Hledat

Ubytování

Ubytování město Schladming

V rakouském městě Schladming (Rakousko) máme celkem 470 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v rakouském městě Schladming

Nejlepší ubytování v rakouských hotelech ve městě Schladming

Appartement Landhäusl

10

Appartement Landhäusl

Ubytování (Mimo ubytování) Appartement Landhäusl. Appartement Landhäusl se nachází ve Schladmingu, 18 km od lanovky Dachstein Skywalk, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Appartement Landhäusl se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Appartementhaus Modern Art by Schladming-Appartements

10

Appartementhaus Modern Art by Schladming-Appartements

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Modern Art by Schladming-Appartements. Tento apartmánový dům se nachází pouhých 10 minut chůze od lanovek Planai a Golden Jet. Ubytování Appartementhaus Modern Art by Schladming-Appartements se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Chalets Schladming Ski-in Ski-out

10

Chalets Schladming Ski-in Ski-out

Ubytování (Udržitelné ubytování) Chalets Schladming Ski-in Ski-out. Chalets Schladming Ski-in Ski-out se nachází ve Schladmingu a nabízí fitness centrum, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Chalets Schladming Ski-in Ski-out se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Rubin - SLD600

10

Apartment Rubin - SLD600

Ubytování (Apartmán) Apartment Rubin - SLD600. Apartment Rubin - SLD600 nabízí ubytování ve Schladmingu, 21 km od Dachstein Skywalk. Ubytování Apartment Rubin - SLD600 se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Landhaus Hinteregg Apartment

10

Landhaus Hinteregg Apartment

Ubytování (Apartmán) Landhaus Hinteregg Apartment. Landhaus Hinteregg Apartment se nachází ve Schladmingu a nabízí fitness centrum, zahradu, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Landhaus Hinteregg Apartment se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Ski In/Ski Out Chalet Kitz - Planai by Schladmingurlaub

10

Ski In/Ski Out Chalet Kitz - Planai by Schladmingurlaub

Ubytování (Dodatečný poplatek) Ski In/Ski Out Chalet Kitz - Planai by Schladmingurlaub. Ski In/Ski Out Chalet Kitz - Planai by Schladmingurlaub se nachází ve Schladmingu a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled do... Ubytování Ski In/Ski Out Chalet Kitz - Planai by Schladmingurlaub se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Ski In/Ski Out Ferienhaus Berghof by Schladmingurlaub

10

Ski In/Ski Out Ferienhaus Berghof by Schladmingurlaub

Ubytování (Dodatečný poplatek) Ski In/Ski Out Ferienhaus Berghof by Schladmingurlaub. Ski In/Ski Out Ferienhaus Berghof by Schladmingurlaub se nachází ve Schladmingu a nabízí přímý přístup na sjezdovku, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Ski In/Ski Out Ferienhaus Berghof by Schladmingurlaub se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Haus an der Planai (Pistenzugang & Panoramablick)

10

Haus an der Planai (Pistenzugang & Panoramablick)

Ubytování (Prázdninový dům) Haus an der Planai (Pistenzugang & Panoramablick). Haus an der Planai (Pistenzugang & Panoramablick) se nachází ve Schladmingu, 22 km od lanovky Dachstein Skywalk, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným... Ubytování Haus an der Planai (Pistenzugang & Panoramablick) se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Zainerhof

10

Apartment Zainerhof

Ubytování (Apartmán) Apartment Zainerhof. Apartment Zainerhof se nachází ve Schladmingu a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Zainerhof se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Hinkerhof

9,9

Apartment Hinkerhof

Ubytování (Zdarma!) Apartment Hinkerhof. Appartementhaus Hinkerhof se nachází v poklidné lokalitě, 3 minuty jízdy autem od centra Schladmingu, a nabízí wellness centrum a pokoje a apartmány v... Ubytování Apartment Hinkerhof se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Planai Penthouse Royal

9,9

Planai Penthouse Royal

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Planai Penthouse Royal. Planai Penthouse Royal se nachází asi 17 km od vyhlídky Dachstein Skywalk a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Ubytování Planai Penthouse Royal se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

sWiederkehr

9,9

sWiederkehr

Ubytování (Apartmány) sWiederkehr. SWiederkehr se nachází ve Schladmingu, 19 km od Dachstein Skywalk, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování sWiederkehr se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Haus Clarysse

9,8

Haus Clarysse

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Haus Clarysse. Haus Clarysse se nachází ve Schladmingu, 10 km od lanovky Dachstein Skywalk, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Clarysse se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Papa Joe's Kuschelappartements-3

9,8

Apartment Papa Joe's Kuschelappartements-3

Ubytování (Apartmán) Apartment Papa Joe's Kuschelappartements-3. Apartment Papa Joe's Kuschelappartements-3 se nachází ve Schladmingu, 17 km od Dachstein Skywalk, 36 km od hradu Trautenfels a 45 km od Kulmu. Ubytování Apartment Papa Joe's Kuschelappartements-3 se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Landhaus Sonnenschein

9,8

Landhaus Sonnenschein

Ubytování (Apartmán) Landhaus Sonnenschein. Landhaus Sonnenschein se nachází ve Schladmingu, pouhých 17 km od lanovky Dachstein Skywalk, a nabízí ubytování se zahradou, barem a sdílenou kuchyní. Ubytování Landhaus Sonnenschein se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Holdhäusl

9,8

Holdhäusl

Ubytování (Apartmán) Holdhäusl. Holdhäusl se nachází na jižním svahu nad Schladmingem. Ubytování Holdhäusl se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Romana - Altstadt

9,8

Appartement Romana - Altstadt

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Appartement Romana - Altstadt. Appartement Romana se nachází ve čtvrti Schladming ve Štýrsku, 600 metrů od centra Planai West a nabízí infračervenou kabinu. Ubytování Appartement Romana - Altstadt se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Alm Planai

9,8

Chalet Alm Planai

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Chalet Alm Planai. Chalet Alm Planai se nachází v obci Schladming, pouhých 100 metrů od nejbližší sjezdovky, a má terasu s krásným výhledem na pohoří Dachstein, saunu a krb. Ubytování Chalet Alm Planai se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

ImPuls | aparts

9,8

ImPuls | aparts

Ubytování (Apartmány) ImPuls | aparts. Tyto apartmány se nacházejí v centru Schladmingu, 600 metrů od sjezdovek Planai. Nabízí infračervenou saunu, uzamykatelnou lyžárnu a neplacené parkoviště. Ubytování ImPuls | aparts se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Mittergruberhof

9,8

Mittergruberhof

Ubytování (Mimo ubytování) Mittergruberhof. Mittergruberhof se nachází ve Schladmingu, 47 km od Eisriesenweltu Werfenu. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Mittergruberhof se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Alpenkrone Schladming Neubau

9,8

Alpenkrone Schladming Neubau

Ubytování (Dodatečný poplatek) Alpenkrone Schladming Neubau. Alpenkrone Schladming Neubau se nachází 17 km od vyhlídky Dachstein Skywalk a 36 km od hradu Trautenfels. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Alpenkrone Schladming Neubau se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Fenzhof

9,8

Fenzhof

Ubytování (Apartmány) Fenzhof. Apartmány Fenzhof se nahází ve Schladmingu, jen 100 metrů od lanovky Golden Jet/Planai West lanovky. K vybavení patří TV s plochou obrazovkou. Ubytování Fenzhof se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Haus Schladming

9,7

Haus Schladming

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Schladming. Haus Schladming se nachází ve Schladmingu, pouhých 48 km od lanovky Eisriesenwelt Werfen. Ubytování Haus Schladming se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

BergLeben

9,7

BergLeben

Ubytování (Apartmán) BergLeben. BergLeben se nachází ve Schladmingu, 49 km od Eisriesenweltu Werfenu. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a společným... Ubytování BergLeben se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

AUSZEIT Appartement

9,7

AUSZEIT Appartement

Ubytování (Udržitelné ubytování) AUSZEIT Appartement. AUSZEIT Appartement se nachází ve Schladmingu a nabízí gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování AUSZEIT Appartement se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Crystal by Schladmingurlaub

9,7

Appartement Crystal by Schladmingurlaub

Ubytování (Dodatečný poplatek) Appartement Crystal by Schladmingurlaub. Tento velký apartmán se nachází pouhé 3 minuty pěšky od hlavního náměstí ve Schladmingu a 8 minut chůze od lanovky Planai. Ubytování Appartement Crystal by Schladmingurlaub se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Charly Kahr

9,7

Appartement Charly Kahr

Ubytování (Apartmány) Appartement Charly Kahr. Apartmány Appartement Charly Kahr se nacházejí ve Schladmingu, v bezprostřední blízkosti stanice lanovky Planai, a nabízí apartmány s infračervenou saunou,... Ubytování Appartement Charly Kahr se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Smaragd - SLD601

9,7

Apartment Smaragd - SLD601

Ubytování (Udržitelné ubytování) Apartment Smaragd - SLD601. Apartment Smaragd - SLD601 nabízí ubytování ve Schladmingu, 21 km od Dachstein Skywalk. Ubytování Apartment Smaragd - SLD601 se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Rocks Schladming

9,7

Rocks Schladming

Ubytování (Apartmány) Rocks Schladming. Rocks Schladming se nachází ve Schladmingu a nabízí ubytování s výhledem na město, jízdní kola zdarma, zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Ubytování Rocks Schladming se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Appartment Sun Chalet

9,7

Appartment Sun Chalet

Ubytování (Apartmán) Appartment Sun Chalet. Appartment Sun Chalet se nachází ve Schladmingu, 1,8 km od lanovky Planai West, 1,7 km od lanovky Rohrmoos I a 1,7 km od lanovky Golden Jet 1, a nabízí... Ubytování Appartment Sun Chalet se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Apartments Frechhof

9,7

Apartments Frechhof

Ubytování (Udržitelné ubytování) Apartments Frechhof. Apartments Frechhof se nachází ve Schladmingu ve Štýrsku, 47 km od Eisriesenweltu Werfen. Ubytování Apartments Frechhof se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Das Chalet

9,7

Das Chalet

Ubytování (Chata) Das Chalet. Das Chalet se nachází ve Schladmingu a nabízí saunu. Tato 4hvězdičková chata má výhled na hory a je vzdálená 17 km od Dachstein Skywalk. Ubytování Das Chalet se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Kraiter

9,7

Ferienhaus Kraiter

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Ferienhaus Kraiter. Ferienhaus Kraiter se nachází ve Schladmingu ve Štýrsku, 17 km od Dachstein Skywalk. Ubytování Ferienhaus Kraiter se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Bucheggerhof

9,7

Bucheggerhof

Ubytování (Mimo ubytování) Bucheggerhof. Bucheggerhof se nachází v klidném prostředí štýrských lesů, 3 km od centra Schladmingu. Ubytování Bucheggerhof se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Chalet W - Ski in Ski out auf der Planai diekt an der Skipiste by Schladmingurlaub

9,7

Chalet W - Ski in Ski out auf der Planai diekt an der Skipiste by Schladmingurlaub

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Chalet W - Ski in Ski out auf der Planai diekt an der Skipiste by Schladmingurlaub. Chata W - Ski in Ski out auf der Planai diekt an der Skipiste by Schladmingurlaub se nachází ve Schladmingu, 22 km od lanovky Dachstein Skywalk, a nabízí... Ubytování Chalet W - Ski in Ski out auf der Planai diekt an der Skipiste by Schladmingurlaub se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Auerhof

9,7

Auerhof

Ubytování (Farma) Auerhof. Ekofarma Auerhof se nachází v obci Rohrmoos-Untertal, 1 km od lyžařské oblasti Schladming a 1 minutu pěšky od zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Auerhof se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Bankwirt

9,7

Bankwirt

Ubytování (Dodatečný poplatek) Bankwirt. Bankwirt se nachází ve Schladmingu, 49 km od Eisriesenwelt Werfen. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, terasou a restaurací. Ubytování Bankwirt se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Holzhackerin - the charming Haus am Berg

9,7

Holzhackerin - the charming Haus am Berg

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Holzhackerin - the charming Haus am Berg. Holzhackerin - okouzlující Haus am se nachází ve Schladmingu ve Štýrsku, 22 km od vyhlídky Dachstein Skywalk. Ubytování Holzhackerin - the charming Haus am Berg se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Pension Oberhorner

9,7

Pension Oberhorner

Ubytování (Dodatečný poplatek) Pension Oberhorner. Pension Oberhorner se nachází ve Schladmingu, 49 km od lanovky Eisriesenwelt Werfen, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Pension Oberhorner se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Jasmin

9,7

Jasmin

Ubytování (Mimo ubytování) Jasmin. Jasmin nabízí ubytování ve Schladmingu, 1,2 km od lanovky Planai West. Tento apartmán nabízí výhled na hory a do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Jasmin se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Anton

9,7

Appartement Anton

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Appartement Anton. Appartement Anton se nachází ve Schladmingu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Anton se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Schladming Neu

9,7

Appartement Schladming Neu

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Appartement Schladming Neu. Appartement Schladming Neu se nachází přibližně 3,3 km od lyžařské oblasti Schladming – 4 Berge Skischaukel. Ubytování Appartement Schladming Neu se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Mei-so-nett Appartement Hutegger

9,7

Mei-so-nett Appartement Hutegger

Ubytování (Apartmán) Mei-so-nett Appartement Hutegger. Mei-so-nett Appartement Hutegger se nachází ve Schladmingu, 21 km od lanovky Dachstein Skywalk, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Mei-so-nett Appartement Hutegger se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Apartment auf der Schladminger Sonnenseite - smart, zentral & ruhig

9,7

Apartment auf der Schladminger Sonnenseite - smart, zentral & ruhig

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Apartment auf der Schladminger Sonnenseite - smart, zentral & ruhig. Apartment auf der Schladminger Sonnenseite - smart, zentral & ruhig nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady, asi 17 km od Dachstein... Ubytování Apartment auf der Schladminger Sonnenseite - smart, zentral & ruhig se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Ski In/Ski Out Appartement Jagahütt'n by Schladmingurlaub

9,6

Ski In/Ski Out Appartement Jagahütt'n by Schladmingurlaub

Ubytování (Apartmán) Ski In/Ski Out Appartement Jagahütt'n by Schladmingurlaub. Ski In/Ski Out Appartement Jagahütt'n by Schladmingurlaub se nachází ve Schladmingu a nabízí přímý přístup na sjezdovku, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled... Ubytování Ski In/Ski Out Appartement Jagahütt'n by Schladmingurlaub se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Gästehaus Mirzl

9,6

Gästehaus Mirzl

Ubytování (Udržitelné ubytování) Gästehaus Mirzl. Gästehaus Mirzl se nachází ve Schladmingu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s terasou a výhledem na hory. Ubytování Gästehaus Mirzl se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Haus Beutle

9,6

Haus Beutle

Ubytování (Apartmány) Haus Beutle. Haus Beutle se nachází ve Schladmingu, 19 km od Dachstein Skywalk, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Beutle se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Planai Ski Slope Appartements

9,6

Planai Ski Slope Appartements

Ubytování (Apartmány) Planai Ski Slope Appartements. Planai Ski Slope Appartements se nachází 17 km od lanovky Dachstein Skywalk a nabízí sdílený lounge, terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Planai Ski Slope Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Hochsitz Schladming

9,6

Hochsitz Schladming

Ubytování (Apartmán) Hochsitz Schladming. Hochsitz Schladming se nachází ve Schladmingu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hochsitz Schladming se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Ski In Ski Out Apartment Fastenberg Top 3 by AA Holiday Homes

9,6

Ski In Ski Out Apartment Fastenberg Top 3 by AA Holiday Homes

Ubytování (Apartmán) Ski In Ski Out Apartment Fastenberg Top 3 by AA Holiday Homes. Nabízí saunu, Ski In Ski Out Apartment Fastenberg Top 3 by AA Holiday Homes se nachází ve Schladmingu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ski In Ski Out Apartment Fastenberg Top 3 by AA Holiday Homes se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Cinderella by Schladming-Appartements

9,6

Appartement Cinderella by Schladming-Appartements

Ubytování (Apartmán) Appartement Cinderella by Schladming-Appartements. Appartement Cinderella by Schladming-Appartements se nachází ve Schladmingu, pouhých 800 metrů od kongresového centra Schladming, a nabízí bezplatné Wi-Fi... Ubytování Appartement Cinderella by Schladming-Appartements se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Ubytování v rakouském městě Schladming

Město Schladming se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 470 hotelů a ubytování v rakouském městě Schladming.