Hledat

Ubytování

Ubytování město Saalbach Hinterglemm

V rakouském městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko) máme celkem 428 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v rakouském městě Saalbach Hinterglemm

Nejlepší ubytování v rakouských hotelech ve městě Saalbach Hinterglemm

Spacious Chalet with Sauna in Saalbach Hinterglemm

10

Spacious Chalet with Sauna in Saalbach Hinterglemm

Ubytování (Chata) Spacious Chalet with Sauna in Saalbach Hinterglemm. Spacious Chalet with Sauna in Saalbach Hinterglemm se nachází ve čtvrti Vorderglemm v Saalbach Hinterglemmu, 2,3 km od lyžařského střediska Saalbach... Ubytování Spacious Chalet with Sauna in Saalbach Hinterglemm se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Sinnlehen Alm

10

Sinnlehen Alm

Ubytování (Chata) Sinnlehen Alm. Sinnlehen Alm se nachází jen 2,4 km od Saalbach Hinterglemmu a nabízí ubytování s přístupem do společného lounge, přístupem na sjezdovku a sdílenou... Ubytování Sinnlehen Alm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Eder II Saalbach

10

Eder II Saalbach

Ubytování (Apartmán) Eder II Saalbach. Eder II Saalbach se nachází ve čtvrti Vorderglemm v Saalbach Hinterglemmu a nabízí vybavené ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Eder II Saalbach se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Luxury Chalet in Saalbach Hinterglemm near Ski Area

10

Luxury Chalet in Saalbach Hinterglemm near Ski Area

Ubytování (Chata) Luxury Chalet in Saalbach Hinterglemm near Ski Area. Nachází se ve čtvrti Vorderglemm v Saalbach Hinterglemmu, 19 km od Zell am See. Ubytování Luxury Chalet in Saalbach Hinterglemm near Ski Area se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Alpensteinbock Saalbach L

10

Alpensteinbock Saalbach L

Ubytování (Prázdninový dům) Alpensteinbock Saalbach L. Alpensteinbock Saalbach L se nachází v Saalbach Hinterglemmu, 7 km od Saalbach Hinterglemmu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Alpensteinbock Saalbach L se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Rupertihof 3

10

Rupertihof 3

Ubytování (Apartmán) Rupertihof 3. Rupertihof 3 se nachází v obci Saalbach Hinterglemm, pouhých 1,5 km od lyžařského střediska Saalbach Hinterglemm, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Rupertihof 3 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Niederseer

9,8

Apartments Niederseer

Ubytování (Apartmány) Apartments Niederseer. Apartments Niederseer se nachází pouhých 600 metrů od centra Saalbachu a nabízí wellness centrum s finskou saunou, parní saunou a infračervenou saunou. Ubytování Apartments Niederseer se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Ablon

9,7

Chalet Ablon

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Chalet Ablon. Ablon se nachází v obci Saalbach Hinterglemm v Salcbursku, 300 metrů od lanovky Schönleitenbahn, a nabízí ubytování se slunnou terasou a výhledem na hory. Ubytování Chalet Ablon se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Saalbach Hinterglemm

9,7

Saalbach Hinterglemm

Ubytování (Prázdninový dům) Saalbach Hinterglemm. Saalbach Hinterglemm se nachází v Saalbach Hinterglemmu, 8 km od Saalbach Hinterglemmu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Saalbach Hinterglemm se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Pension Michael

9,6

Pension Michael

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Michael. Pension Michael se nachází v Saalbachu, 300 metrů od Schattberg X-press a 50 metrů od nejbližší autobusové zastávky. Ubytování Pension Michael se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Hochwart Apartment mit eigenem Eingang

9,6

Hochwart Apartment mit eigenem Eingang

Ubytování (Udržitelné ubytování) Hochwart Apartment mit eigenem Eingang. Hochwart Apartment mit eigenem Eingang se nachází v obci Saalbach Hinterglemm, 19 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun, a nabízí balkon, zahradu a... Ubytování Hochwart Apartment mit eigenem Eingang se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Wieshofgut

9,6

Wieshofgut

Ubytování (Aparthotel) Wieshofgut. Wieshofgut se nachází v obci Saalbach Hinterglemm, 500 metrů od centra Hinterglemm. Ubytování Wieshofgut se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

THE IGLOO

9,6

THE IGLOO

Ubytování (Apartmán) THE IGLOO. THE IGLOO se nachází asi 22 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování THE IGLOO se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Ripper

9,6

Appartement Ripper

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Appartement Ripper. Appartement Ripper se nachází 300 metrů od lanovky Schönleitenbahn v lyžařském areálu Saalbach Hinterglemm a nabízí balkon s výhledem na hory, bezplatné... Ubytování Appartement Ripper se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Wiesl Lodge Saalbach

9,6

Wiesl Lodge Saalbach

Ubytování (Mimo ubytování) Wiesl Lodge Saalbach. Wiesl Lodge Saalbach se nachází v Saalbach Hinterglemmu v Salcbursku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a saunou. Ubytování Wiesl Lodge Saalbach se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Landhaus Saalbach

9,6

Apartments Landhaus Saalbach

Ubytování (Bed and breakfast) Apartments Landhaus Saalbach. Apartments Landhaus Saalbach se nachází v Saalbach Hinterglemmu a nabízí výhled na hory, zahradu, sdílený lounge, terasu, bar a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Apartments Landhaus Saalbach se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Pension Seighof

9,5

Pension Seighof

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Pension Seighof. Tradiční hotel Seighof se nachází hned vedle sjezdovky v lyžařském areálu Saalbach-Hinterglemm a nabízí pokoje s balkonem, bezplatné Wi-Fi a parkování... Ubytování Pension Seighof se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Boutique Hotel ANYBODY

9,5

Boutique Hotel ANYBODY

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel ANYBODY. Ubytování se nachází v obci Saalbach Hinterglemm, 23 km od Zell am See. Ubytování Boutique Hotel ANYBODY se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Woodstyle Chalet by HolidayFlats24

9,5

Woodstyle Chalet by HolidayFlats24

Ubytování (Mimo ubytování) Woodstyle Chalet by HolidayFlats24. Nachází se 20 km od Zell am Woodstyle Chalet by HolidayFlats24 nabízí ubytování s vířivkou v obci Saalbach Hinterglemm. Ubytování Woodstyle Chalet by HolidayFlats24 se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Saalbacher Perle Top 3 Luxury Apartment

9,5

Saalbacher Perle Top 3 Luxury Apartment

Ubytování (Apartmán) Saalbacher Perle Top 3 Luxury Apartment. Saalbacher Perle Top 3 Luxury Apartment se nachází 19 km od kasina Zell a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na řeku. Vidím. Ubytování Saalbacher Perle Top 3 Luxury Apartment se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Windbach

9,5

Chalet Windbach

Ubytování (Chata) Chalet Windbach. Chalet Windbach se nachází v obci Saalbach Hinterglemm, 10 km od kasina Zell am See a vlakového nádraží Zell am See, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chalet Windbach se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Wallehen

9,5

Chalet Wallehen

Ubytování (Apartmány) Chalet Wallehen. Ubytování se nachází v obci Saalbach Hinterglemm v Salcbursku a Zell am See. Ubytování Chalet Wallehen se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Bergzeit Apartments right on the ski slope

9,5

Bergzeit Apartments right on the ski slope

Ubytování (Apartmán) Bergzeit Apartments right on the ski slope. Ubytování se nachází v obci Saalbach Hinterglemm, 22 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a 18 km od kasina Zell. Ubytování Bergzeit Apartments right on the ski slope se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Spacious Chalet in Saalbach Hinterglemm with Sauna

9,5

Spacious Chalet in Saalbach Hinterglemm with Sauna

Ubytování (Chata) Spacious Chalet in Saalbach Hinterglemm with Sauna. Spacious Chalet in Saalbach Hinterglemm with Sauna se nachází ve čtvrti Vorderglemm v Saalbach Hinterglemmu, 2,3 km od lyžařského střediska Saalbach... Ubytování Spacious Chalet in Saalbach Hinterglemm with Sauna se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Eder Michaela

9,5

Hotel Eder Michaela

Ubytování (Dodatečný poplatek) Hotel Eder Michaela. Tříhvězdičkový hotel Eder Michaela se nachází v lyžařském středisku Vorderglemm, přímo naproti lanovce Schönleiten, která je v provozu jen v zimě. Ubytování Hotel Eder Michaela se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Thurnerhof

9,5

Hotel Thurnerhof

Ubytování (Udržitelné ubytování) Hotel Thurnerhof. Hotel Thurnerhof se nachází ve svahu mezi zelenými loukami, 1 300 metrů od centra Saalbachu a 3 minuty jízdy od lyžařské oblasti Skicircus Leogang-Saalbach... Ubytování Hotel Thurnerhof se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Fuchs und Gretl

9,5

Fuchs und Gretl

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Fuchs und Gretl. Fuchs und Gretl se nachází v městečku Saalbach Hinterglemm, 400 metrů od lyžařského areálu Saalbach Hinterglemm. Ubytování Fuchs und Gretl se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Goldstück - Adults Only

9,5

Goldstück - Adults Only

Ubytování (Hotel) Goldstück - Adults Only. Ubytování se nachází v obci Saalbach Hinterglemm, 18 km od Zell am See. Ubytování Goldstück - Adults Only se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Mountain Chalet on a Skiing Area in Saalbach with Sauna

9,4

Mountain Chalet on a Skiing Area in Saalbach with Sauna

Ubytování (Chata) Mountain Chalet on a Skiing Area in Saalbach with Sauna. Nachází se 15 km od Zell am Mountain Chalet on a Ski Area se nachází v obci Saalbach Hinterglemm a nabízí ubytování se saunou a golfovým hřištěm... Ubytování Mountain Chalet on a Skiing Area in Saalbach with Sauna se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Haus Jausern

9,4

Haus Jausern

Ubytování (Hotel) Haus Jausern. Ubytování se nachází v Saalbach Hinterglemmu, 19 km od Zell am See. Ubytování Haus Jausern se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Haus Zirmblick

9,4

Haus Zirmblick

Ubytování (Apartmán) Haus Zirmblick. Haus Zirmblick má za dobrých sněhových podmínek přímý přístup k lyžařskému vleku Schönleitenlift a do centra města Saalbach, k venkovnímu bazénu a... Ubytování Haus Zirmblick se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Barbarahof Saalbach

9,4

Hotel Barbarahof Saalbach

Ubytování (Hotel) Hotel Barbarahof Saalbach. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází na půli cesty mezi Saalbachem a Hinterglemmem, pouhých 500 metrů od lyžařských vleků. Ubytování Hotel Barbarahof Saalbach se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Casa Nuova

9,4

Appartements Casa Nuova

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Appartements Casa Nuova. Appartements Casa Nuova se nachází v Saalbach Hinterglemmu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Lanovka Kohlmaisgipfelbahn je vzdálená 300 metrů. Ubytování Appartements Casa Nuova se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Der Zirmhof in Saalbach

9,4

Der Zirmhof in Saalbach

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Der Zirmhof in Saalbach. Ubytování se nachází v Saalbach Hinterglemmu, 19 km od Zell am See. Ubytování Der Zirmhof in Saalbach se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Glemm Lodge Apartments

9,4

Glemm Lodge Apartments

Ubytování (Apartmány) Glemm Lodge Apartments. Glemm Lodge Apartments se nachází v Saalbach Hinterglemmu a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Glemm Lodge Apartments se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Alpinresort Sport & Spa

9,4

Alpinresort Sport & Spa

Ubytování (Hotel) Alpinresort Sport & Spa. Alpinresort Sport & Spa se nachází jen 100 metrů od centra Saalbachu a 2 minuty pěšky od lyžařského vleku Schattberg Xpress. Ubytování Alpinresort Sport & Spa se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Keil

9,4

Landhaus Keil

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Keil. Landhaus Keil se nachází jen 200 metrů od lyžařského vleku Schönleiten a 3 km od centra Saalbachu. Nabízí pokoje a apartmány s balkonem. Ubytování Landhaus Keil se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Wasserfallhütte Saalbach

9,3

Wasserfallhütte Saalbach

Ubytování (Chata) Wasserfallhütte Saalbach. Wasserfallhütte Saalbach se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm ve spolkové zemi Salcbursko, 900 metrů od lanovky Schattberg Express a 1,1 km od lanovky... Ubytování Wasserfallhütte Saalbach se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Hotel DIE SONNE

9,3

Hotel DIE SONNE

Ubytování (Hotel) Hotel DIE SONNE. Hotel DIE SONNE se nachází 10 minut chůze od centra Saalbachu a nabízí wellness centrum s krytým bazénem a pokoje s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Hotel DIE SONNE se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Silian by HolidayFlats24

9,3

Appartement Silian by HolidayFlats24

Ubytování (Dodatečný poplatek) Appartement Silian by HolidayFlats24. Appartement Silian by HolidayFlats24 se nachází v Saalbachu, 1,9 km od lanovky Schattberg Express a 600 metrů od lyžařského vleku Mitteregg. Ubytování Appartement Silian by HolidayFlats24 se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Alpinchalet Eder - Steiner

9,3

Alpinchalet Eder - Steiner

Ubytování (Udržitelné ubytování) Alpinchalet Eder - Steiner. Alpin Chalet Eder Steiner se nachází v Saalbachu, pouhých 80 metrů od zastávky skibusu, a nabízí finskou venkovní saunu, stoly na ping-pong a bezplatné... Ubytování Alpinchalet Eder - Steiner se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

ALM SEASONS Premium Chalet & Studios

9,3

ALM SEASONS Premium Chalet & Studios

Ubytování (Privát) ALM SEASONS Premium Chalet & Studios. ALM SEASONS Premium Chalet & Studios se nachází v Saalbach Hinterglemmu a nabízí výhled na hory, sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu a bar. Ubytování ALM SEASONS Premium Chalet & Studios se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Sunside

9,3

Appartement Sunside

Ubytování (Apartmán) Appartement Sunside. Appartement Sunside byl postaven v roce 2016 a nachází se na kopci v obci Saalbach Hinterglemm. Ubytování Appartement Sunside se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Glemmtal

9,3

Glemmtal

Ubytování (Apartmán) Glemmtal. Glemmtal se nachází v Saalbach Hinterglemmu, 10 km od vlakového nádraží Zell am See. Nachází se 14 km od Zell am See. Ubytování Glemmtal se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Domicil Top 45

9,3

Domicil Top 45

Ubytování (Apartmán) Domicil Top 45. Domicil Top 45 se nachází v Saalbach Hinterglemmu, 23 km od Zell am See, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Domicil Top 45 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

The Bear's Lair

9,3

The Bear's Lair

Ubytování (Apartmán) The Bear's Lair. The Bear's Lair je apartmán situovaný v Saalbachu, 100 metrů od lanovek Kohlmaisgipfelbahn a Kohlmais 3er Sessellift a 300 metrů od lanovky Schattberg... Ubytování The Bear's Lair se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bärenbach - Almhütte Saalbach

9,3

Bärenbach - Almhütte Saalbach

Ubytování (Apartmán) Bärenbach - Almhütte Saalbach. Ubytování se nachází v Saalbach Hinterglemmu, 23 km od Zell am See. Ubytování Bärenbach - Almhütte Saalbach se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Der Fuchsbau

9,3

Appartements Der Fuchsbau

Ubytování (Apartmány) Appartements Der Fuchsbau. Apartmány Der Fuchsbau se nacházejí ve Vorderglemmu v lyžařské a turistické oblasti Saalbach-Hinterglemm, 300 metrů od lanovky Schönleitenbahn. Ubytování Appartements Der Fuchsbau se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Liebe Heimat

9,3

Appartements Liebe Heimat

Ubytování (Dodatečný poplatek) Appartements Liebe Heimat. Aparthotel Appartements Liebe Heimat, otevřen v prosinci 2015, nabízí moderní apartmány v alpském stylu s vlastní saunou nebo infračervenou kabinou, iPad,... Ubytování Appartements Liebe Heimat se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Alpensteinbock Saalbach B

9,3

Alpensteinbock Saalbach B

Ubytování (Apartmán) Alpensteinbock Saalbach B. Alpensteinbock Saalbach B se nachází v obci Saalbach Hinterglemm, 11 km od kasina Zell am See a 11 km od vlakového nádraží Zell am See. Ubytování Alpensteinbock Saalbach B se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování v rakouském městě Saalbach Hinterglemm

Město Saalbach Hinterglemm se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 428 hotelů a ubytování v rakouském městě Saalbach Hinterglemm.