Hledat

Ubytování

Ubytování město Sölden

V rakouském městě Sölden (Rakousko) máme celkem 491 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v rakouském městě Sölden

Nejlepší ubytování v rakouských hotelech ve městě Sölden

Inviting Apartment in Sölden with Terrace

10

Inviting Apartment in Sölden with Terrace

Ubytování (Apartmán) Inviting Apartment in Sölden with Terrace. Inviting Apartment in Sölden with Terrace se nachází v Söldenu, 40 km od oblasti 47 a v okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Inviting Apartment in Sölden with Terrace se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

LYNS HOME

10

LYNS HOME

Ubytování (Udržitelné ubytování) LYNS HOME. LYNS HOME se nachází asi 40 km od oblasti Area 47 a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování LYNS HOME se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment The PEAK-3

10

Apartment The PEAK-3

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Apartment The PEAK-3. Apartment The PEAK-3 se nachází v Söldenu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment The PEAK-3 se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Wiesenblick

9,8

Haus Wiesenblick

Ubytování (Dodatečný poplatek) Haus Wiesenblick. Haus Wiesenblick se nachází na klidném místě nad centrem obce Sölden a nabízí infračervenou kabinu, saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Wiesenblick se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Scheiber

9,7

Ferienwohnung Scheiber

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Ferienwohnung Scheiber. Ferienwohnung Scheiber se nachází v Söldenu, necelé 2 km od lyžařského areálu Gaislachkogelbahn. Ubytování Ferienwohnung Scheiber se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

HEART - Manufaktur Appartements

9,7

HEART - Manufaktur Appartements

Ubytování (Apartmány) HEART - Manufaktur Appartements. HEART - Manufaktur Appartements se nachází v Söldenu, 40 km od oblasti 47. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradu s terasou a saunu. Ubytování HEART - Manufaktur Appartements se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Sonnhof

9,7

Apart Sonnhof

Ubytování (Udržitelné ubytování) Apart Sonnhof. Apart Sonnhof se nachází 10 minut chůze od centra Söldenu, hned vedle sjezdovky Innerwald, která poskytuje spojení k lanovce Gaislachkogel, a nabízí... Ubytování Apart Sonnhof se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Anraitl Appartements Sölden

9,6

Anraitl Appartements Sölden

Ubytování (Apartmány) Anraitl Appartements Sölden. Anraitl Appartements Sölden se nachází 40 km od oblasti Area 47 a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Anraitl Appartements Sölden se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Falkner Ignaz

9,6

Gästehaus Falkner Ignaz

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Falkner Ignaz. Gästehaus Falkner Ignaz stojí 250 metrů od centra města a 350 metrů od lanovky Giggijoch. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Gästehaus Falkner Ignaz se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Aliona Apart

9,6

Aliona Apart

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Aliona Apart. Aliona Apart, renovovaný v roce 2017, se nachází na klidném místě nad centrem Söldenu, jen 10 minut pěšky od lanovky Gaislachkogel. Ubytování Aliona Apart se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Alpenjuwel Sölden

9,6

Apart Alpenjuwel Sölden

Ubytování (Dodatečný poplatek) Apart Alpenjuwel Sölden. Apart Alpenjuwel Sölden se nachází v obci Sölden v Tyrolsku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bezplatným soukromým parkovištěm a vstupem do sauny. Ubytování Apart Alpenjuwel Sölden se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Talblick

9,6

Apart Talblick

Ubytování (Apartmány) Apart Talblick. Apart Talblick se nachází v Söldenu, nedaleko rekreačního centra Freizeitarena Solden a Söldenu. Nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Apart Talblick se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Melisande

9,6

Haus Melisande

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Haus Melisande. Haus Melisande se nachází v obci Sölden, 800 metrů od lanovky Giggijochbahn. Ubytování Haus Melisande se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

The Secret Sölden

9,6

The Secret Sölden

Ubytování (Dodatečný poplatek) The Secret Sölden. Ubytování The Secret Sölden je obklopeno rozsáhlým venkovním pozemkem a nabízí malebnou polohu v Söldenu, jen pár kroků od lanovky Gaislachkogel. Ubytování The Secret Sölden se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Sonnenwiese

9,6

Landhaus Sonnenwiese

Ubytování (Udržitelné ubytování) Landhaus Sonnenwiese. Landhaus Sonnenwiese se nachází v Söldenu, 39 km od oblasti 47. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Landhaus Sonnenwiese se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Erbhof

9,6

Haus Erbhof

Ubytování (Dodatečný poplatek) Haus Erbhof. Haus Erbhof se nachází hned u lyžařského svahu, jen 10 minut pěšky od centra Söldenu, 5 minut skibusem od lanovky Giggijochbahn a 3 minuty na lyžích od... Ubytování Haus Erbhof se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Schöne Aussicht

9,5

Hotel Schöne Aussicht

Ubytování (Dodatečný poplatek) Hotel Schöne Aussicht. Tento 4hvězdičkový hotel vyšší kategorie je určen pouze pro dospělé a nachází se přímo u sjezdovek v Hochsöldenu v Ötztalských Alpách. Nabízí Skybar 2. Ubytování Hotel Schöne Aussicht se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Haus am Mühlroan

9,5

Haus am Mühlroan

Ubytování (Dodatečný poplatek) Haus am Mühlroan. Haus am Mühlroan se nachází v obci Zwieselstein, pouhých 100 metrů od zastávky bezplatného skibusu a 3 km od centra Söldenu, lyžařských vleků... Ubytování Haus am Mühlroan se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Bella-Vista

9,5

Bella-Vista

Ubytování (Dodatečný poplatek) Bella-Vista. Bella-Vista se nachází v Söldenu, 500 metrů od lanovky Gaislachkogelbahn a 1 km od centra. Ubytování Bella-Vista se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

ALMAAR - Arno's Hoamat

9,5

ALMAAR - Arno's Hoamat

Ubytování (Mimo ubytování) ALMAAR - Arno's Hoamat. ALMAAR - Arno's Hoamat se nachází v Söldenu, pouhých 1,5 km od Söldenu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je gril. Ubytování ALMAAR - Arno's Hoamat se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Apart 55

9,5

Apart 55

Ubytování (Apartmán) Apart 55. Apart 55 se nachází v Söldenu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apart 55 se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Ida

9,5

Apart Ida

Ubytování (Apartmán) Apart Ida. Apart Ida se nachází v Söldenu, 36 km od oblasti 47. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování Apart Ida se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Florian

9,5

Apart Florian

Ubytování (Apartmán) Apart Florian. Haus Florian se nachází 3 km od centra Söldenu a nabízí moderní apartmán s bezplatným Wi-Fi a kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apart Florian se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Europa

9,5

Gästehaus Europa

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Europa. Gästehaus Europa se nachází na klidném místě v blízkosti centra Söldenu, 100 metrů od lanovky Gaislachkogel, která vede do lyžařského areálu Sölden. Ubytování Gästehaus Europa se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Garni Ötztal

9,5

Garni Ötztal

Ubytování (Penzion) Garni Ötztal. Garni Ötztal nabízí saunu a infračervenou kabinu na podzim a v zimě. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště pro auta a motocykly. Ubytování Garni Ötztal se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Gästehaus Bergkristall

9,5

Appartement Gästehaus Bergkristall

Ubytování (Apartmány) Appartement Gästehaus Bergkristall. Haus Bergkristall je moderní rodinný penzion s výhledem na Sölden. Ubytování Appartement Gästehaus Bergkristall se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Mount Everest

9,5

Apart Mount Everest

Ubytování (Udržitelné ubytování) Apart Mount Everest. Apart Mount Everest nabízí apartmány s balkonem nebo terasou s výhledem na Ötztalské Alpy. Do centra města Sölden je odtud jen 1,5 km. Ubytování Apart Mount Everest se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Linserhof Ferienappartements

9,5

Linserhof Ferienappartements

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Linserhof Ferienappartements. Rodinný Linserhof Ferienappartements se nachází v centru Söldenu, na klidném místě v blízkosti restaurací, pekárny a několika obchodů. Ubytování Linserhof Ferienappartements se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Panoramablick Sölden

9,5

Panoramablick Sölden

Ubytování (Dodatečný poplatek) Panoramablick Sölden. Panoramablick Sölden se nachází v obci Sölden v Tyrolsku, 39 km od oblasti Area 47. Ubytování Panoramablick Sölden se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Sonnalp Residences

9,5

Sonnalp Residences

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Sonnalp Residences. Sonnalp Residences se nachází v Söldenu, pouhých 200 metrů od lanovky Gaislachkogelbahn, a nabízí apartmány s plně vybavenou kuchyní a dvoulůžkovými pokoji... Ubytování Sonnalp Residences se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Soelden Lounge

9,5

Soelden Lounge

Ubytování (Apartmány) Soelden Lounge. Soelden Lounge, který prošel v létě 2014 kompletní rekonstrukcí, se nachází 10 minut chůze od centra Söldenu a nabízí wellness centrum zahrnující střešní... Ubytování Soelden Lounge se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Enzian Hochsölden Superior

9,5

Hotel Enzian Hochsölden Superior

Ubytování (Dodatečný poplatek) Hotel Enzian Hochsölden Superior. Tento 4hvězdičkový SUPERIOR Hotel Enzian se nachází v Höchsöldenu, v nadmořské výšce 2090 metrů. Ubytování Hotel Enzian Hochsölden Superior se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Bellaria

9,5

Apart Bellaria

Ubytování (Apartmány) Apart Bellaria. Apart Bellaria se nachází v centru Söldenu, uprostřed Ötztalských Alp. Nachází se jen pár kroků od lanovky Giggijoch a vedle Sölden Freizeitarena. Ubytování Apart Bellaria se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

"Michls Hoamat" Ötztal Summer Card inklusve

9,5

"Michls Hoamat" Ötztal Summer Card inklusve

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) "Michls Hoamat" Ötztal Summer Card inklusve. Ubytování "Michls Hoamat" Ötztal Summer Card inklusve se nachází asi 39 km od oblasti Area 47 a nabízí výhled do zahrady, balkon a kávovar. Ubytování "Michls Hoamat" Ötztal Summer Card inklusve se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Urbanhof

9,5

Urbanhof

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Urbanhof. Urbanhof je hotel v alpském stylu, který prošel roku 2020 kompletní rekonstrukcí. Ubytování Urbanhof se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Sportpension Rubin

9,4

Sportpension Rubin

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Sportpension Rubin. Sportpension Rubin se nachází 1v Söldenu, 500 metrů od lanovky Gaislachkogelbahn a 350 metrů od lanovky Giggijoch. Ubytování Sportpension Rubin se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Valentin Design Apartments

9,4

Valentin Design Apartments

Ubytování (Dodatečný poplatek) Valentin Design Apartments. Valentin Design Apartments se nachází v Söldenu, jen 200 metrů od lanovky Gaislachkogl. Ubytování Valentin Design Apartments se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

A CASA Onyx

9,4

A CASA Onyx

Ubytování (Chata) A CASA Onyx. A CASA Onyx se nachází v Söldenu, pouhých 36 km od oblasti 47, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování A CASA Onyx se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Resort Sölden

9,4

Chalet Resort Sölden

Ubytování (Udržitelné ubytování) Chalet Resort Sölden. Chalet Resort Sölden se nachází v tyrolském Söldenu, přímo u zastávky skibusu, kterým dojedete k 5 minut vzdálené lanovce Giggijoch. Ubytování Chalet Resort Sölden se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Berghof Sölden - anno 1588

9,4

Berghof Sölden - anno 1588

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Berghof Sölden - anno 1588. Rodinný penzion Berghof stojí u sjezdovek na úpatí hor nad centrem Söldenu. Budova penzionu, jejíž historie zasahuje až do 13. Ubytování Berghof Sölden - anno 1588 se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Raphaela - SOE420

9,4

Apartment Raphaela - SOE420

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Apartment Raphaela - SOE420. Apartment Raphaela - SOE420 se nachází v obci Sölden v Tyrolsku a nabízí balkon. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé... Ubytování Apartment Raphaela - SOE420 se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Austria

9,4

Ferienhaus Austria

Ubytování (Udržitelné ubytování) Ferienhaus Austria. Ferienhaus Austria se nachází v centru Söldenu, vedle zastávky skibusu s přímým spojením do lyžařského areálu Sölden-Hochsölden. Ubytování Ferienhaus Austria se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Elluto

9,4

Apart Elluto

Ubytování (Apartmán) Apart Elluto. Apart Elluto se nachází v Söldenu, pouhých 38 km od oblasti 47, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apart Elluto se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Apart SunAlpin

9,4

Apart SunAlpin

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Apart SunAlpin. Apart SunAlpin se nachází na klidném místě, 2 km od centra Söldenu a 600 metrů od lyžařského svahu Giggijoch, a nedávno byl nově zrenovovaný. Ubytování Apart SunAlpin se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

A CASA Brilliant

9,4

A CASA Brilliant

Ubytování (Horské chaty) A CASA Brilliant. A CASA Brilliant se nachází v Söldenu, 39 km od oblasti 47. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování A CASA Brilliant se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Ingrid

9,4

Haus Ingrid

Ubytování (Apartmán) Haus Ingrid. Haus Ingrid se nachází v Söldenu, 3 minuty jízdy autem od sjezdovek a 100 metrů od zastávky bezplatného skibusu, a nabízí moderní apartmán v alpském stylu... Ubytování Haus Ingrid se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Altes Holzhaus

9,4

Altes Holzhaus

Ubytování (Apartmány) Altes Holzhaus. Altes Holzhaus se nachází na klidném místě, 1,8 km od centra Söldenu, a nabízí přímý přístup ke sjezdovkám lyžařského areálu Giggijochbahn. Ubytování Altes Holzhaus se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

rechenau LIVING & RELAX

9,4

rechenau LIVING & RELAX

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) rechenau LIVING & RELAX. Aparthotel Rechenau se nachází jen kousek pěšky od centra Söldenu a 500 metrů od lanovky Giggijochbahn. Ubytování rechenau LIVING & RELAX se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Residenz Allegra

9,4

Residenz Allegra

Ubytování (Udržitelné ubytování) Residenz Allegra. Residenz Allegra nabízí moderní stylové pokoje a apartmány s balkonem na klidném a slunném místě přímo u sjezdovek, 250 metrů od nejbližšího lyžařského... Ubytování Residenz Allegra se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Sportalm

9,4

Sportalm

Ubytování (Hotel) Sportalm. Sportalm je rodinný penzion, který se nachází na slunném a klidném místě, pouhých 200 metrů od lanovky Gaislachkogelbahn. Ubytování Sportalm se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Montanara

9,4

Montanara

Ubytování (Dodatečný poplatek) Montanara. Hotel Montanara s bezplatným Wi-Fi je situován v poklidné a slunné lokalitě přímo u sjezdovky, pouhých 5 minut chůze od centra Söldenu. Ubytování Montanara se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování v rakouském městě Sölden

Město Sölden se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 491 hotelů a ubytování v rakouském městě Sölden.