

10

DESIGN CHALET KAUZ XL mit Platz für 14 Personen III

Ubytování (Chata) DESIGN CHALET KAUZ XL mit Platz für 14 Personen III. Ubytování s výhledem do zahrady, DESIGN CHALET KAUZ XL mit Platz für 14 Personen III se nachází asi 100 metrů od Katschbergu a nabízí ubytování se... Ubytování DESIGN CHALET KAUZ XL mit Platz für 14 Personen III se nachází ve městě Sankt Michael im Lungau (Rakousko - Korutany).

Dachstein West Apartment T3

10

Dachstein West Apartment T3

Ubytování (Apartmán) Dachstein West Apartment T3. Dachstein West Apartment T3 se nachází v Russbachu am Pass Gschütt v Salcbursku a nabízí balkon. Ubytování Dachstein West Apartment T3 se nachází ve městě Russbach am Pass Gschütt (Rakousko - Salcbursko).

All.Glemm SKY SUITE

10

All.Glemm SKY SUITE

Ubytování (Apartmán) All.Glemm SKY SUITE. Ubytování se nachází v obci Saalbach Hinterglemm, pouhých 27 km od Zell am See. See-Kaprun Golf Course, All. Ubytování All.Glemm SKY SUITE se nachází ve městě Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

ALM CHALET

10

ALM CHALET

Ubytování (Chata) ALM CHALET. ALM CHALET se nachází v Annabergu a nabízí vířivku.Jsem Lammertal. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování ALM CHALET se nachází ve městě Annaberg im Lammertal (Rakousko - Salcbursko).

400 year farmhouse 255 sq mt 3 Bedrooms Garden - Resi Haus

10

400 year farmhouse 255 sq mt 3 Bedrooms Garden - Resi Haus

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) 400 year farmhouse 255 sq mt 3 Bedrooms Garden - Resi Haus. 400 let statek 255 m2 mt 3 Bedrooms Garden - Resi Haus se nachází ve městě Strasswalchen a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování 400 year farmhouse 255 sq mt 3 Bedrooms Garden - Resi Haus se nachází ve městě Strasswalchen (Rakousko - Salcbursko).

Alpen Lodge

10

Alpen Lodge

Ubytování (Udržitelné ubytování) Alpen Lodge. Alpen Lodge se nachází v Piesendorfu. 4,8 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun. Nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alpen Lodge se nachází ve městě Piesendorf (Rakousko - Salcbursko).

Alpen Apartments Embach

10

Alpen Apartments Embach

Ubytování (Apartmány) Alpen Apartments Embach. Alpen Apartments se nachází v Embachu. Wascher leží 8 km od Raurisu. 10 km od Gasteinertalu, 20 km od Zell am See a 20 km od Schiwelt Amade. Ubytování Alpen Apartments Embach se nachází ve městě Embach (Rakousko - Salcbursko).

Almliesl STVE-551

10

Almliesl STVE-551

Ubytování (Chata) Almliesl STVE-551. Almliesl STVE-551 se nachází asi 39 km od vlakového nádraží Bad Gastein a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Almliesl STVE-551 se nachází ve městě Sankt Veit im Pongau (Rakousko - Salcbursko).

Bauernhof Lehengut

10

Bauernhof Lehengut

Ubytování (Mimo ubytování) Bauernhof Lehengut. Bauernhof Lehengut se nachází v Pfarrwerfenu, 11 km od Eisriesenweltu Werfenu, 46 km od pevnosti Hohensalzburg a 47 km od Kapuzinerbergu a kapucínského... Ubytování Bauernhof Lehengut se nachází ve městě Pfarrwerfen (Rakousko - Salcbursko).

Bewegt Appartements

10

Bewegt Appartements

Ubytování (Apartmán) Bewegt Appartements. Nachází se v Kaprunu, jen 4,9 km od Zell am Bewegt Appartements nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Bewegt Appartements se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Bergblick

10

Bergblick

Ubytování (Apartmán) Bergblick. Bergblick se nachází ve Werfenwengu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 14 km od Eisriesenweltu Werfen. Ubytování Bergblick se nachází ve městě Werfenweng (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Tobias 1 - RST140

10

Apartment Tobias 1 - RST140

Ubytování (Apartmán) Apartment Tobias 1 - RST140. Apartment Tobias 1 - RST140 se nachází v Radstadtu, 39 km od Eisriesenwelt Werfen, 26 km od Dachstein Skywalk a 33 km od vlakového nádraží Bischofshofen. Ubytování Apartment Tobias 1 - RST140 se nachází ve městě Radstadt (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Das Georgen- Kitzsteinhorn

10

Apartment Das Georgen- Kitzsteinhorn

Ubytování (Apartmán) Apartment Das Georgen- Kitzsteinhorn. Apartmán se nachází ve Fürstau, 11 km od Zell am See. Ubytování Apartment Das Georgen- Kitzsteinhorn se nachází ve městě Fürstau (Rakousko - Salcbursko).

Golden Lodges Rauris Resort close to the ski lift

10

Golden Lodges Rauris Resort close to the ski lift

Ubytování (Apartmán) Golden Lodges Rauris Resort close to the ski lift. Golden Lodges Rauris Resort v blízkosti lyžařského vleku se nachází v Raurisu, 25 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a 38 km od vlakového nádraží... Ubytování Golden Lodges Rauris Resort close to the ski lift se nachází ve městě Rauris (Rakousko - Salcbursko).

Beautiful holiday home in Vordermuhr with garden

10

Beautiful holiday home in Vordermuhr with garden

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful holiday home in Vordermuhr with garden. Beautiful holiday home in Vordermuhr with garden se nachází ve městě Muhr, pouhých 24 km od hradu Mauterndorf, a nabízí ubytování se zahradou, terasou,... Ubytování Beautiful holiday home in Vordermuhr with garden se nachází ve městě Muhr (Rakousko - Salcbursko).

Murperle

10

Murperle

Ubytování (Apartmán) Murperle. Murperle se nachází v obci Sankt Michael im Lungau, 11 km od hradu Mauterndorf a 46 km od hradu Porcia. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Murperle se nachází ve městě Sankt Michael im Lungau (Rakousko - Salcbursko).

Lehenriedl Chalet

10

Lehenriedl Chalet

Ubytování (Horské chaty) Lehenriedl Chalet. Lehenriedl Chalet se nachází v klidné lokalitě lyžařského areálu Wagrain-Kleinarl v Salcbursku, 1 km od lanovek Flying Mozart a Grafenberg. Ubytování Lehenriedl Chalet se nachází ve městě Wagrain (Rakousko - Salcbursko).

Lovely Holiday Home in Rauris with Terrace

10

Lovely Holiday Home in Rauris with Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely Holiday Home in Rauris with Terrace. Lovely Holiday Home in Rauris with Terrace se nachází v Raurisu, 34 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a 47 km od vlakového nádraží Bad Gastein. Ubytování Lovely Holiday Home in Rauris with Terrace se nachází ve městě Rauris (Rakousko - Salcbursko).

Portis Appartements

10

Portis Appartements

Ubytování (Apartmány) Portis Appartements. Portis Appartements se nachází v obci Dienten am Hochkönig v Salcbursku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a saunou. Ubytování Portis Appartements se nachází ve městě Dienten am Hochkönig (Rakousko - Salcbursko).

Scenic Holiday Home with Sauna Garden Ski Boot Heaters

10

Scenic Holiday Home with Sauna Garden Ski Boot Heaters

Ubytování (Prázdninový dům) Scenic Holiday Home with Sauna Garden Ski Boot Heaters. Scenic Holiday Home with Sauna Garden Ski Boot vyhřívanrs se nachází v Mauterndorfu, 1,2 km od hradu Mauterndorf a 47 km od KLH-Areny, a nabízí bezplatné... Ubytování Scenic Holiday Home with Sauna Garden Ski Boot Heaters se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Scenic Holiday Home with Sauna in Niedernsill

10

Scenic Holiday Home with Sauna in Niedernsill

Ubytování (Prázdninový dům) Scenic Holiday Home with Sauna in Niedernsill. Nachází se v Niedernsillu, pouhých 12 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun. Ubytování Scenic Holiday Home with Sauna in Niedernsill se nachází ve městě Niedernsill (Rakousko - Salcbursko).

Kitzbüheler Alpenlodge Top A6 with private panoramic sauna

10

Kitzbüheler Alpenlodge Top A6 with private panoramic sauna

Ubytování (Apartmán) Kitzbüheler Alpenlodge Top A6 with private panoramic sauna. Kitzbüheler Alpenlodge Top A6 se nachází v Mittersillu, 20 km od kasina Kitzbuhel, a nabízí soukromou panoramatickou saunu a saunu. Ubytování Kitzbüheler Alpenlodge Top A6 with private panoramic sauna se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Goldnugget

10

Ferienwohnung Goldnugget

Ubytování (Dodatečný poplatek) Ferienwohnung Goldnugget. Ferienwohnung Goldnugget nabízí ubytování se zahradou a terasou v obci Schwarzach i.m Pongau s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Goldnugget se nachází ve městě Schwarzach (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Widauer Herzoghof

10

Ferienhaus Widauer Herzoghof

Ubytování (Mimo ubytování) Ferienhaus Widauer Herzoghof. Ferienhaus Widauer Herzoghof se nachází v Leogangu v Salcbursku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Ferienhaus Widauer Herzoghof se nachází ve městě Leogang (Rakousko - Salcbursko).

OTILIA apartment

10

OTILIA apartment

Ubytování (Dodatečný poplatek) OTILIA apartment. Apartmán OTILIA se nachází asi 4,9 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a nabízí výhled na jezero, balkon a kávovar. Ubytování OTILIA apartment se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Penthouse Lake Mountains View, terrace, aircon

10

Penthouse Lake Mountains View, terrace, aircon

Ubytování (Apartmán) Penthouse Lake Mountains View, terrace, aircon. Penthouse Lake Mountains View, terrace, Klimatizace se nachází v Zell am See, 4. Ubytování Penthouse Lake Mountains View, terrace, aircon se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Penthouse Alpendorf

10

Penthouse Alpendorf

Ubytování (Apartmán) Penthouse Alpendorf. Penthouse Alpendorf se nachází 27 km od obce Eisriesenwelt Werfen a 39 km od vlakového nádraží Bad Gastein. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Penthouse Alpendorf se nachází ve městě Sankt Johann im Pongau (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování v městech rakouské destinace Salcbursko

Ubytování v městech rakouské destinace Salcbursko

Ubytování v rakouském regionu Salcbursko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 7364 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v rakouském regionu Salcbursko.

Pro rakouskou destinaci Salcbursko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Zell am See (449), Saalbach Hinterglemm (428), Salcburk (402), Kaprun (330), Flachau (292), Wagrain (233), Bad Hofgastein (226), Bad Gastein (199), Piesendorf (195), Neukirchen am Großvenediger (181). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V rakouském regionu Salcbursko máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Panorama Appartment (10*), Penthouse Preber im Lungau im Salzburger Land (10*), Kaps Wohnen (10*), Kaminzimmer Suite (10*), Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-05 WE1 Maislaufeldweg 1h EG (10*), Hohlbichl Gut (10*), Hauserbauer Small (10*), Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-15 WE1, Maislaufeldweg 1o EG (10*), Ultimate Concierge Serviced Private Penthouse Apartment, in Altstadt (10*), Schwarzenbacher (10*).

Region Salcbursko může být skvělým místem pro strávení dovolené v Rakousku.