Hledat

Ubytování

Dolní Rakousy

V regionu Dolní Rakousy (Rakousko) máme celkem 1491 hotelů a ubytování.

Pro rakouskou destinaci Dolní Rakousy doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kremže (48), Göstling an der Ybbs (37), Baden (34), Lackenhof (29), Semmering (29), Sankt Pölten (26), Litschau (26), Melk (21), Weissenkirchen in der Wachau (19), Vídeňské Nové Město (19). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v rakouské destinaci Dolní Rakousy

Nejlepší ubytování v hotelech v rakouské destinaci Dolní Rakousy

Obstgarten Gästehaus

10

Obstgarten Gästehaus

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Obstgarten Gästehaus. Penzion Obstgarten Gästehaus se nachází v obci Hollenstein an der Ybbs, 34 km od baziliky Sonntagberg, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště a... Ubytování Obstgarten Gästehaus se nachází ve městě Hollenstein an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

KLOSTERHOF KREMS -Ferienapartments im Herzen der Wachau

10

KLOSTERHOF KREMS -Ferienapartments im Herzen der Wachau

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) KLOSTERHOF KREMS -Ferienapartments im Herzen der Wachau. KLOSTERHOF KREMS se nachází v Imbachu, 44 km od opatství Melk a 14 km od hradu Dürnstein. Ubytování KLOSTERHOF KREMS -Ferienapartments im Herzen der Wachau se nachází ve městě Imbach (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hofbauer-Hof

10

Hofbauer-Hof

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Hofbauer-Hof. Hofbauer-Hof se nachází v Rastenfeldu v Dolním Rakousku, 5,7 km od hradu Ottenstein. Ubytování Hofbauer-Hof se nachází ve městě Rastenfeld (Rakousko - Dolní Rakousy).

URLAUB LUNZ - Ferienwohnungen Fam. Fürst

10

URLAUB LUNZ - Ferienwohnungen Fam. Fürst

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) URLAUB LUNZ - Ferienwohnungen Fam. Fürst. URLAUB LUNZ - Ferienwohnungen Fam. Fürst se nachází v Lunzu a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování URLAUB LUNZ - Ferienwohnungen Fam. Fürst se nachází ve městě Lunz am See (Rakousko - Dolní Rakousy).

City Apartment Sankt Pölten

10

City Apartment Sankt Pölten

Ubytování (Apartmán) City Apartment Sankt Pölten. Ubytování se nachází 29 km od opatství Melk, 15 km od kláštera Herzogenburg a 24 km od opatství Lilienfeld. Ubytování City Apartment Sankt Pölten se nachází ve městě Sankt Pölten (Rakousko - Dolní Rakousy).

Aigen 13

10

Aigen 13

Ubytování (Apartmány) Aigen 13. Aigen 13 se nachází v Aigenu, 16 km od hradu Weitra a 41 km od hradu Ottenstein. Nabízí zahradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aigen 13 se nachází ve městě Aigen (Rakousko - Dolní Rakousy).

Landhof Böhm

10

Landhof Böhm

Ubytování (Apartmán) Landhof Böhm. Biohof Böhm se nachází v Arbesbachu, pouhých 34 km od hradu Weitra. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Landhof Böhm se nachází ve městě Arbesbach (Rakousko - Dolní Rakousy).

Luxurious Holiday Home in Perchtoldsdorf with Swimming Pool

10

Luxurious Holiday Home in Perchtoldsdorf with Swimming Pool

Ubytování (Vila) Luxurious Holiday Home in Perchtoldsdorf with Swimming Pool. Nachází se jen 10 km od zahrad Schönbrunner v Perchtoldsdorfu, Luxurious Holiday Home in Perchtoldsdorf with Swimming Pool nabízí ubytování s terasou,... Ubytování Luxurious Holiday Home in Perchtoldsdorf with Swimming Pool se nachází ve městě Perchtoldsdorf (Rakousko - Dolní Rakousy).

Kibitzhof

10

Kibitzhof

Ubytování (Bed and breakfast) Kibitzhof. Kibitzhof se nachází na klidném místě v Litschau a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Kibitzhof se nachází ve městě Litschau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Bio Bauernhof Oberhinterberg Appartement

10

Bio Bauernhof Oberhinterberg Appartement

Ubytování (Apartmány) Bio Bauernhof Oberhinterberg Appartement. Ubytování v Annaberg im Lammertal v salcburském regionu a Eisriesenwelt Werfen 40 kmBio Bauernhof Oberhinterberg Appartement nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Bio Bauernhof Oberhinterberg Appartement se nachází ve městě Annaberg (Rakousko - Salcbursko).

Alpakaglück

10

Alpakaglück

Ubytování (Apartmán) Alpakaglück. Alpakaglück nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Mühlbachu, 14 km od hradu Weitra a 44 km od hradu Heidenreichstein. Ubytování Alpakaglück se nachází ve městě Mühlbach (Rakousko - Dolní Rakousy).

Landhaus Mecki

10

Landhaus Mecki

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Mecki. Landhaus Mecki se nachází v obci Hörmanns bei Weitra, 27 km od hradu Heidenreichstein a 44 km od hradu Ottenstein. Ubytování Landhaus Mecki se nachází ve městě Hörmanns bei Weitra (Rakousko - Dolní Rakousy).

gästehaus-bernstein

10

gästehaus-bernstein

Ubytování (Motel) gästehaus-bernstein. gästehaus-bernstein se nachází v Marcheggu, 20 km od zámku Petronell a 21 km od Carnunta. Ubytování gästehaus-bernstein se nachází ve městě Marchegg (Rakousko - Dolní Rakousy).

Gästezimmer Weingut Höllerer

10

Gästezimmer Weingut Höllerer

Ubytování (Apartmán) Gästezimmer Weingut Höllerer. Gästezimmer Weingut Höllerer se nachází v Engabrunnu, 23 km od kláštera Herzogenburg, 31 km od muzea Egona Schieleho a 33 km od výstaviště Tulln. Ubytování Gästezimmer Weingut Höllerer se nachází ve městě Engabrunn (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnungen am Bio-Bauernhof Herdengl

10

Ferienwohnungen am Bio-Bauernhof Herdengl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen am Bio-Bauernhof Herdengl. Ferienwohnungen am Bio-Bauernhof Herdengl se nachází v obci Lunz am See, 37 km od baziliky Mariazell. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Ferienwohnungen am Bio-Bauernhof Herdengl se nachází ve městě Lunz am See (Rakousko - Dolní Rakousy).

Fewo Kunterbunt

10

Fewo Kunterbunt

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Fewo Kunterbunt. Fewo Kunterbunt se nachází ve městě Neusiedl an der Zaya v Dolním Rakousku a nabízí terasu a výhled do zahrady. 30 km od Lednice. Ubytování Fewo Kunterbunt se nachází ve městě Neusiedl an der Zaya (Rakousko - Dolní Rakousy).

Grenzhaus

10

Grenzhaus

Ubytování (Mimo ubytování) Grenzhaus. Grenzhaus se nachází v Karlstiftu, 50 km od zámku Český Krumlov, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Grenzhaus se nachází ve městě Karlstift (Rakousko - Dolní Rakousy).

HalterHausPuch

10

HalterHausPuch

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) HalterHausPuch. HalterHausPuch se nachází 50 km od vídeňského Volksgartenu a 50 km od Hofburgu a nabízí bezplatné Wi-Fi a gril. Nabízí bar a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování HalterHausPuch se nachází ve městě Puchberg am Schneeberg (Rakousko - Dolní Rakousy).

Happy Nest

10

Happy Nest

Ubytování (Mimo ubytování) Happy Nest. Ubytování v Göstling an der Happy Nest se nachází pouhých 41 km od baziliky Sonntagberg a nabízí ubytování se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Happy Nest se nachází ve městě Göstling an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

1000 Krauthof

10

1000 Krauthof

Ubytování (Mimo ubytování) 1000 Krauthof. 1000 Krauthof se nachází v Laimbachu am Ostrong, 12 km od muzea Erzherzog Franz Ferdinand a 41 km od hradu Dürnstein. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování 1000 Krauthof se nachází ve městě Laimbach am Ostrong (Rakousko - Dolní Rakousy).

Refugium Lunz

10

Refugium Lunz

Ubytování (Hotel) Refugium Lunz. Refugium Lunz se nachází v obci Lunz am See, 47 km od baziliky Sonntagberg, a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních kol, neplacené... Ubytování Refugium Lunz se nachází ve městě Lunz am See (Rakousko - Dolní Rakousy).

CITY-APARTMENTS in KREMS an der Donau

10

CITY-APARTMENTS in KREMS an der Donau

Ubytování (Apartmány) CITY-APARTMENTS in KREMS an der Donau. CITY-APARTMENTS in KREMS se nachází v Krems an der Donau. an der Donau nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a terasou. Ubytování CITY-APARTMENTS in KREMS an der Donau se nachází ve městě Kremže (Rakousko - Dolní Rakousy).

Am Löwenpark

10

Am Löwenpark

Ubytování (Apartmán) Am Löwenpark. Apartmán se nachází v Melku, 400 metrů od místního opatství. Je v něm balkon s výhledem na opatství. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Am Löwenpark se nachází ve městě Melk (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhaus Lenzau

10

Ferienhaus Lenzau

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Lenzau. Samostatně stojící prázdninový dům Lenzau se nachází v obci Strohmarkt, 4 minuty jízdy autem od centra města Göstling an der Ybbs, 3 km od veřejných lázní... Ubytování Ferienhaus Lenzau se nachází ve městě Strohmarkt (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienvilla Joachimsberg für bis zu 10 Personen

10

Ferienvilla Joachimsberg für bis zu 10 Personen

Ubytování (Vila) Ferienvilla Joachimsberg für bis zu 10 Personen. Ferienvilla Joachimsberg für bis zu má zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování Ferienvilla Joachimsberg für bis zu 10 Personen se nachází ve městě Wienerbruck (Rakousko - Dolní Rakousy).

Schön Wohnen beim Stift Melk

10

Schön Wohnen beim Stift Melk

Ubytování (Dodatečný poplatek) Schön Wohnen beim Stift Melk. Schön Wohnen beim Stift Melk se nachází v Melku, 300 metrů od opatství Melk, 15 km od muzea Erzherzog Franz Ferdinand a 30 km od hradu Dürnstein. Ubytování Schön Wohnen beim Stift Melk se nachází ve městě Melk (Rakousko - Dolní Rakousy).

Kittenberger Chalets am Gartensee

10

Kittenberger Chalets am Gartensee

Ubytování (Horské chaty) Kittenberger Chalets am Gartensee. Kittenberger Chalets am Gartensee se nachází v Schilternu, 25 km od hradu Dürnstein, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Kittenberger Chalets am Gartensee se nachází ve městě Schiltern (Rakousko - Dolní Rakousy).

Villa Haag

10

Villa Haag

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Villa Haag. Villa Haag se nachází v Haagu, 37 km od Design Center Linz a 40 km od kasina Linz, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Villa Haag se nachází ve městě Haag (Rakousko - Dolní Rakousy).

Wilson Park

10

Wilson Park

Ubytování (Apartmány) Wilson Park. Wilson Park se nachází v Altenmarkt an der Triesting v Dolním Rakousku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Wilson Park se nachází ve městě Baden (Rakousko - Dolní Rakousy).

Charmantes Haus mit Terrasse und großem Garten

10

Charmantes Haus mit Terrasse und großem Garten

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Charmantes Haus mit Terrasse und großem Garten. Charmantes Haus mit Terrasse und großem Garten se nachází v Langenzersdorfu, 12 km od kongresového centra Austria Center Vienna, 14 km od vídeňského Prátru... Ubytování Charmantes Haus mit Terrasse und großem Garten se nachází ve městě Langenzersdorf (Rakousko - Dolní Rakousy).

Das Haus am Berg: Nestelberg17

10

Das Haus am Berg: Nestelberg17

Ubytování (Prázdninový dům) Das Haus am Berg: Nestelberg17. Das Haus am Berg: Nestelberg17 se nachází v Lackenhofu, 17 km od Gaming Charterhouse a 39 km od baziliky Mariazell. Nabízí venkovní bazén a sdílený lounge. Ubytování Das Haus am Berg: Nestelberg17 se nachází ve městě Lackenhof (Rakousko - Dolní Rakousy).

MF City Apartment

10

MF City Apartment

Ubytování (Apartmán) MF City Apartment. MF City Apartment se nachází asi 15 km od kongresového centra Austria Center Vienna a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování MF City Apartment se nachází ve městě Korneuburg (Rakousko - Dolní Rakousy).

Quiet Chalet in Kaumberg near Vienna with Garden

10

Quiet Chalet in Kaumberg near Vienna with Garden

Ubytování (Chata) Quiet Chalet in Kaumberg near Vienna with Garden. Quiet Chalet in Kaumberg near Vienna with Garden se nachází v Kaumbergu, 34 km od římských lázní. Ubytování Quiet Chalet in Kaumberg near Vienna with Garden se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienwohnung Waldköhlerei

10

Ferienwohnung Waldköhlerei

Ubytování (Udržitelné ubytování) Ferienwohnung Waldköhlerei. Ferienwohnung Waldköhlerei se nachází na atraktivním místě v Michelbachu, 47 km od kasina Baden a lázeňské zahrady. Ubytování Ferienwohnung Waldköhlerei se nachází ve městě Michelbach (Rakousko - Dolní Rakousy).

Apartment Hainfeld

10

Apartment Hainfeld

Ubytování (Dodatečný poplatek) Apartment Hainfeld. Apartment Hainfeld se nachází v Hainfeldu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. V okolí se lze věnovat pěší turistice, cyklistice a dalším aktivitám. Ubytování Apartment Hainfeld se nachází ve městě Hainfeld (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhof Kreutzer

10

Ferienhof Kreutzer

Ubytování (Mimo ubytování) Ferienhof Kreutzer. Ferienhof Kreutzer se nachází v Kirchschlagu, 39 km od hradu Ottenstein a 30 km od baziliky Maria Taferl. Ubytování Ferienhof Kreutzer se nachází ve městě Kirchschlag (Rakousko - Dolní Rakousy).

Chalet Hinterbreiteneben

10

Chalet Hinterbreiteneben

Ubytování (Chata) Chalet Hinterbreiteneben. Chalet Hinterbreiteneben se nachází 10 km od Gaming Charterhouse a 38 km od baziliky Mariazell. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Chalet Hinterbreiteneben se nachází ve městě Lunz am See (Rakousko - Dolní Rakousy).

Höblinghof

10

Höblinghof

Ubytování (Prázdninový dům) Höblinghof. Höblinghof se nachází ve Schwarzau i a nabízí zahradu, sdílený lounge a bar.m Gebirge s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Höblinghof se nachází ve městě Schwarzau im Gebirge (Rakousko - Dolní Rakousy).

WALD-LAND-HOF Schloss Rosenau

10

WALD-LAND-HOF Schloss Rosenau

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) WALD-LAND-HOF Schloss Rosenau. WALD-LAND-HOF Schloss Rosenau se nachází v zámku Rosenau, 19 km od hradu Weitra, a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol, bezplatným Wi-Fi,... Ubytování WALD-LAND-HOF Schloss Rosenau se nachází ve městě Schloss Rosenau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhaus Oberschindlberg

10

Ferienhaus Oberschindlberg

Ubytování (Mimo ubytování) Ferienhaus Oberschindlberg. Ferienhaus Oberschindlberg se nachází v Lunzu a nabízí výhled na hory. am See, 47 km od baziliky Sonntagberg a 10 km od Gaming Charterhouse. Ubytování Ferienhaus Oberschindlberg se nachází ve městě Lunz am See (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ferienhaus am See mit Sauna und Whirlpool

10

Ferienhaus am See mit Sauna und Whirlpool

Ubytování (U pláže · Soukromá pláž) Ferienhaus am See mit Sauna und Whirlpool. Ferienhaus am See se může pochlubit výhledem do zahrady. Ubytování Ferienhaus am See mit Sauna und Whirlpool se nachází ve městě Wienerbruck (Rakousko - Dolní Rakousy).

Apartment Untermallebarn

10

Apartment Untermallebarn

Ubytování (Apartmán) Apartment Untermallebarn. Apartment Untermallebarn se nachází v Sierndorfu, 39 km od katedrály sv. Štěpána, 39 km od katolického kostela sv. Ubytování Apartment Untermallebarn se nachází ve městě Sierndorf (Rakousko - Dolní Rakousy).

Blick über Krems mit Gartenpavillon

10

Blick über Krems mit Gartenpavillon

Ubytování (Apartmán) Blick über Krems mit Gartenpavillon. Blick über Krems mit Gartenpavillon se nachází v Krems an der Donau, 38 km od opatství Melk a 9 km od hradu Dürnstein. Ubytování Blick über Krems mit Gartenpavillon se nachází ve městě Kremže (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haderer's Home - Bad Vöslau near Vienna

9,9

Haderer's Home - Bad Vöslau near Vienna

Ubytování (Prázdninový dům) Haderer's Home - Bad Vöslau near Vienna. Haderer's Home - Bad Vöslau near Vienna se nachází v Bad Vöslau, 6,6 km od kasina Baden, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haderer's Home - Bad Vöslau near Vienna se nachází ve městě Bad Vöslau (Rakousko - Dolní Rakousy).

Chalets Lunz am See

9,9

Chalets Lunz am See

Ubytování (Chata) Chalets Lunz am See. Ubytování se nachází v Lunz am See, 47 km od baziliky Sonntagberg.Chalets Lunz am See nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Chalets Lunz am See se nachází ve městě Lunz am See (Rakousko - Dolní Rakousy).

Blick über Krems mit Terrasse

9,9

Blick über Krems mit Terrasse

Ubytování (Apartmán) Blick über Krems mit Terrasse. Blick über Krems mit Terrasse nabízí ubytování s výhledem na řeku, terasou a kávovarem, asi 38 km od opatství Melk. Ubytování Blick über Krems mit Terrasse se nachází ve městě Kremže (Rakousko - Dolní Rakousy).

Apartment Hollenstein

9,9

Apartment Hollenstein

Ubytování (Mimo ubytování) Apartment Hollenstein. Apartmán Hollenstein in Hollenstein an der Ybbs nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 39 km od Gaming Charterhouse. 35 km od baziliky Sonntagberg. Ubytování Apartment Hollenstein se nachází ve městě Hollenstein an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Haus am Fuße des Semmerings

9,9

Haus am Fuße des Semmerings

Ubytování (Dodatečný poplatek) Haus am Fuße des Semmerings. Haus am se může pochlubit zahradou a restaurací. Fuße des Semmerings nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady v obci Schottwien. Ubytování Haus am Fuße des Semmerings se nachází ve městě Schottwien (Rakousko - Dolní Rakousy).

Landhaus Schaidreith

9,9

Landhaus Schaidreith

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Landhaus Schaidreith. Landhaus Schaidreith se nachází ve Ferschnitzu v Dolním Rakousku, 28 km od baziliky Sonntagberg. Ubytování Landhaus Schaidreith se nachází ve městě Ferschnitz (Rakousko - Dolní Rakousy).

Rooftop Tulln operated by revLIVING

9,9

Rooftop Tulln operated by revLIVING

Ubytování (Apartmán) Rooftop Tulln operated by revLIVING. Rooftop Tulln provozovaný revLIVING nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město, asi 33 km od Rosaria. Ubytování Rooftop Tulln operated by revLIVING se nachází ve městě Tulln (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ötscherblick Fam Winter

9,9

Ötscherblick Fam Winter

Ubytování (Apartmány) Ötscherblick Fam Winter. Ötscherblick Fam Winter se nachází ve Frankenfelsu v Dolním Rakousku, 23 km od Gaming Charterhouse. Ubytování Ötscherblick Fam Winter se nachází ve městě (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ubytování v městech rakouské destinace Dolní Rakousy

Ubytování v městech rakouské destinace Dolní Rakousy

Ubytování v rakouském regionu Dolní Rakousy

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1491 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v rakouském regionu Dolní Rakousy.

Pro rakouskou destinaci Dolní Rakousy doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kremže (48), Göstling an der Ybbs (37), Baden (34), Lackenhof (29), Semmering (29), Sankt Pölten (26), Litschau (26), Melk (21), Weissenkirchen in der Wachau (19), Vídeňské Nové Město (19). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V rakouském regionu Dolní Rakousy máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Obstgarten Gästehaus (10*), KLOSTERHOF KREMS -Ferienapartments im Herzen der Wachau (10*), Hofbauer-Hof (10*), URLAUB LUNZ - Ferienwohnungen Fam. Fürst (10*), City Apartment Sankt Pölten (10*), Aigen 13 (10*), Landhof Böhm (10*), Luxurious Holiday Home in Perchtoldsdorf with Swimming Pool (10*), Kibitzhof (10*), Alpakaglück (10*).

Region Dolní Rakousy může být skvělým místem pro strávení dovolené v Rakousku.