Hledat

Ubytování

Horní Rakousko

V regionu Horní Rakousko (Rakousko) máme celkem 1778 hotelů a ubytování.

Pro rakouskou destinaci Horní Rakousko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: St. Wolfgang (122), Linec (115), Gosau (107), Bad Ischl (76), Bad Goisern (75), Gmunden (65), Obertraun (58), Hallstatt (55), Mondsee (50), Hinterstoder (47). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v rakouské destinaci Horní Rakousko

Nejlepší ubytování v hotelech v rakouské destinaci Horní Rakousko

Seechalet am Traunsee

10

Seechalet am Traunsee

Ubytování (U pláže · Soukromá pláž) Seechalet am Traunsee. Seechalet am se nachází v Ortu, pouhých 28 km od Kaiservilla. Ubytování Seechalet am Traunsee se nachází ve městě Ort im Innkreis (Rakousko - Horní Rakousko).

Serner am See

10

Serner am See

Ubytování (Farma) Serner am See. Serner beim See House se nachází přímo na břehu jezera Irrsee a má vlastní pláž. Ubytování Serner am See se nachází ve městě Zell am Moos (Rakousko - Horní Rakousko).

STEYR RIVER LODGE

10

STEYR RIVER LODGE

Ubytování (Mimo ubytování) STEYR RIVER LODGE. STEYR RIVER LODGE se nachází v Hinterstoderu a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování STEYR RIVER LODGE se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Bergzeit Gosau

10

Bergzeit Gosau

Ubytování (Dodatečný poplatek) Bergzeit Gosau. Bergzeit Gosau se nachází v Gosau a nabízí terasu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bergzeit Gosau se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko).

Bergkristall

10

Bergkristall

Ubytování (Chata) Bergkristall. Bergkristall se nachází v Gosau a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Bergkristall se nachází ve městě Gmunden (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment Katharina

10

Apartment Katharina

Ubytování (Dodatečný poplatek) Apartment Katharina. Apartment Katharina se nachází v obci Spital am Pyhrn, 33 km od hradu Trautenfels a 37 km od hory Großer Priel. Ubytování Apartment Katharina se nachází ve městě Spital am Pyhrn (Rakousko - Horní Rakousko).

Hansmayrgut

10

Hansmayrgut

Ubytování (Udržitelné ubytování) Hansmayrgut. Hansmayrgut se nachází ve Waizenkirchenu v Horním Rakousku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Hansmayrgut se nachází ve městě Waizenkirchen (Rakousko - Horní Rakousko).

Landhausvilla in Unterach am Attersee

10

Landhausvilla in Unterach am Attersee

Ubytování (Dodatečný poplatek) Landhausvilla in Unterach am Attersee. Landhausvilla in Unterach am Attersee se nachází v Unterach am Attersee, pouhých 42 km od výstaviště Messezentrum, a nabízí ubytování se zahradou, terasou,... Ubytování Landhausvilla in Unterach am Attersee se nachází ve městě Unterach am Attersee (Rakousko - Horní Rakousko).

Salzkammergut Lodge

10

Salzkammergut Lodge

Ubytování (Apartmány) Salzkammergut Lodge. Salzkammergut Lodge se nachází v Ebensee a nabízí ubytování s výhledem na hory, fitness centrum, zahradu a terasu. Ubytování Salzkammergut Lodge se nachází ve městě Ebensee (Rakousko - Horní Rakousko).

Holzhaus mit Charme am Attersee

10

Holzhaus mit Charme am Attersee

Ubytování (Prázdninový dům) Holzhaus mit Charme am Attersee. Holzhaus mit Charme am Attersee se nachází v Schörflingu a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Holzhaus mit Charme am Attersee se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Lechner

10

Ferienwohnung Lechner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lechner. Ferienwohnung Lechner se nachází v Tiefgrabenu, pouhých 30 km od výstaviště Messezentrum, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Ferienwohnung Lechner se nachází ve městě Tiefgraben (Rakousko - Horní Rakousko).

Beim Lanner - Franz

10

Beim Lanner - Franz

Ubytování (Apartmán) Beim Lanner - Franz. Beim Lanner - Franz se nachází v Mondsee, 28 km od výstaviště Messezentrum, 29 km od salcburského hlavního nádraží a 30 km od zámku Mirabell. Ubytování Beim Lanner - Franz se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Holzhaus "Zum Schwarz'n"

10

Holzhaus "Zum Schwarz'n"

Ubytování (Apartmány) Holzhaus "Zum Schwarz'n". Ubytování v Aurach am Hongar, Holzhaus "Zum Schwarz'n" nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, zahradu a... Ubytování Holzhaus "Zum Schwarz'n" se nachází ve městě Aurach am Hongar (Rakousko - Horní Rakousko).

Stegerhütte

10

Stegerhütte

Ubytování (Dodatečný poplatek) Stegerhütte. Stegerhütte stojí na malebném místě na úbočí kopce, 5 minut pěšky od centra obce Hinterstoder. Ubytování Stegerhütte se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Spacious apartment in Asten perfect for long stays

10

Spacious apartment in Asten perfect for long stays

Ubytování (Apartmán) Spacious apartment in Asten perfect for long stays. Spacious apartment in Asten perfect for long stays se nachází v Astenu, 20 km od kasina Linz, 39 km od výstaviště Wels a 47 km od baziliky Sonntagberg. Ubytování Spacious apartment in Asten perfect for long stays se nachází ve městě Asten (Rakousko - Horní Rakousko).

Chalet in Neukirchen with sauna

10

Chalet in Neukirchen with sauna

Ubytování (Chata) Chalet in Neukirchen with sauna. Chalet in Neukirchen se nachází 12 km od vodopádů Krimml a 42 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun. Nabízí saunu, bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Chalet in Neukirchen with sauna se nachází ve městě Neukirchen (Rakousko - Salcbursko).

Appartment für 4 bis 8 Personen

10

Appartment für 4 bis 8 Personen

Ubytování (Apartmán) Appartment für 4 bis 8 Personen. Appartment für 4 se nachází v Bad Zell, pouhých 41 km od Design Center Linz. Ubytování Appartment für 4 bis 8 Personen se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Bruderhoferhütte

10

Bruderhoferhütte

Ubytování (Apartmán) Bruderhoferhütte. Bruderhoferhütte se nachází v obci Hinterstoder a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Bruderhoferhütte se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment über den Dächern Steyrs

10

Apartment über den Dächern Steyrs

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Apartment über den Dächern Steyrs. Apartment über den Dächern Steyrs se nachází v obci Sankt Ulrich bei Steyr, pouhých 35 km od baziliky Sonntagberg. Ubytování Apartment über den Dächern Steyrs se nachází ve městě Sankt Ulrich bei Steyr (Rakousko - Horní Rakousko).

Vermietung Strassmayr

10

Vermietung Strassmayr

Ubytování (Apartmán) Vermietung Strassmayr. Vermietung Strassmayr se nachází v Sattledtu, pouhých 13 km od výstaviště Wels. Ubytování Vermietung Strassmayr se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Idyllisches Häuschen im Salzkammergut mit direktem Schafbergblick in Mondsee

10

Idyllisches Häuschen im Salzkammergut mit direktem Schafbergblick in Mondsee

Ubytování (Dodatečný poplatek) Idyllisches Häuschen im Salzkammergut mit direktem Schafbergblick in Mondsee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Idyllisches Häuschen im Salzkammergut mit direktem Schafbergblick in Mondsee se nachází v obci Sankt Lorenz. Ubytování Idyllisches Häuschen im Salzkammergut mit direktem Schafbergblick in Mondsee se nachází ve městě Sankt Lorenz (Rakousko - Horní Rakousko).

Unterschlupf

10

Unterschlupf

Ubytování (Apartmán) Unterschlupf. Unterschlupf se nachází v Ebensee, 35 km od muzea Hallstatt, a nabízí vířivku. 16 km od Kaiservilla. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Unterschlupf se nachází ve městě Ebensee (Rakousko - Horní Rakousko).

Kreitalm

10

Kreitalm

Ubytování (Dodatečný poplatek) Kreitalm. Kreitalm se nachází v Neukirchenu a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kreitalm se nachází ve městě Neukirchen (Rakousko - Horní Rakousko).

LAKELOUNGE - Design Apartment in Mondsee

10

LAKELOUNGE - Design Apartment in Mondsee

Ubytování (Dodatečný poplatek) LAKELOUNGE - Design Apartment in Mondsee. LAKELOUNGE - Design Apartment in Mondsee se nachází v Mondsee, 28 km od výstaviště Messezentrum a 29 km od hlavního nádraží v Salcburku. Ubytování LAKELOUNGE - Design Apartment in Mondsee se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Wohnung City Nord - for Business

10

Wohnung City Nord - for Business

Ubytování (Apartmán) Wohnung City Nord - for Business. Wohnung City Nord - for Business se nachází v Herzogsdorfu, 29 km od kasina Linz a 30 km od Design Center Linz. Ubytování Wohnung City Nord - for Business se nachází ve městě Herzogsdorf (Rakousko - Horní Rakousko).

Gaisbergblick

10

Gaisbergblick

Ubytování (Dodatečný poplatek) Gaisbergblick. Gaisbergblick se nachází v Mollnu a nabízí restauraci, sdílený lounge a zahradu. 48 km od Bad Aussee. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gaisbergblick se nachází ve městě Molln (Rakousko - Horní Rakousko).

Gipfelsieg am Hallstättersee

10

Gipfelsieg am Hallstättersee

Ubytování (Pláž) Gipfelsieg am Hallstättersee. Gipfelsieg am nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Hallstättersee se nachází v Bad Goisernu. Ubytování Gipfelsieg am Hallstättersee se nachází ve městě Bad Goisern (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment 1 Gäste

10

Apartment 1 Gäste

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Apartment 1 Gäste. Apartment 1 Gäste se nachází v Schörflingu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment 1 Gäste se nachází ve městě Schörfling (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Schmaranzer

10

Ferienwohnung Schmaranzer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schmaranzer. Ferienwohnung Schmaranzer se nachází v Gosau a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Schmaranzer se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Schwarzindien

10

Ferienwohnung Schwarzindien

Ubytování (Pláž) Ferienwohnung Schwarzindien. Ferienwohnung Schwarzindien se nachází v Mondsee a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Ubytování Ferienwohnung Schwarzindien se nachází ve městě Mondsee (Rakousko - Horní Rakousko).

Landhaus Leitzinger OG1

10

Landhaus Leitzinger OG1

Ubytování (Apartmán) Landhaus Leitzinger OG1. Landhaus Leitzinger OG1 se nachází v St. Wolfgangu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Landhaus Leitzinger OG1 se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Orange Lounge

10

Orange Lounge

Ubytování (Udržitelné ubytování) Orange Lounge. Orange Lounge se nachází ve Weyregg v Horním Rakousku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Orange Lounge se nachází ve městě Weyregg (Rakousko - Horní Rakousko).

Servus Almtal

10

Servus Almtal

Ubytování (Udržitelné ubytování) Servus Almtal. Servus Almtal se nachází přibližně 38 km od výstaviště Wels a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Servus Almtal se nachází ve městě Scharnstein (Rakousko - Horní Rakousko).

Das Seechalet

10

Das Seechalet

Ubytování (Chata) Das Seechalet. Das Seechalet se nachází v St. Wolfgangu, pouhých 48 km od salcburského hlavního nádraží, a nabízí ubytování u pláže se sdíleným loungem, soukromou pláží a... Ubytování Das Seechalet se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko).

Das Blockhaus Gosau

10

Das Blockhaus Gosau

Ubytování (Prázdninový dům) Das Blockhaus Gosau. Das Blockhaus Gosau se nachází v Gosau. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Das Blockhaus Gosau se nachází ve městě Gosau (Rakousko - Horní Rakousko).

Appartement Fallnhauser - Adults only

10

Appartement Fallnhauser - Adults only

Ubytování (Apartmán) Appartement Fallnhauser - Adults only. Tento kompletně zařízený studiový apartmán s možností vlastního stravování se nachází přímo na břehu jezera Hallstatt, 2 minuty chůze od historického... Ubytování Appartement Fallnhauser - Adults only se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

"In Town"

10

"In Town"

Ubytování (Mimo ubytování) "In Town". Ubytování "In Town" se nachází v obci St. Wolfgang, 48 km od salcburského hlavního nádraží a 49 km od zámku Mirabell. Nabízí ubytování s posezením. Ubytování "In Town" se nachází ve městě Weyer Markt (Rakousko - Horní Rakousko).

Residence JORADO

10

Residence JORADO

Ubytování (Prázdninový dům) Residence JORADO. Residence JORADO se nachází v Manningu, 41 km od výstaviště Wels a 47 km od termálních lázní Johannesbad. Ubytování Residence JORADO se nachází ve městě Manning (Rakousko - Horní Rakousko).

Frankenmarkt Ferienwohnung

10

Frankenmarkt Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Frankenmarkt Ferienwohnung. Frankenmarkt Ferienwohnung se nachází asi 42 km od výstaviště Messezentrum a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Frankenmarkt Ferienwohnung se nachází ve městě Frankenmarkt (Rakousko - Horní Rakousko).

Wittinghof

9,9

Wittinghof

Ubytování (Apartmány) Wittinghof. Wittinghof se nachází v Julbachu v Horním Rakousku, 46 km od katedrály v Pasově. Ubytování Wittinghof se nachází ve městě Julbach (Rakousko - Horní Rakousko).

Apartment Brigitte

9,9

Apartment Brigitte

Ubytování (Dodatečný poplatek) Apartment Brigitte. Apartment Brigitte se nachází v Obertraunu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Brigitte se nachází ve městě Obertraun (Rakousko - Horní Rakousko).

Attersee Studio-Apartment mit Eigen-Garten und unverbautem Seeblick

9,9

Attersee Studio-Apartment mit Eigen-Garten und unverbautem Seeblick

Ubytování (Apartmán) Attersee Studio-Apartment mit Eigen-Garten und unverbautem Seeblick. Studiový apartmán Attersee s Eigen-Garten und unverbautem Seeblick se nachází ve Schörflingu. Ubytování Attersee Studio-Apartment mit Eigen-Garten und unverbautem Seeblick se nachází ve městě Schörfling (Rakousko - Horní Rakousko).

Hochfichtblick Apartments

9,9

Hochfichtblick Apartments

Ubytování (Apartmány) Hochfichtblick Apartments. Hochfichtblick Apartments se nachází v obci Ulrichsberg, 31 km od Passau a 35 km od Krumau, a nabízí zahradu a výhledy na les Böhmerwald. Ubytování Hochfichtblick Apartments se nachází ve městě Ulrichsberg (Rakousko - Horní Rakousko).

Bauernhof Kaspergut

9,9

Bauernhof Kaspergut

Ubytování (Dodatečný poplatek) Bauernhof Kaspergut. Bauernhof Kaspergut se nachází v obci Kirchberg bei Mattighofen v Horním Rakousku, 35 km od paláce Mirabell. Ubytování Bauernhof Kaspergut se nachází ve městě Feldkirchen bei Mattighofen (Rakousko - Horní Rakousko).

Haus am Salz

9,9

Haus am Salz

Ubytování (Prázdninový dům) Haus am Salz. Haus am nabízí ubytování s terasou. Salz se nachází v Bad Ischlu. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus am Salz se nachází ve městě Bad Ischl (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienhütte Wolfgangsee

9,9

Ferienhütte Wolfgangsee

Ubytování (Chata) Ferienhütte Wolfgangsee. Chata Ferienhütte Wolfgangsee se nachází v Russbachu, pouhých 5 km od Stroblu, a nabízí terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Ferienhütte Wolfgangsee se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnung Blick ins Grüne

9,9

Ferienwohnung Blick ins Grüne

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Blick ins Grüne. Ferienwohnung Blick ins Grüne se nachází asi 35 km od opatství Admont a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na bazén. Ubytování Ferienwohnung Blick ins Grüne se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienwohnungen Hanetseder

9,9

Ferienwohnungen Hanetseder

Ubytování (Udržitelné ubytování) Ferienwohnungen Hanetseder. Ferienwohnungen Hanetseder se nachází v klidné oblasti ve Wallern an der Trattnach a nabízí zahradu a ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Ferienwohnungen Hanetseder se nachází ve městě Wallern an der Trattnach (Rakousko - Horní Rakousko).

Exklusive Ferienwohnung am Prielerweg in Hinterstoder

9,9

Exklusive Ferienwohnung am Prielerweg in Hinterstoder

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Exklusive Ferienwohnung am Prielerweg in Hinterstoder. Exklusive Ferienwohnung am Prielerweg se nachází v Hinterstoderu, asi 49 km od opatství Admont. Nabízí výhled na hory, zahradu a terasu. Ubytování Exklusive Ferienwohnung am Prielerweg in Hinterstoder se nachází ve městě Hinterstoder (Rakousko - Horní Rakousko).

Ferienappartements Familie Jakob

9,9

Ferienappartements Familie Jakob

Ubytování (Dodatečný poplatek) Ferienappartements Familie Jakob. Ferienappartements Familie Jakob se nachází v St. Wolfgangu, pouhých 48 km od hlavního nádraží v Salcburku, a nabízí ubytování s výhledem na jezero,... Ubytování Ferienappartements Familie Jakob se nachází ve městě Au an der Donau (Rakousko - Horní Rakousko).

Ubytování v městech rakouské destinace Horní Rakousko

Ubytování v městech rakouské destinace Horní Rakousko

Ubytování v rakouském regionu Horní Rakousko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1778 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v rakouském regionu Horní Rakousko.

Pro rakouskou destinaci Horní Rakousko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: St. Wolfgang (122), Linec (115), Gosau (107), Bad Ischl (76), Bad Goisern (75), Gmunden (65), Obertraun (58), Hallstatt (55), Mondsee (50), Hinterstoder (47). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V rakouském regionu Horní Rakousko máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Seechalet am Traunsee (10*), Serner am See (10*), STEYR RIVER LODGE (10*), Bergzeit Gosau (10*), Bergkristall (10*), Apartment Katharina (10*), Hansmayrgut (10*), Landhausvilla in Unterach am Attersee (10*), Salzkammergut Lodge (10*), Holzhaus mit Charme am Attersee (10*).

Region Horní Rakousko může být skvělým místem pro strávení dovolené v Rakousku.