Hledat

Ubytování

Ubytování město Neustift im Stubaital

V rakouském městě Neustift im Stubaital (Rakousko) máme celkem 323 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v rakouském městě Neustift im Stubaital

Nejlepší ubytování v rakouských hotelech ve městě Neustift im Stubaital

Apartment VIERSTERNE

10

Apartment VIERSTERNE

Ubytování (Apartmán) Apartment VIERSTERNE. Nachází se v Neustiftu iApartmán VIERSTERNE se nachází 25 km od hlavního nádraží v Innsbrucku a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, bankomat a úschovnu... Ubytování Apartment VIERSTERNE se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Apartment Lisa

10

Apartment Apartment Lisa

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Apartment Apartment Lisa. Apartmán Lisa v Neustiftu im Stubaital nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 23 km od Tyrolského státního muzea Ferdinandeum, 24 km od Zlaté střechy a... Ubytování Apartment Apartment Lisa se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenferienwohnung Strickner

10

Alpenferienwohnung Strickner

Ubytování (Apartmán) Alpenferienwohnung Strickner. Alpenferienwohnung Strickner je obklopený Stubaiskými Alpami. Nachází se na klidném a slunném místě, 2 km od centra obce Neustift. Ubytování Alpenferienwohnung Strickner se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Alpen-Apartment Neustift

10

Alpen-Apartment Neustift

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Alpen-Apartment Neustift. Alpen-Apartment Neustift se nachází v Neustiftu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady.m Stubaital. Ubytování Alpen-Apartment Neustift se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Mountainlights Apartment

10

Mountainlights Apartment

Ubytování (Apartmán) Mountainlights Apartment. Nachází se v Neustiftu iApartmán Mountainlights se nachází pouhých 24 km od hlavního nádraží v Innsbrucku a nabízí ubytování s výhledem do zahrady,... Ubytování Mountainlights Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Alpenpanorama, Neustift

10

Apartments Alpenpanorama, Neustift

Ubytování (Apartmán) Apartments Alpenpanorama, Neustift. Ubytování v Neustiftum Stubaital, 25 km od hlavního nádraží v Innsbrucku a 26 km od Státního muzea Tyrolska - Ferdinandeum, Apartments... Ubytování Apartments Alpenpanorama, Neustift se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

s'Landhaus

10

s'Landhaus

Ubytování (Apartmán) s'Landhaus. s'Landhaus je apartmán s plně vybavenou kuchyní a Wi-Fi zdarma situovaný v Neustiftu im Stubaital, v obklopení nádherných hor. Ubytování s'Landhaus se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Stadlnest Moser

10

Stadlnest Moser

Ubytování (Prázdninový dům) Stadlnest Moser. Ubytování v Neustiftum Stubaital se nachází 24 km od hlavního nádraží v Innsbrucku a Státního muzea Tyrolska - Ferdinandeum. Ubytování Stadlnest Moser se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Hildegard

10

Apartment Hildegard

Ubytování (Dodatečný poplatek) Apartment Hildegard. Apartment Hildegard in Neustift se nachází jen 6 km od lyžařského areálu Schlick 2000. im Stubaital nabízí apartmán s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Apartment Hildegard se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Volderauer

10

Apartment Volderauer

Ubytování (Apartmán) Apartment Volderauer. Apartment Volderauer is situated in Neustift im Stubaital, 26 km from State Museum of Tyrol - Ferdinandeum and 26 km from Golden Roof, in an area where... Ubytování Apartment Volderauer se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Jedeler

10

Haus Jedeler

Ubytování (Apartmán) Haus Jedeler. Haus Jedeler se nachází v Neustiftu i.m Stubaital. 45 km od Grainau. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Haus Jedeler se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Aktiv

10

Ferienhaus Aktiv

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Aktiv. Ubytování v NeustiftuFerienhaus Aktiv se nachází v tyrolském Stubaitalu a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Ferienhaus Aktiv se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Larcher

9,9

Haus Larcher

Ubytování (Apartmán) Haus Larcher. Haus Larcher se nachází na klidném místě s panoramatickým výhledem na údolí Stubaital a ledovec. Ubytování Haus Larcher se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Bioholzhaus Haslinger

9,9

Bioholzhaus Haslinger

Ubytování (Apartmán) Bioholzhaus Haslinger. Bioholzhaus Haslinger se nachází v Neustift im Stubaital a nabízí apartmány s 2 ložnicemi a balkonem nebo terasou s panoramatickým výhledem na okolní hory. Ubytování Bioholzhaus Haslinger se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

klein&fein

9,9

klein&fein

Ubytování (Apartmán) klein&fein. Nachází se v Neustiftu im Stubaital se nachází pouhých 21 km od hlavního nádraží v Innsbrucku a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování klein&fein se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Mountainview

9,9

Apartment Mountainview

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Apartment Mountainview. Nachází se v Neustiftu im Stubaital se nachází 26 km od hlavního nádraží v Innsbrucku a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a... Ubytování Apartment Mountainview se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Hildegard

9,9

Haus Hildegard

Ubytování (Penzion) Haus Hildegard. Haus Hildegard se nachází 1,5 km od centra obce Neusitft im Stubaital a 400 metrů od lanovky Sonnenbergbahn. Ubytování Haus Hildegard se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Jasmin

9,8

Apartment Jasmin

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Apartment Jasmin. Ubytování v NeustiftuApartmán Jasmin se nachází 28 km od hlavního nádraží v Innsbrucku a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a úschovnu... Ubytování Apartment Jasmin se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Gletscher-Chalet Stubai

9,8

Gletscher-Chalet Stubai

Ubytování (Dodatečný poplatek) Gletscher-Chalet Stubai. Gletscher-Chalet Stubai se nachází uprostřed krásné krajiny ve Stubaiských Alpách v nadmořské výšce 1 360 metrů nad mořem, 11 km od centra vesnice Neustift... Ubytování Gletscher-Chalet Stubai se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Hieserhof

9,8

Hieserhof

Ubytování (Farma) Hieserhof. Farma Hieserhof se nachází v tyrolské obci Neustift im Stubaital, 1,5 km od lyžařského vleku Elfer, a nabízí ubytování s výhledem na hory, dětské hřiště,... Ubytování Hieserhof se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Luxury cottage in Neustift im Stubaital with a sauna

9,8

Luxury cottage in Neustift im Stubaital with a sauna

Ubytování (Prázdninový dům) Luxury cottage in Neustift im Stubaital with a sauna. Luxusní chata v Neustiftu im Stubaital se nachází v Neustiftu i a nabízí saunu, zahradu, terasu a gril. Ubytování Luxury cottage in Neustift im Stubaital with a sauna se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenchalet Vital

9,8

Alpenchalet Vital

Ubytování (Apartmány) Alpenchalet Vital. Alpenchalet Vital se nachází 5 minut jízdy od obce Neustift im Stubaital. Nabízí wellness s čajovým barem. Ubytování Alpenchalet Vital se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Berghaus Martin

9,7

Berghaus Martin

Ubytování (Apartmán) Berghaus Martin. Berghaus Martin se nachází v Neustiftu i.m Stubaital, 26 km od Státního muzea Tyrolska - Ferdinandeum a 26 km od Zlaté střechy, v oblasti, kde se můžete... Ubytování Berghaus Martin se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Permoser

9,7

Ferienwohnung Permoser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Permoser. Apartmán Ferienwohnung Permoser nabízí ubytování v centru obce Neustift im Stubaital. Ubytování Ferienwohnung Permoser se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung am Platzl

9,7

Ferienwohnung am Platzl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Platzl. Ferienwohnung am Platzl se nachází v Neustiftu i.m Stubaital se nachází 400 metrů od lyžařského vleku Neustift a 4 minuty chůze od lanovky Elferbergbahn. Ubytování Ferienwohnung am Platzl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Stern

9,7

Haus Stern

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Haus Stern. Nachází se v Neustiftu iHaus Stern se nachází v tyrolském Stubaitalu, 25 km od hlavního nádraží v Innsbrucku. Ubytování Haus Stern se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Alpensonne

9,7

Landhaus Alpensonne

Ubytování (Apartmán) Landhaus Alpensonne. Landhaus Alpensonne s malebným výhledem na okolní alpskou krajinu se nachází v centru obce Neustift, 400 metrů od jezera ke koupání Stubaitaler... Ubytování Landhaus Alpensonne se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Berg' & Bluamen Appartements Stubai

9,7

Berg' & Bluamen Appartements Stubai

Ubytování (Apartmány) Berg' & Bluamen Appartements Stubai. Mayr's Haus se zahradou se nachází v Neustiftu i.m Stubaital, jen 1,2 km od Elferbergbahn. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Berg' & Bluamen Appartements Stubai se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Bergwelt

9,7

Pension Bergwelt

Ubytování (Penzion) Pension Bergwelt. Pension Bergwelt se nachází ve vesnici Milders v údolí Stubaital, 2 km od Neustiftu. V jeho pokojích je hostům k dispozici bezplatné Wi-Fi a satelitní TV. Ubytování Pension Bergwelt se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Fichtenlodge Stubaital

9,7

Fichtenlodge Stubaital

Ubytování (Apartmány) Fichtenlodge Stubaital. Nachází se v Neustiftu iFichtenlodge Stubaital se nachází v tyrolském regionu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bezplatným soukromým parkovištěm a... Ubytování Fichtenlodge Stubaital se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Egger

9,7

Haus Egger

Ubytování (Dodatečný poplatek) Haus Egger. Ubytování v NeustiftuHaus Egger se nachází v tyrolském Stubaitalu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bezplatným soukromým parkovištěm a vstupem do... Ubytování Haus Egger se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Müller

9,7

Landhaus Müller

Ubytování (Udržitelné ubytování) Landhaus Müller. Landhaus Müller se nachází v klidné oblasti, 2 km od centra Neustiftu. Ubytování Landhaus Müller se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Salchner

9,7

Haus Salchner

Ubytování (Apartmán) Haus Salchner. Haus Salchner se nachází v obci Neustift im Stubaital a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování Haus Salchner se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Seven Summits

9,7

Appartements Seven Summits

Ubytování (Apartmány) Appartements Seven Summits. Nachází se v Neustiftu Appartements Seven Summits se nachází v tyrolské obci im Stubaital, 25 km od hlavního nádraží v Innsbrucku. Ubytování Appartements Seven Summits se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Max Mountain Apartments

9,7

Max Mountain Apartments

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Max Mountain Apartments. Moderní Max Mountain Apartments v Neustiftu im Stubaital nabízí pokoje, Wi-Fi zdarma a sauna. Půjčovna lyží a lyžařský vlek jsou vzdálené 3 minuty chůze. Ubytování Max Mountain Apartments se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Stubaiblick

9,7

Ferienhaus Stubaiblick

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Stubaiblick. Ferienhaus Stubaiblick se nachází na kopci s panoramatickým výhledem na Stubaiské údolí i ledovec, 1,5 km od centra města Neustift im Stubaital. Ubytování Ferienhaus Stubaiblick se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Voellenklee

9,7

Apartment Voellenklee

Ubytování (Mimo ubytování) Apartment Voellenklee. Ubytování v NeustiftuApartment Voellenklee se nachází pouhých 28 km od hlavního nádraží v Innsbrucku a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatným... Ubytování Apartment Voellenklee se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Oskar Apartments

9,7

Oskar Apartments

Ubytování (Udržitelné ubytování) Oskar Apartments. Oskar Apartments se nachází v obci Neustift im Stubaital a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Oskar Apartments se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Riese

9,7

Appartement Riese

Ubytování (Apartmán) Appartement Riese. Apartmán Riese v Neustiftu im Stubaital nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 21 km od hlavního nádraží v Innsbrucku, 21 km od Tyrolského státního muzea... Ubytování Appartement Riese se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Madeleine

9,7

Haus Madeleine

Ubytování (Udržitelné ubytování) Haus Madeleine. Haus Madeleine nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a terasou s výhledem na hory. Centrum města Neustift im Stubaital je vzdálené 5 minut chůze. Ubytování Haus Madeleine se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Donneralm

9,6

Donneralm

Ubytování (Apartmány) Donneralm. Donneralm se nachází v údolí Stubai a nabízí tradiční apartmány v alpském stylu se satelitní TV s plochou obrazovkou a balkonem nebo terasou s výhledem na... Ubytování Donneralm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Freiraum Appartements

9,6

Freiraum Appartements

Ubytování (Apartmány) Freiraum Appartements. Freiraum Appartements se nachází v Neustiftu i a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Freiraum Appartements se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Alexandra's Apartment

9,6

Alexandra's Apartment

Ubytování (Apartmán) Alexandra's Apartment. Alexandra's Apartment se nachází v Neustiftu i.m Stubaital, 6 km od lyžařského areálu Neustift a 6 km od lanovky Elferberg. Ubytování Alexandra's Apartment se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Stubai

9,6

Apartment Stubai

Ubytování (Apartmán) Apartment Stubai. Apartment Stubai se nachází v obci Milders v údolí Stubai a byl postaven v roce 2017. Ubytování Apartment Stubai se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Kleeblatt

9,6

Appartements Kleeblatt

Ubytování (Apartmán) Appartements Kleeblatt. Appartements Kleeblatt se nachází 1 km od Neustiftu a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Appartements Kleeblatt se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Rosmarie

9,6

Haus Rosmarie

Ubytování (Apartmány) Haus Rosmarie. Haus Rosmarie se nachází na klidném místě, 2 km od centra obce Neustift im Stubaital, a nabízí saunu a zahradu se slunečnou terasou. Ubytování Haus Rosmarie se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Danler

9,6

Haus Danler

Ubytování (Apartmán) Haus Danler. Haus Danler poskytuje ubytování v prostorném apartmánu s plně vybavenou kuchyní a lyžárnou, 3 km od centra Neustiftu, lyžařských vleků Elfer a lyžařského... Ubytování Haus Danler se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Wildes Wasser

9,6

Landhaus Wildes Wasser

Ubytování (Apartmány) Landhaus Wildes Wasser. Landhaus Wildes Wasser se nachází na klidném místě ve Stubaiském údolí v nadmořské výšce 1127 metrů, 20 minut jízdy od lyžařského střediska na Stubaiském... Ubytování Landhaus Wildes Wasser se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Doadlerhof

9,6

Doadlerhof

Ubytování (Farma) Doadlerhof. Tradiční selská usedlost Doadlerhof se nachází 6 km od centra Neustift im Stubaital i lyžařské oblasti Elferlifte a 15 minut jízdy autem od ledovce Stubai. Ubytování Doadlerhof se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Hitchcock Apartment Stubai

9,6

Hitchcock Apartment Stubai

Ubytování (Dodatečný poplatek) Hitchcock Apartment Stubai. Tento moderní, nízkoenergetický apartmán se zahradou, terasou a plně vybaveným kuchyňským koutem se nachází v Kamplu, 1,5 km od Neustiftu ve Stubaiském... Ubytování Hitchcock Apartment Stubai se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Siebenschläfer Ferienwohnung

9,6

Siebenschläfer Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Siebenschläfer Ferienwohnung. Siebenschläfer Ferienwohnung se nachází v Neustiftu a nabízí fitness centrum, zahradu a restauraci. im Stubaital s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Siebenschläfer Ferienwohnung se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování v rakouském městě Neustift im Stubaital

Město Neustift im Stubaital se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 323 hotelů a ubytování v rakouském městě Neustift im Stubaital.