Hledat

Ubytování

Ubytování město Štýrský Hradec

V rakouském městě Štýrský Hradec (Rakousko) máme celkem 354 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v rakouském městě Štýrský Hradec

Nejlepší ubytování v rakouských hotelech ve městě Štýrský Hradec

zentralgelegene Ferienwohnung

10

zentralgelegene Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) zentralgelegene Ferienwohnung. Apartmán zentralgelegene Ferienwohnung se nachází ve Štýrském Hradci, 4,2 km od paláce Eggenberg, 4,4 km od kasina Graz a 5 km od radnice. Ubytování zentralgelegene Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Modern City Apartment

10

Modern City Apartment

Ubytování (Apartmán) Modern City Apartment. Modern City Apartment se nachází ve Štýrském Hradci, necelý 1 km od kasina a 15 minut chůze od hlavního nádraží. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Modern City Apartment se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Uriges Bauernhaus mit Blick auf Graz

10

Uriges Bauernhaus mit Blick auf Graz

Ubytování (Apartmán) Uriges Bauernhaus mit Blick auf Graz. Uriges Bauernhaus mit má zahradu a terasu. Blick auf Graz nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město ve Štýrském Hradci. Ubytování Uriges Bauernhaus mit Blick auf Graz se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Schmolti's Chalet

10

Schmolti's Chalet

Ubytování (Chata) Schmolti's Chalet. Schmolti's Chalet se nachází ve Štýrském Hradci a nabízí terasu s výhledem na město a hory, celoroční venkovní bazén, fitness centrum a saunu. Ubytování Schmolti's Chalet se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Graz, Citytrip, Städtereise, Style-Apartment Loft 35

10

Graz, Citytrip, Städtereise, Style-Apartment Loft 35

Ubytování (Apartmán) Graz, Citytrip, Städtereise, Style-Apartment Loft 35. Graz, Citytrip, Städtereise, Style-Apartment Loft 35 se nachází ve Štýrském Hradci, 3,4 km od Glockenspielu, 3,5 km od Grazer Landhaus a 4 km od katedrály... Ubytování Graz, Citytrip, Städtereise, Style-Apartment Loft 35 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

**Modernes Apartment in zentraler Lage**

10

**Modernes Apartment in zentraler Lage**

Ubytování (Apartmán) **Modernes Apartment in zentraler Lage**. **Modernes Apartment in zentraler Lage** se nachází ve Štýrském Hradci, 1,7 km od radnice, katedrály a mauzolea a 2,3 km od opery. Ubytování **Modernes Apartment in zentraler Lage** se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Studio im Bezirk Lend

10

Studio im Bezirk Lend

Ubytování (Apartmán) Studio im Bezirk Lend. Studio i stojí 1,5 km od hlavního nádraží ve Štýrském Hradci a kasina Graz.m Bezirk Lend poskytuje bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Studio im Bezirk Lend se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

MH Living - Scandinavian Design Dream in Center

10

MH Living - Scandinavian Design Dream in Center

Ubytování (Apartmán) MH Living - Scandinavian Design Dream in Center. MH Living - Scandinavian Design Dream in Center se nachází ve Štýrském Hradci, jen 1,1 km od kasina. Ubytování MH Living - Scandinavian Design Dream in Center se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Romantik Apartment Graz

10

Romantik Apartment Graz

Ubytování (Apartmán) Romantik Apartment Graz. Romantik Apartment Graz se nachází ve čtvrti Lend ve Štýrském Hradci, 500 metrů od kasina, 400 metrů od radnice a 1,5 km od hlavního nádraží. Ubytování Romantik Apartment Graz se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Friendly Space Apartment

10

Friendly Space Apartment

Ubytování (Apartmán) Friendly Space Apartment. Friendly Space Apartment se nachází ve Štýrském Hradci, 3,9 km od radnice a 4,5 km od katedrály a mauzolea. Ubytování Friendly Space Apartment se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

surf.Lend

10

surf.Lend

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) surf.Lend. Ve čtvrti Lend ve Štýrském Hradci, v blízkosti hlavního nádraží Graz, surfovat.Půjčit si můžete jízdní kola zdarma, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování surf.Lend se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

MH Living - New Scandinavian Living Dream in Center

10

MH Living - New Scandinavian Living Dream in Center

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) MH Living - New Scandinavian Living Dream in Center. MH Living - New Scandinavian Living Dream in Center se nachází asi 1,2 km od kasina Graz a nabízí ubytování s terasou a balkonem a výhledem na město. Ubytování MH Living - New Scandinavian Living Dream in Center se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

City De Lights

9,9

City De Lights

Ubytování (Apartmán) City De Lights. City De Lights se nachází ve Štýrském Hradci, 100 metrů od kasina Graz, a nabízí ubytování s kasinem, bezplatným Wi-Fi, bankomatem a úschovnou zavazadel. Ubytování City De Lights se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Smarthome Studioappartement

9,8

Smarthome Studioappartement

Ubytování (Apartmán) Smarthome Studioappartement. Smarthome Studioappartement se nachází ve čtvrti Eggenberg ve Štýrském Hradci, 1,5 km od hlavního nádraží, 3,4 km od kasina a 4 km od radnice. Ubytování Smarthome Studioappartement se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Deluxe Apartment Graz

9,8

Deluxe Apartment Graz

Ubytování (Apartmán) Deluxe Apartment Graz. Deluxe Apartment Graz se nachází ve Štýrském Hradci a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 5,2 km od hlavního nádraží ve Štýrském Hradci. Ubytování Deluxe Apartment Graz se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Kaiserreich II - Styrian Hideaway

9,8

Kaiserreich II - Styrian Hideaway

Ubytování (Dodatečný poplatek) Kaiserreich II - Styrian Hideaway. Kaiserreich II - Styrian Hideaway se nachází asi 1,7 km od katedrály a mauzolea a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Kaiserreich II - Styrian Hideaway se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Chads City Apartment mit Tiefgarage free parking

9,8

Chads City Apartment mit Tiefgarage free parking

Ubytování (Apartmán) Chads City Apartment mit Tiefgarage free parking. Chads City Apartment mit Tiefgarage free parking se nachází ve čtvrti Gries ve Štýrském Hradci, v blízkosti kasina Graz. Ubytování Chads City Apartment mit Tiefgarage free parking se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

White Flat-königlich&brandneu inkl. Parkplatz

9,7

White Flat-königlich&brandneu inkl. Parkplatz

Ubytování (Udržitelné ubytování) White Flat-königlich&brandneu inkl. Parkplatz. White Flat-königlich&brandneu inkl nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování White Flat-königlich&brandneu inkl. Parkplatz se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Augarten Apartment

9,7

Augarten Apartment

Ubytování (Apartmán) Augarten Apartment. Augarten Apartment se nachází necelý 1 km od radnice ve Štýrském Hradci a nabízí ubytování s přístupem do hammamu. Ubytování Augarten Apartment se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Cityview Apartment Graz

9,7

Cityview Apartment Graz

Ubytování (Apartmán) Cityview Apartment Graz. Cityview Apartment Graz se nachází ve čtvrti Geidorf ve Štýrském Hradci, 700 metrů od hodinové věže, necelý 1 km od katedrály a mauzolea a 14 minut chůze... Ubytování Cityview Apartment Graz se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Congress Graz

9,7

Apartment Congress Graz

Ubytování (Apartmán) Apartment Congress Graz. Apartment Congress Graz se nachází v centru Štýrského Hradce, 100 metrů od kasina Graz a 200 metrů od radnice. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Congress Graz se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Graz-Apartments 01

9,7

Graz-Apartments 01

Ubytování (Apartmán) Graz-Apartments 01. Graz-Apartments 01 se nachází ve čtvrti Gries ve Štýrském Hradci, v blízkosti kasina Graz, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Graz-Apartments 01 se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

TAMLiving Zentrum Ruhe WIFI Küche Große Terrasse InternetTV

9,7

TAMLiving Zentrum Ruhe WIFI Küche Große Terrasse InternetTV

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) TAMLiving Zentrum Ruhe WIFI Küche Große Terrasse InternetTV. TAMLiving se může pochlubit zahradou, terasou a kasinem. Ubytování TAMLiving Zentrum Ruhe WIFI Küche Große Terrasse InternetTV se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Green flat-garden view - beside KF UNI – parking included

9,7

Green flat-garden view - beside KF UNI – parking included

Ubytování (Apartmán) Green flat-garden view - beside KF UNI – parking included. Green flat-garden view - next KF UNI – parking included se nachází ve Štýrském Hradci, jen 1,3 km od opery a Glockenspielu. Ubytování Green flat-garden view - beside KF UNI – parking included se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Kaiserreich I - Styrian Hideaway

9,7

Kaiserreich I - Styrian Hideaway

Ubytování (Apartmán) Kaiserreich I - Styrian Hideaway. Kaiserreich I - Styrian Hideaway se nachází ve Štýrském Hradci, asi 1,9 km od hodinové věže, a nabízí ubytování s terasou a patiem. Ubytování Kaiserreich I - Styrian Hideaway se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Apartment-Joanneum

9,6

Apartment-Joanneum

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Apartment-Joanneum. Apartment-Joanneum se nachází ve Štýrském Hradci, pouhých 100 metrů od kasina a Zemského domu (Grazer Landhaus), a nabízí výhledy na město a bezplatné... Ubytování Apartment-Joanneum se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Joanneum

9,6

Apartment Joanneum

Ubytování (Apartmán) Apartment Joanneum. Apartment Joanneum se nachází ve Štýrském Hradci, 90 metrů od kasina, 200 metrů od radnice a 700 metrů od opery. Ubytování Apartment Joanneum se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Parksuites Apartments Graz

9,6

Parksuites Apartments Graz

Ubytování (Apartmány) Parksuites Apartments Graz. Parksuites Apartments Graz se nachází v mladé rušné čtvrti Lend, 10 až 15 minut chůze od historického centra Štýrského Hradce. Ubytování Parksuites Apartments Graz se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Designapartment Graz City -55m2-free parking & wifi

9,6

Designapartment Graz City -55m2-free parking & wifi

Ubytování (Apartmán) Designapartment Graz City -55m2-free parking & wifi. Designapartment Graz City -55m2-free parking & wifi se nachází ve Štýrském Hradci, 3,7 km od lanovky Glockenspiel, 3,8 km od Grazer Landhaus a 3,9 km od... Ubytování Designapartment Graz City -55m2-free parking & wifi se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Christa

9,6

Ferienwohnung Christa

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Christa. Ferienwohnung Christa se nachází ve Štýrském Hradci, jen 3,6 km od opery. Ubytování Ferienwohnung Christa se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Red flat–enchanting-beside KF UNI–free parking

9,6

Red flat–enchanting-beside KF UNI–free parking

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Red flat–enchanting-beside KF UNI–free parking. Red flat-enchanting-next KF UNI-free parking nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město ve Štýrském Hradci, jen 1,3 km od opery a... Ubytování Red flat–enchanting-beside KF UNI–free parking se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Luxury Downtown Appartement mit Garage

9,6

Luxury Downtown Appartement mit Garage

Ubytování (Apartmán) Luxury Downtown Appartement mit Garage. Luxury Downtown Appartement mit Garage nabízí ubytování v Grazu, 400 metrů od kasina Graz. K dispozici je terasa. Ubytování Luxury Downtown Appartement mit Garage se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Homelystay Graz - downtown app

9,6

Homelystay Graz - downtown app

Ubytování (Apartmán) Homelystay Graz - downtown app. Homelystay Graz - downtown app se nachází v centru Štýrského Hradce, 200 metrů od radnice a 300 metrů od kasina Graz, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Homelystay Graz - downtown app se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Stylish New City Appartement

9,6

Stylish New City Appartement

Ubytování (Apartmán) Stylish New City Appartement. Tento apartmán se nachází ve Štýrském Hradci a nabízí balkon s výhledem na město. 900 metrů od věže s hodinami. Ubytování Stylish New City Appartement se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Cosy Splendor / City Center

9,6

Cosy Splendor / City Center

Ubytování (Apartmán) Cosy Splendor / City Center. Cosy Splendor / City Center se nachází ve Štýrském Hradci, asi 1,2 km od radnice. Nabízí výhled na hory, zahradu a balkon. Ubytování Cosy Splendor / City Center se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

City Apartmentstudio mit Tiefgarage free parking

9,6

City Apartmentstudio mit Tiefgarage free parking

Ubytování (Apartmán) City Apartmentstudio mit Tiefgarage free parking. City Apartmentstudio mit Tiefgarage free parking se nachází ve Štýrském Hradci, 700 metrů od zdejšího kasina a radnice. Ubytování City Apartmentstudio mit Tiefgarage free parking se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Graz central Penthouse Style Apt

9,5

Graz central Penthouse Style Apt

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Graz central Penthouse Style Apt. Graz central Penthouse Style Apt se nachází ve Štýrském Hradci, 500 metrů od hlavního nádraží a 1,4 km od kasina Graz. Ubytování Graz central Penthouse Style Apt se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Blue flat bei KF UNI-inkl Parkplatz

9,5

Blue flat bei KF UNI-inkl Parkplatz

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Blue flat bei KF UNI-inkl Parkplatz. Blue flat bei se nachází ve Štýrském Hradci, 1,3 km od opery a Glockenspielu. Ubytování Blue flat bei KF UNI-inkl Parkplatz se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Gemütliche und helle Wohnung - Nähe Schlossberg

9,5

Gemütliche und helle Wohnung - Nähe Schlossberg

Ubytování (Apartmán) Gemütliche und helle Wohnung - Nähe Schlossberg. Gemütliche und helle Wohnung - Nähe Schlossberg se nachází ve Štýrském Hradci, 1,8 km od hlavního nádraží, 1,7 km od hodinové věže a 1,6 km od radnice. Ubytování Gemütliche und helle Wohnung - Nähe Schlossberg se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Große Dachgeschosswohnung im Herzen von Graz

9,5

Große Dachgeschosswohnung im Herzen von Graz

Ubytování (Apartmán) Große Dachgeschosswohnung im Herzen von Graz. Große Dachgeschosswohnung má výhodnou polohu v centru Štýrského Hradce. im Herzen von Graz nabízí výhled na město, sdílený lounge a kasino. Ubytování Große Dachgeschosswohnung im Herzen von Graz se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Beautiful Penthouse - City Center

9,5

Beautiful Penthouse - City Center

Ubytování (Apartmán) Beautiful Penthouse - City Center. Beautiful Penthouse - City Center se nachází v centru Štýrského Hradce, 100 metrů od kasina a 200 metrů od radnice. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Beautiful Penthouse - City Center se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Sonniges Apartment mit Balkon

9,5

Sonniges Apartment mit Balkon

Ubytování (Apartmán) Sonniges Apartment mit Balkon. Sonniges Apartment mit Balkon se nachází ve Štýrském Hradci, 2,3 km od hlavního nádraží, 3,5 km od kasina Graz a 3,6 km od paláce Eggenberg. Ubytování Sonniges Apartment mit Balkon se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Graziös Luxusapartments mit Dachterrasse oder Garten, kostenlose Parkplätze, E-Tankstelle

9,5

Graziös Luxusapartments mit Dachterrasse oder Garten, kostenlose Parkplätze, E-Tankstelle

Ubytování (Udržitelné ubytování) Graziös Luxusapartments mit Dachterrasse oder Garten, kostenlose Parkplätze, E-Tankstelle. Graziös Luxusapartments mit Dachterrasse oder Garten, kostenlose Parkplätze, E-Tankstelle se nachází ve Štýrském Hradci a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Graziös Luxusapartments mit Dachterrasse oder Garten, kostenlose Parkplätze, E-Tankstelle se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Appartement St. Leonhard

9,5

Appartement St. Leonhard

Ubytování (Apartmán) Appartement St. Leonhard. Appartement St Leonhard se nachází 10 minut chůze od centra Štýrského Hradce a nabízí ubytování se satelitní TV s plochou obrazovkou, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Appartement St. Leonhard se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Cityapartment Graz

9,5

Cityapartment Graz

Ubytování (Apartmán) Cityapartment Graz. Cityapartment Graz se nachází asi 1,7 km od hlavního nádraží ve Štýrském Hradci a nabízí ubytování se zahradou, terasou a tenisovým kurtem. Ubytování Cityapartment Graz se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Orange Flat ganz neu inkl Parkplatz

9,4

Orange Flat ganz neu inkl Parkplatz

Ubytování (Udržitelné ubytování) Orange Flat ganz neu inkl Parkplatz. Ubytování se nachází ve Štýrském Hradci, 1,3 km od opery a Glockenspielu. Ubytování Orange Flat ganz neu inkl Parkplatz se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Andreas' Dachwohnung mit Terrasse

9,4

Andreas' Dachwohnung mit Terrasse

Ubytování (Apartmán) Andreas' Dachwohnung mit Terrasse. Andreas' Dachwohnung mit Terrasse se nachází ve Štýrském Hradci a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Andreas' Dachwohnung mit Terrasse se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Charming City Apartment

9,4

Charming City Apartment

Ubytování (Apartmán) Charming City Apartment. Charming City Apartment se nachází ve čtvrti Geidorf ve Štýrském Hradci, 1,2 km od hodinové věže, 1,5 km od radnice a katedrály a mauzolea. Ubytování Charming City Apartment se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Ubytování v rakouském městě Štýrský Hradec

Město Štýrský Hradec se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 354 hotelů a ubytování v rakouském městě Štýrský Hradec.