Hledat

Ubytování

Ubytování město Salcburk

V rakouském městě Salcburk (Rakousko) máme celkem 402 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v rakouském městě Salcburk

Nejlepší ubytování v rakouských hotelech ve městě Salcburk

Ultimate Concierge Serviced Private Penthouse Apartment, in Altstadt

10

Ultimate Concierge Serviced Private Penthouse Apartment, in Altstadt

Ubytování (Apartmán) Ultimate Concierge Serviced Private Penthouse Apartment, in Altstadt. Ultimate Concierge Serviced Private Penthouse Apartment, in Altstadt se nachází v centru Salcburku, pouhých 200 metrů od ulice Getreidegasse a 300 metrů od... Ubytování Ultimate Concierge Serviced Private Penthouse Apartment, in Altstadt se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Townhouse Weisses Kreuz

9,9

Townhouse Weisses Kreuz

Ubytování (Hotel) Townhouse Weisses Kreuz. Townhouse Weisses Kreuz se nachází v pečlivě zrekonstruované budově ze 16. Ubytování Townhouse Weisses Kreuz se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Villa Leopoldskron

9,8

Apartment Villa Leopoldskron

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Leopoldskron. Apartment Villa Leopoldskron se nachází v Salcburku, 1,2 km od festivalové haly Salzburg, 2,2 km od pevnosti Hohensalzburg a 1,4 km od ulice Getreidegasse. Ubytování Apartment Villa Leopoldskron se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Die Haslachmühle

9,8

Die Haslachmühle

Ubytování (Bed and breakfast) Die Haslachmühle. Die Haslachmühle je zrekonstruovaný mlýn z roku 1688, který se nachází na okraji Salcburku, na úpatí hory Gaisberg. Ubytování Die Haslachmühle se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Townhouse RIVA, prime location in the city of Salzburg, 1000m2 backyard

9,7

Townhouse RIVA, prime location in the city of Salzburg, 1000m2 backyard

Ubytování (Vila) Townhouse RIVA, prime location in the city of Salzburg, 1000m2 backyard. Villa Riva with Sauna - Holidaysun nabízí ubytování v Salcburku, 4,1 km od Europarku. Ubytování Townhouse RIVA, prime location in the city of Salzburg, 1000m2 backyard se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Urlaubstraum in Salzburgs Toplage

9,7

Urlaubstraum in Salzburgs Toplage

Ubytování (Udržitelné ubytování) Urlaubstraum in Salzburgs Toplage. Urlaubstraum in Salzburgs Toplage se nachází v salcburské čtvrti Parsch, pouhých 2,8 km od hlavního nádraží, a nabízí zahradu, sdílený lounge, bar a... Ubytování Urlaubstraum in Salzburgs Toplage se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Salzburg Loft

9,7

Salzburg Loft

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Salzburg Loft. Salzburg Loft se nachází v Salcburku, 3,1 km od pevnosti Hohensalzburg, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a úschovnou... Ubytování Salzburg Loft se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Mozart's Garden Villa

9,7

Mozart's Garden Villa

Ubytování (Udržitelné ubytování) Mozart's Garden Villa. Mozart's Garden Villa má atraktivní polohu v centru Salcburku a nabízí balkon. Nabízí bezplatné Wi-Fi a bankomat. Ubytování Mozart's Garden Villa se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Family Wellhouse Green Garden Salzburg, up to 16 pax, BBQ, sunbeds, bikes

9,7

Family Wellhouse Green Garden Salzburg, up to 16 pax, BBQ, sunbeds, bikes

Ubytování (Vila) Family Wellhouse Green Garden Salzburg, up to 16 pax, BBQ, sunbeds, bikes. Family Wellhouse Green Garden Salzburg, až pro 16 osob, se nachází v Salcburku a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, sdílený lounge, gril,... Ubytování Family Wellhouse Green Garden Salzburg, up to 16 pax, BBQ, sunbeds, bikes se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

LUXURY STAY SALZBURG City

9,7

LUXURY STAY SALZBURG City

Ubytování (Vila) LUXURY STAY SALZBURG City. LUXURY STAY SALZBURG City se nachází asi 4,7 km od Mozartova rodného domu a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování LUXURY STAY SALZBURG City se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Junker's Apartments

9,7

Junker's Apartments

Ubytování (Apartmány) Junker's Apartments. Junker's Apartments se nachází v Salcburku, 1,3 km od pevnosti Hohensalzburg, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Junker's Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

undertheroof at

9,7

undertheroof at

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) undertheroof at. Undertheroof at se nachází v Salcburku, 3,5 km od stadionu Red Bull Arena, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a... Ubytování undertheroof at se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Schlagerbauer Biohof

9,7

Ferienhaus Schlagerbauer Biohof

Ubytování (Dodatečný poplatek) Ferienhaus Schlagerbauer Biohof. Ubytování se nachází v Salcburku, jen 2 km od festivalové haly Salzburg. Ubytování Ferienhaus Schlagerbauer Biohof se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Sacher Salzburg

9,6

Hotel Sacher Salzburg

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Hotel Sacher Salzburg. Historický grand hotel Sacher Salzburg je v provozu od roku 1866 a snoubí v sobě nadčasovou eleganci a tradici se službami nejvyšší kvality. Ubytování Hotel Sacher Salzburg se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Schloss Mönchstein

9,6

Hotel Schloss Mönchstein

Ubytování (Hotel) Hotel Schloss Mönchstein. Tento 5hvězdičkový hotel zaujímá jedinečnou polohu na vrcholu kopce Mönchsberg v centru Salzburku. Ubytování Hotel Schloss Mönchstein se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

B&B Villa Verde

9,6

B&B Villa Verde

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Verde. Bed and breakfast Villa Verde se nachází jen 500 metrů od zámku Leopoldskron, 15 minut chůze od historického centra Salcburku, a nabízí Wi-Fi zdarma a... Ubytování B&B Villa Verde se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

NEU - Penthouse Flat Carolina in Salzburg Stadt

9,6

NEU - Penthouse Flat Carolina in Salzburg Stadt

Ubytování (Apartmán) NEU - Penthouse Flat Carolina in Salzburg Stadt. NEU - Penthouse Flat Carolina se nachází ve městě Salzburg Stadt, asi 3,8 km od paláce Mirabell, a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na město. Ubytování NEU - Penthouse Flat Carolina in Salzburg Stadt se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

My Wonderland

9,6

My Wonderland

Ubytování (Dodatečný poplatek) My Wonderland. My Wonderland se nachází v Salcburku, nedaleko zámku Mirabell, Mozartea a Mozartova rodného domu. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu. Ubytování My Wonderland se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Luxurious Mozart Apartment

9,6

Luxurious Mozart Apartment

Ubytování (Apartmán) Luxurious Mozart Apartment. Luxurious Mozart Apartment se nachází v centru Salcburku, pouhých 400 metrů od festivalové haly Salzburg a 200 metrů od ulice Getreidegasse. Ubytování Luxurious Mozart Apartment se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

The Little Guesthouse

9,6

The Little Guesthouse

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) The Little Guesthouse. The Little Guesthouse se nachází v Salcburku, 2,1 km od kapucínského kláštera Kapuzinerberg a 2,4 km od Mozartova rodného domu, a nabízí ubytování se... Ubytování The Little Guesthouse se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Claudia

9,6

Ferienwohnung Claudia

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Claudia. Ferienwohnung Claudia se nachází v Salcburku, 2,7 km od festivalové haly Salzburg a 2,7 km od Red Bull Areny. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Ferienwohnung Claudia se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Villa Leopoldskron

9,6

Villa Leopoldskron

Ubytování (Dodatečný poplatek) Villa Leopoldskron. Villa Leopoldskron se nachází v Salcburku, 1,2 km od festivalové haly Salzburg a 2,2 km od pevnosti Hohensalzburg, a nabízí výhled na hory. Ubytování Villa Leopoldskron se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Villa Maxglan

9,6

Villa Maxglan

Ubytování (Dodatečný poplatek) Villa Maxglan. Villa Maxglan se nachází v Salcburku, 2 km od festivalové haly Salzburg, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Maxglan se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Apartments by Pension Ballwein

9,6

Apartments by Pension Ballwein

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Apartments by Pension Ballwein. Apartments by Pension Ballwein se nachází v Salcburku, 3,1 km od festivalové haly Salzburg, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Apartments by Pension Ballwein se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Kleßheim

9,5

Apartment Kleßheim

Ubytování (Apartmán) Apartment Kleßheim. Apartment Kleßheim se nachází v Salcburku, jen 1,2 km od Europarku. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Kleßheim se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Sauerweingut

9,5

Sauerweingut

Ubytování (Apartmány) Sauerweingut. Sauerweingut se nachází v Salcburku, jen 450 metrů od jezera Leopoldskron Weiher. Nabízí ubytování s bezplatným připojením na internet a parkoviště. Ubytování Sauerweingut se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Home Apartments

9,5

Home Apartments

Ubytování (Apartmány) Home Apartments. Home Apartments jsou apartmány situované v Salzburgu, 1,3 km od zámku Mirabell. Ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Home Apartments se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Pension Ballwein

9,5

Pension Ballwein

Ubytování (Dodatečný poplatek) Pension Ballwein. Pension Ballwein se nachází v Salcburku, 2,6 km od divadla Festspielhaus, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi připojení i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Pension Ballwein se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Kal's Studio Apartment Salzburg

9,5

Kal's Studio Apartment Salzburg

Ubytování (Apartmány) Kal's Studio Apartment Salzburg. Kal's Studio Apartment Salzburg se nachází na klidném místě na okraji Salcburku, 3 km od centra. Ubytování Kal's Studio Apartment Salzburg se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Small Luxury Hotel Goldgasse

9,5

Small Luxury Hotel Goldgasse

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Small Luxury Hotel Goldgasse. Small Luxury Hotel Goldgasse sídlí v budově ze 14. století na pěší zóně v historickém centru Salcburku. Ubytování Small Luxury Hotel Goldgasse se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Vroni

9,4

Apartment Vroni

Ubytování (Apartmán) Apartment Vroni. Apartment Vroni se nachází asi 2,7 km od pevnosti Hohensalzburg a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. K dispozici je také patio. Ubytování Apartment Vroni se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Goldener Hirsch, A Luxury Collection Hotel, Salzburg

9,4

Hotel Goldener Hirsch, A Luxury Collection Hotel, Salzburg

Ubytování (Hotel) Hotel Goldener Hirsch, A Luxury Collection Hotel, Salzburg. Hotel Goldener Hirsch - a Luxury Collection Hotel, Salzburg se nachází ve slavné ulici Getreidegasse v historickém centru Salcburku, přímo naproti... Ubytování Hotel Goldener Hirsch, A Luxury Collection Hotel, Salzburg se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Hapimag Ferienwohnungen Salzburg

9,4

Hapimag Ferienwohnungen Salzburg

Ubytování (Udržitelné ubytování) Hapimag Ferienwohnungen Salzburg. Hapimag Ferienwohnungen Salzburg se nachází v Salcburku, 200 metrů od katedrály a necelý 1 km od pevnosti Hohensalzburg, a nabízí výhled na město a... Ubytování Hapimag Ferienwohnungen Salzburg se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

City-Center Apartments

9,4

City-Center Apartments

Ubytování (Apartmány) City-Center Apartments. City-Center Apartments and Double Rooms se nachází přímo v centru Salcburku a nabízí stylové a moderně zařízené apartmány s bezplatným Wi-Fi a kabelovou TV... Ubytování City-Center Apartments se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

One Apartment

9,4

One Apartment

Ubytování (Apartmán) One Apartment. Studio One Apartment se nachází v Salcburku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování One Apartment se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Stiedlbauerhof

9,4

Stiedlbauerhof

Ubytování (Dodatečný poplatek) Stiedlbauerhof. Stiedlbauerhof se nachází v Seehamu v Salcbursku, 21 km od výstaviště Messezentrum. Ubytování Stiedlbauerhof se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Villa Rigoletto

9,3

Apartment Villa Rigoletto

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Rigoletto. Apartment Villa Rigoletto se nachází 5,3 km od salcburského hlavního nádraží a 5,5 km od zámku Mirabell. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Apartment Villa Rigoletto se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Bianca

9,3

Apartment Bianca

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Apartment Bianca. Apartment Bianca se nachází v Salcburku, 1,2 km od koncertní haly Grosses Festspielhaus. Pevnost Hohensalzburg je vzdálená 1,2 km. Ubytování Apartment Bianca se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Studio

9,3

Studio

Ubytování (Apartmán) Studio. Studio se nachází v centru Salcburku, pouhých 300 metrů od salcburské katedrály a necelý 1 km od pevnosti Hohensalzburg. Ubytování Studio se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Sound of Music World Appartement

9,3

Sound of Music World Appartement

Ubytování (Udržitelné ubytování) Sound of Music World Appartement. Sound of Music World Appartement se nachází v centru Salcburku, 1,1 km od kapucínského kláštera Kapuzinerberg a 1,2 km od Mozartova rodného domu, a nabízí... Ubytování Sound of Music World Appartement se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Sarah's Altstadt Oase Salzburg

9,3

Sarah's Altstadt Oase Salzburg

Ubytování (Bed and breakfast) Sarah's Altstadt Oase Salzburg. Sarah's Altstadt Oase Salzburg se nachází v centru Salcburku, 1,2 km od pevnosti Hohensalzburg a necelý 1 km od Kapuzinerbergu a kapucínského kláštera, a... Ubytování Sarah's Altstadt Oase Salzburg se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Appartementhaus Plainstöckl Hotel Gasthof Maria Plain

9,3

Appartementhaus Plainstöckl Hotel Gasthof Maria Plain

Ubytování (Mimo ubytování) Appartementhaus Plainstöckl Hotel Gasthof Maria Plain. Appartementhaus Plainstöckl Hotel Gasthof Maria Plain se nachází v Salcburku, 3 km od hlavního nádraží a 3,6 km od zámku Mirabell, a nabízí ubytování s... Ubytování Appartementhaus Plainstöckl Hotel Gasthof Maria Plain se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Boutiquehotel Villa Sissi

9,3

Boutiquehotel Villa Sissi

Ubytování (Hotel) Boutiquehotel Villa Sissi. Boutiquehotel Villa Sissi se nachází 1,7 km od náměstí Mozartplatz a nabízí luxusní pokoje, bezplatné půjčení jízdních kol a zahradu se slunnou terasou a... Ubytování Boutiquehotel Villa Sissi se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Lenzenbauer

9,3

Ferienhaus Lenzenbauer

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Ferienhaus Lenzenbauer. Ferienhaus Lenzenbauer se nachází v Salcburku, 8,6 km od hlavního nádraží, 8,8 km od výstaviště Messezentrum a zámku Mirabell. Ubytování Ferienhaus Lenzenbauer se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Salzburg City

9,3

Apartment Salzburg City

Ubytování (Mimo ubytování) Apartment Salzburg City. Apartment Salzburg City se nachází v Salcburku a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Salzburg City se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

arte vida boutique guesthouse

9,2

arte vida boutique guesthouse

Ubytování (Hotel) arte vida boutique guesthouse. Rodinný butikový penzion arte vida se nachází v historickém městském domě přímo v centru Salcburku a nabízí zahradu s posezením a pokoje s nábytkem v... Ubytování arte vida boutique guesthouse se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Flöckner B&B

9,2

Flöckner B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Flöckner B&B. Flöckner B&B se nachází na klidném místě v centru Salcburku, 15 minut chůze od historického centra. Ubytování Flöckner B&B se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Villa Flöckner Bed & Breakfast

9,2

Villa Flöckner Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Flöckner Bed & Breakfast. Villa Flöckner se nachází v Salcburku, necelý 1 km od zámku Mirabell, a nabízí klimatizované ubytování a zahradu. Ubytování Villa Flöckner Bed & Breakfast se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování v rakouském městě Salcburk

Město Salcburk se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 402 hotelů a ubytování v rakouském městě Salcburk.