Hledat

Ubytování

Haus Wibmer Martin Dodatečný poplatek

7 Birkenweg, 9971 Matrei in Osttirol, Rakousko - Zobrazit na mapě Rakouska

Ubytování (Dodatečný poplatek) Haus Wibmer Martin. Haus Wibmer Martin se nachází v obci Matrei in Osttirol. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Wibmer Martin se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Popis ubytování Haus Wibmer Martin

Na místě je k dispozici lyžárna a v okolí se lze věnovat lyžování. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má terasu, výhled na hory, 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem a 1 koupelnu se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na letiště Bolzano je to 152 km. Haus Wibmer Martin se nachází v obci Matrei in Osttirol.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Lyžování
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Haus Wibmer Martin

 • Jídelní stůl
 • Kávovar
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Sprcha
 • Jídelna
 • Posezení
 • TV s plochou obrazovkou
 • Sušák na prádlo
 • Dlážděná/ Mramorová podlaha
 • Soukromý vchod
 • Topení
 • Venkovní jídelní kout
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Lyžařská škola
 • Lyžárna
 • Výhled na hory
 • Výhled
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Trezor
 • německy

Jiná ubytování ve městě Matrei in Osttirol

Ferienwohnung Josef Pötscher

10

Ferienwohnung Josef Pötscher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Josef Pötscher. Ferienwohnung Josef Pötscher se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Josef Pötscher se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Innerkienzerhof - Urlaub am Bauernhof

10

Ferienhaus Innerkienzerhof - Urlaub am Bauernhof

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Innerkienzerhof - Urlaub am Bauernhof. Ferienhaus Innerkienzerhof - Urlaub am Bauernhof má terasu a výhled do zahrady. 27 km od Heiligenblutu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Innerkienzerhof - Urlaub am Bauernhof se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Enzian

10

Appartement Enzian

Ubytování (Apartmán) Appartement Enzian. Appartement Enzian se nachází v obci Matrei in Osttirol. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Enzian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Steiner

10

Ferienhaus Steiner

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Steiner. Ferienhaus Steiner se nachází v obci Matrei in Osttirol. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienhaus Steiner se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Sylvester

10

Appartement Sylvester

Ubytování (Dodatečný poplatek) Appartement Sylvester. Appartement Sylvester je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný na okraji obce Matrei, 350 metrů od centra. Ubytování Appartement Sylvester se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Bergsuite Pfaffenebner

9,9

Bergsuite Pfaffenebner

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Bergsuite Pfaffenebner. Bergsuite Pfaffenebner se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí bar, přímý přístup na sjezdovku a gril. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bergsuite Pfaffenebner se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Kesslerstadel

9,8

Kesslerstadel

Ubytování (Apartmány) Kesslerstadel. Kesslerstadel se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kesslerstadel se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Obertimmeltaler

9,7

Obertimmeltaler

Ubytování (Farma) Obertimmeltaler. Obertimmeltaler se nachází v obci Matrei in Osttirol v Tyrolsku a nabízí balkon a výhled na hory. Tato farma má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Obertimmeltaler se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Pongitzerhof

9,7

Pongitzerhof

Ubytování (Farma) Pongitzerhof. Pongitzerhof se nachází v klidné části obce Matrei in Osttirol, 10 minut chůze od lanovky Goldried I, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Pongitzerhof se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Sonnseitn Klaunz27

9,6

Sonnseitn Klaunz27

Ubytování (Mimo ubytování) Sonnseitn Klaunz27. Sonnseitn Klaunz27 se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Sonnseitn Klaunz27 se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Pötscher

9,6

Apartments Pötscher

Ubytování (Apartmány) Apartments Pötscher. Apartments Pötscher nabízí apartmány s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a satelitní TV, 2 km od Matrei in Osttirol a lyžařského areálu... Ubytování Apartments Pötscher se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Egger Klaus und Manuela

9,6

Ferienwohnung Egger Klaus und Manuela

Ubytování (Mimo ubytování) Ferienwohnung Egger Klaus und Manuela. Ferienwohnung Egger Klaus und Manuela se nachází v obci Matrei in Osttirol. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Egger Klaus und Manuela se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

AlpinLodges Matrei

9,6

AlpinLodges Matrei

Ubytování (Apartmány) AlpinLodges Matrei. AlpinLodges Matrei jsou chaty se stylovými a elegantními apartmány situované v obci Matrei obklopené Národním parkem Vysoké Taury. Ubytování AlpinLodges Matrei se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus "Plankschneider"

9,6

Ferienhaus "Plankschneider"

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus "Plankschneider". Ferienhaus "Plankschneider" se nachází v obci Matrei in Osttirol v Tyrolsku a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Ferienhaus "Plankschneider" se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Trojer

9,6

Haus Trojer

Ubytování (Zdarma!) Haus Trojer. Haus Trojer se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Haus Trojer se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Birnbaumer

9,6

Appartements Birnbaumer

Ubytování (Apartmány) Appartements Birnbaumer. Appartements Birnbaumer se nacházejí v centru městečka Matrei ve východním Tyrolsku. Nabízejí saunu, solárium a elegantní apartmány s Wi-Fi zdarma. Ubytování Appartements Birnbaumer se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Mattersberger

9,6

Haus Mattersberger

Ubytování (Dodatečný poplatek) Haus Mattersberger. Haus Mattersberger se nachází 7 minut chůze od centra obce Matrei a lyžařského areálu Goldried a nabízí prostorný apartmán s balkonem, panoramatickým... Ubytování Haus Mattersberger se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Schloß-Weißenstein-Straße

9,5

Apartments Schloß-Weißenstein-Straße

Ubytování (Apartmán) Apartments Schloß-Weißenstein-Straße. Tento elegantní apartmán se nachází na klidném místě přímo pod hradem Weißenstein, 8 minut chůze od centra Matrei in Osttirol. Ubytování Apartments Schloß-Weißenstein-Straße se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Waldhäusl

9,5

Waldhäusl

Ubytování (Dodatečný poplatek) Waldhäusl. Waldhäusl se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Waldhäusl se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Rainer

9,5

Haus Rainer

Ubytování (Apartmány) Haus Rainer. Haus Rainer se nachází ve městě Matrei in Osttirol, 700 metrů od lyžařského areálu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování s výhledem na hory,... Ubytování Haus Rainer se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Herzog

9,5

Haus Herzog

Ubytování (Dodatečný poplatek) Haus Herzog. Haus Herzog se nachází jižně od obce Matrei in Osttirol, pouhých 7 minut chůze od centra města a lanovky Kals/Matrei. Tento apartmán se nachází v 1. Ubytování Haus Herzog se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Grofn

9,4

Ferienhaus Grofn

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Grofn. Ferienhaus Grofn se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Ferienhaus Grofn se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

EdelWeiss AlpinLodge

9,4

EdelWeiss AlpinLodge

Ubytování (Chata) EdelWeiss AlpinLodge. EdelWeiss AlpinLodge se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování EdelWeiss AlpinLodge se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Martha

9,4

Appartements Martha

Ubytování (Dodatečný poplatek) Appartements Martha. Appartements Martha se nachází na slunném místě vysoko nad obcí Matrei s panoramatickým výhledem na východotyrolské hory a nabízí plně vybavenou kuchyň a... Ubytování Appartements Martha se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Ruggenthalerhof

9,4

Ruggenthalerhof

Ubytování (Apartmány) Ruggenthalerhof. Ruggenthalerhof se nachází v obci Matrei in Osttirol v Tyrolsku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bezplatným soukromým parkovištěm a vstupem do sauny. Ubytování Ruggenthalerhof se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Kuenzer Alm

9,4

Ferienwohnung Kuenzer Alm

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kuenzer Alm. Ferienwohnung Kuenzer Alm se nachází v Hinterburgu. Nabízí zahradu, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung Kuenzer Alm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Welcoming Holiday Home with Garden in Tyrol

9,4

Welcoming Holiday Home with Garden in Tyrol

Ubytování (Prázdninový dům) Welcoming Holiday Home with Garden in Tyrol. Welcoming Holiday Home with Garden in Tyrol se nachází v Matrei in Osttirol. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, terasu a gril. Ubytování Welcoming Holiday Home with Garden in Tyrol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Heimatglück

9,4

Ferienwohnung Heimatglück

Ubytování (Dodatečný poplatek) Ferienwohnung Heimatglück. Ferienwohnung Heimatglück se nachází v obci Matrei in Osttirol v Tyrolsku a nabízí balkon. Ubytování Ferienwohnung Heimatglück se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Beim Untertimmeltaler

9,3

Beim Untertimmeltaler

Ubytování (Apartmány) Beim Untertimmeltaler. Beim Untertimmeltaler se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Beim Untertimmeltaler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kienburg

9,3

Kienburg

Ubytování (Dodatečný poplatek) Kienburg. Kienburg se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Kienburg se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Zedlacherhof

9,3

Gästehaus Zedlacherhof

Ubytování (Penzion) Gästehaus Zedlacherhof. Gästehaus Zedlacherhof se nachází vysoko v horách Vysoké Taury a nabízí samostatné jednotky s balkony s výhledem na údolí Virgen. Ubytování Gästehaus Zedlacherhof se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Gästeheim Pötscher

9,3

Gästeheim Pötscher

Ubytování (Penzion) Gästeheim Pötscher. Gästeheim Pötscher se nachází jen 1 km od centra obce Matrei a nabízí panoramatický výhled na pohoří Vysoké Taury. Ubytování Gästeheim Pötscher se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Grossglockner Alpin Lodge

9,3

Grossglockner Alpin Lodge

Ubytování (Udržitelné ubytování) Grossglockner Alpin Lodge. Grossglockner Alpin Lodge se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepcí a... Ubytování Grossglockner Alpin Lodge se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Simiterhof

9,3

Simiterhof

Ubytování (Dodatečný poplatek) Simiterhof. Simiterhof se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s terasou. Ubytování Simiterhof se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Designhaus COOP

9,3

Designhaus COOP

Ubytování (Prázdninový dům) Designhaus COOP. Designhaus COOP se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Designhaus COOP se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Lampeterhof

9,2

Lampeterhof

Ubytování (Apartmány) Lampeterhof. Lampeterhof se nachází na kopci, 2,4 km od lanovky Goldried, 3 km od centra obce. Ubytování Lampeterhof se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Berghaus Außergschlöß

9,2

Berghaus Außergschlöß

Ubytování (Penzion) Berghaus Außergschlöß. Berghaus Außergschlöß, tradiční rakouská chata, nabízí pokoje s panoramatickým výhledem na hory Innergschlöss a terasu, kde si můžete dát regionální jídla. Ubytování Berghaus Außergschlöß se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthaus Post

9,2

Gasthaus Post

Ubytování (Dodatečný poplatek) Gasthaus Post. Gasthaus Post se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí výhled na hory, zahradu, terasu, restauraci a bar. Ve všech prostorách je zdarma dostupné... Ubytování Gasthaus Post se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Lener-2

9,2

Apartment Lener-2

Ubytování (Apartmán) Apartment Lener-2. Apartment Lener-2 se nachází v Innsbrucku, asi 20 km od hlavního nádraží. Nabízí výhled na hory, zahradu a terasu. Ubytování Apartment Lener-2 se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Ruggenthaler

9,2

Ferienhaus Ruggenthaler

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Ruggenthaler. Ferienhaus Ruggenthaler se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienhaus Ruggenthaler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

AlpenParks Montana Apartments

9,1

AlpenParks Montana Apartments

Ubytování (Aparthotel) AlpenParks Montana Apartments. AlpenParks Montana Apartments se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge, terasu a bar. Ubytování AlpenParks Montana Apartments se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

**** PanoramA Apartments

9,1

**** PanoramA Apartments

Ubytování (Apartmány) **** PanoramA Apartments. PanoramA Apartments se nachází přímo na sjezdovce, 12 minut chůze od lanovky Goldried I. Nabízí apartmány s balkonem a saunou. Ubytování **** PanoramA Apartments se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Remler

9,1

Haus Remler

Ubytování (Dodatečný poplatek) Haus Remler. Haus Remler se nachází v malebné lokalitě v blízkosti lesa, pouhých 700 metrů od centra obce Matrei in Osttirol. Ubytování Haus Remler se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Matrei Park 55

9

Matrei Park 55

Ubytování (Apartmán) Matrei Park 55. Matrei Park 55 se nachází v Matrei in Osttirol a nabízí saunu. 38 km od Dobbiaca. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Matrei Park 55 se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Sonne

9

Gasthof Sonne

Ubytování (Udržitelné ubytování) Gasthof Sonne. Gasthof Sonne se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí 3hvězdičkové ubytování s terasou, restaurací a barem. Ubytování Gasthof Sonne se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Sonnenhang

9

Ferienhaus Sonnenhang

Ubytování (Dodatečný poplatek) Ferienhaus Sonnenhang. Ferienhaus Sonnenhang se nachází na vyvýšeném, centrálním a slunném místě ve východním Tyrolsku, uprostřed národního parku Vysoké Taury. Ubytování Ferienhaus Sonnenhang se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Wachtlerhof

9

Wachtlerhof

Ubytování (Apartmány) Wachtlerhof. Wachtlerhof se nachází v obci Matrei v nadmořské výšce 1 170 metrů a je obklopen horami národního parku Vysoké Taury. Ubytování Wachtlerhof se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Resinger

9

Resinger

Ubytování (Prázdninový dům) Resinger. Resinger se nachází v Matrei in Osttirol. Prázdninový dům má balkon, 3 ložnice, obývací pokoj a dobře vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem. Ubytování Resinger se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Modern Apartment in Matrei in Osttirol near Ski Area

9

Modern Apartment in Matrei in Osttirol near Ski Area

Ubytování (Apartmán) Modern Apartment in Matrei in Osttirol near Ski Area. Modern Apartment in Matrei in Osttirol near Ski Area se nachází v Matrei in Osttirol. Ubytování Modern Apartment in Matrei in Osttirol near Ski Area se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Matrei Park 90

9

Matrei Park 90

Ubytování (Zdarma!) Matrei Park 90. Matrei Park 90 se nachází v obci Matrei in Osttirol a nabízí saunu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Matrei Park 90 se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Naturhotel Outside

9

Naturhotel Outside

Ubytování (Udržitelné ubytování) Naturhotel Outside. Čtyřhvězdičkový hotel Natur Superior se nachází uprostřed hor národního parku Vysoké Taury. Ubytování Naturhotel Outside se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).