Hledat

Ubytování

Kaiserappartement Apartmán

Mühlleiten 15a, 6306 Söll, Rakousko - Zobrazit na mapě Rakouska

Ubytování (Apartmán) Kaiserappartement. Kaiserappartement se nachází v obci Söll, 21 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, 24 km od kasina Kitzbuhel a 31 km od hory Hahnenkamm. Ubytování Kaiserappartement se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Popis ubytování Kaiserappartement

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Tento apartmán se nachází 15 km od pevnosti Kufstein a 26 km od golfového klubu Kitzbuhel Kaps. Apartmán je vzdálený 30 km od hory Kitzbüheler Horn. Na letiště Innsbruck je to 77 km. Apartmán má 1 ložnici, kuchyňský kout s lednicí a sporákem a 1 koupelnu se sprchou. Kaiserappartement se nachází v obci Söll, 21 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, 24 km od kasina Kitzbuhel a 31 km od hory Hahnenkamm. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Kaiserappartement

 • Parkování na ulici
 • Kávovar
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Kuchyňský kout
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Sprcha
 • Zvuková izolace
 • Topení
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • německy
 • anglicky
 • francouzsky

Jiná ubytování ve městě Söll

Noba Hof

10

Noba Hof

Ubytování (Farma) Noba Hof. Noba Hof se nachází v Söllu a nabízí možnost lyžování přímo od budovy, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Noba Hof se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Naturdiamant

10

Appartement Naturdiamant

Ubytování (Apartmán) Appartement Naturdiamant. Appartement Naturdiamant se nachází v obci Söll, 19 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Naturdiamant se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Central

10

Landhaus Central

Ubytování (Zdarma!) Landhaus Central. Landhaus Central se nachází v obci Söll, 22 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a 24 km od kasina Kitzbuhel. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Landhaus Central se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Rosengarten

9,9

Appartements Rosengarten

Ubytování (Apartmány) Appartements Rosengarten. Appartements Rosengarten se nachází v Söllu, 22 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee. Ubytování Appartements Rosengarten se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Unterbering

9,8

Appartement Unterbering

Ubytování (Apartmán) Appartement Unterbering. Appartement Unterbering se nachází v Söllu a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Appartement Unterbering se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Strasser

9,8

Appartement Strasser

Ubytování (Apartmány) Appartement Strasser. Appartement Strasser se nachází v obci Söll v Tyrolsku, 23 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee. Ubytování Appartement Strasser se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Bio Bauernhof Unterstegen

9,7

Bio Bauernhof Unterstegen

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Bio Bauernhof Unterstegen. Bio Bauernhof Unterstegen se nachází 22 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Bio Bauernhof Unterstegen se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Hinterlaiming

9,7

Hinterlaiming

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Hinterlaiming. Hinterlaiming se nachází v obci Söll, 24 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování Hinterlaiming se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Bichldorf

9,6

Appartements Bichldorf

Ubytování (Mimo ubytování) Appartements Bichldorf. Appartements Bichldorf se nachází v obci Söll, 20 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a 23 km od kasina Kitzbuhel. Ubytování Appartements Bichldorf se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Sophie

9,6

Appartement Sophie

Ubytování (Apartmán) Appartement Sophie. Appartement Sophie se nachází v obci Söll, 20 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Sophie se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

APART deluxe am Wilden Kaiser

9,6

APART deluxe am Wilden Kaiser

Ubytování (Udržitelné ubytování) APART deluxe am Wilden Kaiser. APART deluxe am se nachází v obci Söll, 21 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a 24 km od kasina Kitzbuhel. Ubytování APART deluxe am Wilden Kaiser se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhof Bichlhof

9,5

Bauernhof Bichlhof

Ubytování (Apartmány) Bauernhof Bichlhof. Bauernhof Bichlhof se nachází v obci Söll, 21 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee. Ubytování Bauernhof Bichlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Jodlhof

9,5

Jodlhof

Ubytování (Udržitelné ubytování) Jodlhof. Jodlhof se nachází v obci Söll a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Jodlhof se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhof Hinterfirst

9,5

Bauernhof Hinterfirst

Ubytování (Mimo ubytování) Bauernhof Hinterfirst. Bauernhof Hinterfirst se nachází v obci Söll a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bauernhof Hinterfirst se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Wilder Kaiser, Anni Koller

9,5

Appartement Wilder Kaiser, Anni Koller

Ubytování (Apartmán) Appartement Wilder Kaiser, Anni Koller. Appartement Wilder Kaiser, Anni Koller se nachází v obci Söll, 22 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Wilder Kaiser, Anni Koller se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Koglbauer - Apartment Nr 4

9,5

Koglbauer - Apartment Nr 4

Ubytování (Apartmán) Koglbauer - Apartment Nr 4. Koglbauer - Apartment Nr 4 se nachází v obci Söll, 27 km od kasina Kitzbuhel a 35 km od hory Hahnenkamm. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Koglbauer - Apartment Nr 4 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Rainer - mittendrin

9,5

Apartment Rainer - mittendrin

Ubytování (Apartmány) Apartment Rainer - mittendrin. Apartment Rainer - mittendrin se nachází v obci Söll, 21 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a 24 km od kasina Kitzbuhel. Ubytování Apartment Rainer - mittendrin se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Boutique Apartments OLD SCHOOL

9,5

Boutique Apartments OLD SCHOOL

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Boutique Apartments OLD SCHOOL. Boutique Apartments OLD SCHOOL se nachází v Söllu, 21 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a 24 km od kasina Kitzbuhel. Ubytování Boutique Apartments OLD SCHOOL se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Alpenblick Söll

9,4

Appartements Alpenblick Söll

Ubytování (Mimo ubytování) Appartements Alpenblick Söll. Appartements Alpenblick Söll se nachází v obci Söll, 22 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee. Ubytování Appartements Alpenblick Söll se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Vasilico

9,4

Appartement Vasilico

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Appartement Vasilico. Tento apartmán se nachází v obci Söll a nabízí terasu a zahradu. Lanovky v Söllu a Scheffau jsou vzdálené 4,5 km. Ubytování Appartement Vasilico se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Graber

9,4

Ferienwohnung Graber

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Graber. Ferienwohnung Graber se nachází asi 20 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Graber se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Obinghof

9,4

Ferienwohnungen Obinghof

Ubytování (Mimo ubytování) Ferienwohnungen Obinghof. Ferienwohnungen Obinghof se nachází v Söllu, 22 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee. Ubytování Ferienwohnungen Obinghof se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Embacher

9,4

Ferienwohnung Embacher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Embacher. Ferienwohnung Embacher se nachází v obci Söll, 22 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Embacher se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Edinger

9,4

Apartments Edinger

Ubytování (Apartmány) Apartments Edinger. Apartments Edinger se nachází v obci Söll, 21 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a 23 km od kasina Kitzbuhel. Ubytování Apartments Edinger se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Koglbauer - Apartment Nr 2

9,4

Koglbauer - Apartment Nr 2

Ubytování (Apartmán) Koglbauer - Apartment Nr 2. Koglbauer - Apartment Nr 2 se nachází v obci Söll, 27 km od kasina Kitzbuhel a 35 km od hory Hahnenkamm. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Koglbauer - Apartment Nr 2 se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Lechenhof

9,4

Ferienwohnung Lechenhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lechenhof. Ferienwohnung Lechenhof se nachází v obci Söll, 27 km od kasina Kitzbuhel, 35 km od hory Hahnenkamm a 19 km od pevnosti Kufstein. Ubytování Ferienwohnung Lechenhof se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Chaleo Apartments

9,3

Chaleo Apartments

Ubytování (Apartmány) Chaleo Apartments. Chaleo Apartments se nachází v Söllu a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV a bezplatnou půjčovnou jízdních kol. Ubytování Chaleo Apartments se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Koglbauer - Apartment Nr 3

9,3

Koglbauer - Apartment Nr 3

Ubytování (Apartmán) Koglbauer - Apartment Nr 3. Koglbauer - Apartment Nr 3 se nachází v obci Söll, 27 km od kasina Kitzbuhel a 35 km od hory Hahnenkamm. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Koglbauer - Apartment Nr 3 se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Restaurant Hexenalm

9,3

Hotel Restaurant Hexenalm

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Hexenalm. Rodinný Hotel Restaurant Hexenalm se nachází na slunném místě pod údolní stanicí lanovky Söll. Ubytování Hotel Restaurant Hexenalm se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Au Villa

9,3

Au Villa

Ubytování (Dodatečný poplatek) Au Villa. Au Villa se nachází asi 22 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a nabízí výhled do zahrady, bar a balkon. Ubytování Au Villa se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Apartement Eil

9,3

Apartement Eil

Ubytování (Dodatečný poplatek) Apartement Eil. Apartement Eil se nachází v obci Söll, 33 km od hory Hahnenkamm a 17 km od pevnosti Kufstein, a nabízí výhled na řeku. Ubytování Apartement Eil se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Appartementhaus Das Vidum

9,3

Appartementhaus Das Vidum

Ubytování (Mimo ubytování) Appartementhaus Das Vidum. Appartementhaus Das Vidum se nachází 21 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a nabízí ubytování s terasou, barem a bankomatem. Ubytování Appartementhaus Das Vidum se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Obersteintal

9,3

Ferienwohnung Obersteintal

Ubytování (Mimo ubytování) Ferienwohnung Obersteintal. Ferienwohnung Obersteintal se nachází v obci Söll a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Obersteintal se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Musik-Neureiter

9,3

Appartement Musik-Neureiter

Ubytování (Apartmán) Appartement Musik-Neureiter. Appartement Musik-Neureiter se nachází v obci Söll, 21 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, a nabízí saunu. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Appartement Musik-Neureiter se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Riedmann

9,3

Ferienwohnung Riedmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Riedmann. Ferienwohnung Riedmann se nachází v obci Söll, 24 km od kasina Kitzbuhel, 31 km od hory Hahnenkamm a 15 km od pevnosti Kufstein. Ubytování Ferienwohnung Riedmann se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Bacherhof

9,2

Bacherhof

Ubytování (Apartmán) Bacherhof. Bacherhof se nachází v obci Söll, 21 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, 23 km od kasina Kitzbuhel a 31 km od hory Hahnenkamm. Ubytování Bacherhof se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Huber

9,2

Ferienwohnung Huber

Ubytování (Dodatečný poplatek) Ferienwohnung Huber. Ferienwohnung Huber nabízí ubytování se satelitní TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Huber se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Seisl

9,2

Haus Seisl

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Seisl. Haus Seisl se nachází v obci Söll, 19 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a 22 km od kasina Kitzbuhel. Ubytování Haus Seisl se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Dani's Ferienwohnung

9,2

Dani's Ferienwohnung

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Dani's Ferienwohnung. Dani's Ferienwohnung se nachází v obci Söll, 25 km od kasina Kitzbuhel a 32 km od hory Hahnenkamm. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Dani's Ferienwohnung se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus am Erlachhof

9,2

Ferienhaus am Erlachhof

Ubytování (Udržitelné ubytování) Ferienhaus am Erlachhof. Ferienhaus am Erlachhof se nachází v obci Söll, 18 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus am Erlachhof se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Edelweiss

9,2

Pension Edelweiss

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Edelweiss. Pension Edelweiss se nachází v Söllu, 22 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Pension Edelweiss se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement de Jager

9,2

Appartement de Jager

Ubytování (Apartmán) Appartement de Jager. Appartement de Jager se nachází v obci Söll, 24 km od kasina Kitzbuhel a 32 km od hory Hahnenkamm. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Appartement de Jager se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

"sunnseit" Appartement

9,2

"sunnseit" Appartement

Ubytování (Apartmán) "sunnseit" Appartement. Tento apartmán se nachází v obci Söll a nabízí bezplatné Wi-Fi a panoramatická okna orientovaná na jih. Lanovka Hochsöllbahn je vzdálená 1,3 km. Ubytování "sunnseit" Appartement se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

DER GREIL - Wein & Gourmethotel

9,1

DER GREIL - Wein & Gourmethotel

Ubytování (Udržitelné ubytování) DER GREIL - Wein & Gourmethotel. DER GREIL - Wein & Gourmethotel je 4hvězdičkový hotel v Söllu, umístěný mezi horami Wilder Kaiser a Hohe Salve. Ubytování DER GREIL - Wein & Gourmethotel se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhotel Tyrol Söll am Wilden Kaiser

9,1

Ferienhotel Tyrol Söll am Wilden Kaiser

Ubytování (Hotel) Ferienhotel Tyrol Söll am Wilden Kaiser. Ferienhotel Tirol Söll am Wilden Kaiser nabízí pokoje s balkonem a výhledem na hory v klidné lokalitě nedaleko centra obce. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Ferienhotel Tyrol Söll am Wilden Kaiser se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Dorfappartements Söll

9,1

Dorfappartements Söll

Ubytování (Dodatečný poplatek) Dorfappartements Söll. Dorfappartements Söll se nachází v centru lyžařského areálu Skiwelt Wilder Kaiser Brixental, 800 metrů od lanovky Gondelbahn Hochsöll. Ubytování Dorfappartements Söll se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Biobauernhof Enting Söll

9,1

Biobauernhof Enting Söll

Ubytování (Dodatečný poplatek) Biobauernhof Enting Söll. Biobauernhof Enting Söll se nachází v obci Söll v Tyrolsku, 22 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee. Ubytování Biobauernhof Enting Söll se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Sillaber-Gertraud Nuck

9,1

Gästehaus Sillaber-Gertraud Nuck

Ubytování (Dodatečný poplatek) Gästehaus Sillaber-Gertraud Nuck. Gästehaus Albert + Gerti Sillaber leží 5 minut chůze od vesnice Söll a poskytuje ubytování v pokojích s balkónem a výhledem na hory. Ubytování Gästehaus Sillaber-Gertraud Nuck se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Annabella

9,1

Appartement Annabella

Ubytování (Mimo ubytování) Appartement Annabella. Appartement Annabella se nachází asi 20 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Appartement Annabella se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Barbara

9,1

Haus Barbara

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Barbara. Haus Barbara se nachází v obci Söll, 1 minutu jízdy od lyžařských vleků Bergbahnen Söll. Nabízí bezplatné Wi-Fi, bezplatnou úschovnu lyží a zahradu. Ubytování Haus Barbara se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

Apartement Vorderlaiming

9,1

Apartement Vorderlaiming

Ubytování (Apartmán) Apartement Vorderlaiming. Apartement Vorderlaiming, vzdálený 6 km od centra města Söll a lyžařského areálu Wilder Kaiser, nabízí studio s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Apartement Vorderlaiming se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).