Hledat

Ubytování

Štýrsko

V regionu Štýrsko (Rakousko) máme celkem 3950 hotelů a ubytování.

Pro rakouskou destinaci Štýrsko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Schladming (470), Štýrský Hradec (354), Ramsau am Dachstein (224), Bad Mitterndorf (139), Sankt Lorenzen ob Murau (123), Haus im Ennstal (121), Hohentauern (86), Bad Aussee (72), Tauplitz (64), Gröbming (63). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v rakouské destinaci Štýrsko

Nejlepší ubytování v hotelech v rakouské destinaci Štýrsko

Lachende Eule

10

Lachende Eule

Ubytování (Chata) Lachende Eule. Lachende Eule se nachází 36 km od Hochtoru a 40 km od planetária Judenburg a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. 25 km od opatství Admont. Ubytování Lachende Eule se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Kühbartl Simmerl

10

Kühbartl Simmerl

Ubytování (Prázdninový dům) Kühbartl Simmerl. Kühbartl Simmerl se nachází v Oberhaagu, 39 km od vlakového nádraží Maribor, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kühbartl Simmerl se nachází ve městě Oberhaag (Rakousko - Štýrsko).

Köck-Chalet

10

Köck-Chalet

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Köck-Chalet. Köck-Chalet se nachází v Kleinsölku a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 22 km od hradu Trautenfels. Ubytování Köck-Chalet se nachází ve městě Kleinsölk (Rakousko - Štýrsko).

SD-Apartment

10

SD-Apartment

Ubytování (Apartmán) SD-Apartment. SD-Apartment se nachází v obci Spielberg a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. 3,7 km od závodiště Red Bull Ring. Ubytování SD-Apartment se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Schilcherland Chalet Südsteiermark

10

Schilcherland Chalet Südsteiermark

Ubytování (Chata) Schilcherland Chalet Südsteiermark. Schilcherland Chalet Südsteiermark se nachází v Trahüttenu, 48 km od hlavního nádraží ve Štýrském Hradci a kasina Graz, a nabízí terasu a výhled na město. Ubytování Schilcherland Chalet Südsteiermark se nachází ve městě Trahütten (Rakousko - Štýrsko).

Zehna Hube

10

Zehna Hube

Ubytování (Prázdninový dům) Zehna Hube. Zehna Hube se nachází v Semriachu a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Zehna Hube se nachází ve městě Semriach (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Landhäusl

10

Appartement Landhäusl

Ubytování (Mimo ubytování) Appartement Landhäusl. Appartement Landhäusl se nachází ve Schladmingu, 18 km od lanovky Dachstein Skywalk, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Appartement Landhäusl se nachází ve městě Schladming (Rakousko - Štýrsko).

Appartement Margit

10

Appartement Margit

Ubytování (Dodatečný poplatek) Appartement Margit. Appartement Margit se nachází asi 1 km od lanovky Hauser Kaibling a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Appartement Margit se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Pretzel

10

Chalet Pretzel

Ubytování (Chata) Chalet Pretzel. Chalet Pretzel se nachází v Donnersbachwaldu, pouhých 22 km od hradu Trautenfels, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chalet Pretzel se nachází ve městě Donnersbachwald (Rakousko - Štýrsko).

Chalet-Prinz-Murau-Kreischberg

10

Chalet-Prinz-Murau-Kreischberg

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet-Prinz-Murau-Kreischberg. Chalet-Prinz-Murau-Kreischberg se nachází v Murau a nabízí vířivku. Ubytování Chalet-Prinz-Murau-Kreischberg se nachází ve městě Sankt Lorenzen ob Murau (Rakousko - Štýrsko).

DieLangthalers Exklusive Oase

10

DieLangthalers Exklusive Oase

Ubytování (Apartmány) DieLangthalers Exklusive Oase. DieLangthalers Exklusive Oase nachází v Seiersbergu, 8 km od paláce Eggenberg, a nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování DieLangthalers Exklusive Oase se nachází ve městě Seiersberg (Rakousko - Štýrsko).

Ebersberger

10

Ebersberger

Ubytování (Chata) Ebersberger. Ebersberger se nachází v Donnersbachwaldu a nabízí vířivku. 22 km od hradu Trautenfels. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ebersberger se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus am Meisslberg

10

Ferienhaus am Meisslberg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus am Meisslberg. Ferienhaus am Meisslberg se nachází v jihovýchodní štýrské oblasti termálních lázní. Ubytování Ferienhaus am Meisslberg se nachází ve městě Bad Gleichenberg (Rakousko - Štýrsko).

*BRANDNEW* MODERNES APARTMENT IN DEN WEINBERGEN MIT POOL UND SAUNA

10

*BRANDNEW* MODERNES APARTMENT IN DEN WEINBERGEN MIT POOL UND SAUNA

Ubytování (Apartmán) *BRANDNEW* MODERNES APARTMENT IN DEN WEINBERGEN MIT POOL UND SAUNA. Ubytování ve Spielfeldu, *BRANDNEW* MODERNES APARTMENT IN DEN WEINBERGEN MIT POOL UND SAUNA nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do... Ubytování *BRANDNEW* MODERNES APARTMENT IN DEN WEINBERGEN MIT POOL UND SAUNA se nachází ve městě Spielfeld (Rakousko - Štýrsko).

Apartment Relax - Stubenbergsee

10

Apartment Relax - Stubenbergsee

Ubytování (Apartmány) Apartment Relax - Stubenbergsee. Apartmán Relax - Stubenbergsee se nachází v obci Stubenberg, 47 km od hradu Schlaining, a nabízí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování Apartment Relax - Stubenbergsee se nachází ve městě Stubenberg (Rakousko - Štýrsko).

AusZeit Steiraland 7 mit überdachten Balkon und Parkplatz

10

AusZeit Steiraland 7 mit überdachten Balkon und Parkplatz

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) AusZeit Steiraland 7 mit überdachten Balkon und Parkplatz. AusZeit Steiraland 7 mit überdachten Balkon se může pochlubit terasou. und Parkplatz nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v Judendorfu. Ubytování AusZeit Steiraland 7 mit überdachten Balkon und Parkplatz se nachází ve městě Judendorf (Rakousko - Štýrsko).

BienenAlm - FerienStadl

10

BienenAlm - FerienStadl

Ubytování (U pláže · Soukromá pláž) BienenAlm - FerienStadl. BienenAlm - FerienStadl se nachází v obci Zmöllach a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, bar, Wi-Fi zdarma a výhled na bazén. Ubytování BienenAlm - FerienStadl se nachází ve městě Zmöllach (Rakousko - Štýrsko).

Berghüttn Pruggern

10

Berghüttn Pruggern

Ubytování (Apartmán) Berghüttn Pruggern. Prázdninový dům Berghüttn Pruggern se nachází v Pruggernu a nabízí gril a sdílený lounge. Ubytování Berghüttn Pruggern se nachází ve městě Pruggern (Rakousko - Štýrsko).

GRIMMINGlofts Penthouse Top 9

10

GRIMMINGlofts Penthouse Top 9

Ubytování (Apartmán) GRIMMINGlofts Penthouse Top 9. GRIMMINGlofts Penthouse Top 9 se nachází v Bad Mitterndorfu, 6,7 km od Kulmu a 15 km od hradu Trautenfels. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování GRIMMINGlofts Penthouse Top 9 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Mama

10

Chalet Mama

Ubytování (Udržitelné ubytování) Chalet Mama. Chalet Mama se nachází asi 22 km od hradu Trautenfels a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Chalet Mama se nachází ve městě Pruggern (Rakousko - Štýrsko).

Baumgartner - Bauernhaus

10

Baumgartner - Bauernhaus

Ubytování (Udržitelné ubytování) Baumgartner - Bauernhaus. Apartmány Baumgartner - Bauernhaus v rustikálním alpském stylu se nacházejí v obci Weißkirchen ve Štýrsku. Ubytování Baumgartner - Bauernhaus se nachází ve městě Weißkirchen in Steiermark (Rakousko - Štýrsko).

AusZeit Steiraland 6 mit überdachter Terasse schönen Garten und kostenlosen Parkplatz

10

AusZeit Steiraland 6 mit überdachter Terasse schönen Garten und kostenlosen Parkplatz

Ubytování (Apartmán) AusZeit Steiraland 6 mit überdachter Terasse schönen Garten und kostenlosen Parkplatz. AusZeit Steiraland 6 mit überdachter má terasu. Terasse schönen Garten und kostenlosen Parkplatz se nachází v Leobenu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi... Ubytování AusZeit Steiraland 6 mit überdachter Terasse schönen Garten und kostenlosen Parkplatz se nachází ve městě Leoben (Rakousko - Štýrsko).

Mariazeller Alpen Chalet

10

Mariazeller Alpen Chalet

Ubytování (U pláže) Mariazeller Alpen Chalet. Mariazeller Alpen Chalet se nachází v Mariazellu, nedaleko baziliky Mariazell, a nabízí ubytování se zahradou, půjčovnou lyžařského vybavení, řadou vodních... Ubytování Mariazeller Alpen Chalet se nachází ve městě Mariazell (Rakousko - Štýrsko).

Mountain Vista

10

Mountain Vista

Ubytování (Chata) Mountain Vista. Mountain Vista se nachází v obci Sankt Georgen am Kreischberg, pouhých 40 km od hradu Mauterndorf, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mountain Vista se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Landhotel Restaurant Hubinger

10

Landhotel Restaurant Hubinger

Ubytování (Hotel) Landhotel Restaurant Hubinger. Landhotel Restaurant Hubinger se nachází v Thörlu, 16 km od Hochschwabu, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, společným lounge... Ubytování Landhotel Restaurant Hubinger se nachází ve městě Etmissl (Rakousko - Štýrsko).

Mankerl Hütte Lachtal

10

Mankerl Hütte Lachtal

Ubytování (Prázdninový dům) Mankerl Hütte Lachtal. Mankerl Hütte Lachtal se nachází asi 47 km od závodiště Red Bull Ring a nabízí ubytování s výhledem na hory, balkonem a přímým přístupem na sjezdovku. Ubytování Mankerl Hütte Lachtal se nachází ve městě Lachtal (Rakousko - Štýrsko).

Russhof

10

Russhof

Ubytování (Prázdninový dům) Russhof. Russhof se nachází v Stainzu, 32 km od hlavního nádraží ve Štýrském Hradci, 33 km od kasina Graz a paláce Eggenberg. Ubytování Russhof se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Haus Semmi

10

Haus Semmi

Ubytování (Apartmány) Haus Semmi. Haus Semmi se nachází ve Fürstenfeldu, 47 km od hradu Schlaining a 21 km od hradu Riegersburg. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Semmi se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

zentralgelegene Ferienwohnung

10

zentralgelegene Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) zentralgelegene Ferienwohnung. Apartmán zentralgelegene Ferienwohnung se nachází ve Štýrském Hradci, 4,2 km od paláce Eggenberg, 4,4 km od kasina Graz a 5 km od radnice. Ubytování zentralgelegene Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Zentrale Unterkunft am Ring

10

Zentrale Unterkunft am Ring

Ubytování (Apartmán) Zentrale Unterkunft am Ring. Zentrale Unterkunft am Ring se nachází ve Fohnsdorfu, 7,3 km od závodiště Red Bull Ring a 6,4 km od planetária Judenburg. Ubytování Zentrale Unterkunft am Ring se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

s`Hauserl 311

10

s`Hauserl 311

Ubytování (Prázdninový dům) s`Hauserl 311. S`Hauserl 311 se nachází v Altaussee, 23 km od muzea Hallstatt a 25 km od Kulmu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování s`Hauserl 311 se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Dallinger

10

Ferienwohnung Dallinger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Dallinger. Ferienwohnung Dallinger se nachází v Radmeru an der Stube a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 34 km od opatství Admont. Ubytování Ferienwohnung Dallinger se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Felicitas by Appartementhaus Theresia

10

Ferienwohnung Felicitas by Appartementhaus Theresia

Ubytování (Mimo ubytování) Ferienwohnung Felicitas by Appartementhaus Theresia. Ferienwohnung Felicitas by Appartementhaus Theresia se nachází v Bad Mitterndorfu, 5 km od Kulmu a 14 km od hradu Trautenfels. Ubytování Ferienwohnung Felicitas by Appartementhaus Theresia se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnung Sandwirtin

10

Ferienwohnung Sandwirtin

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Ferienwohnung Sandwirtin. Ferienwohnung Sandwirtin se nachází ve Schwanbergu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Sandwirtin se nachází ve městě Schwanberg (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Moarhofstöckl Weiz

10

Ferienhaus Moarhofstöckl Weiz

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Moarhofstöckl Weiz. Ferienhaus Moarhofstöckl Weiz se nachází ve Weizu a nabízí saunu. Ubytování Ferienhaus Moarhofstöckl Weiz se nachází ve městě Oberdorf bei Thannhausen (Rakousko - Štýrsko).

Modern City Apartment

10

Modern City Apartment

Ubytování (Apartmán) Modern City Apartment. Modern City Apartment se nachází ve Štýrském Hradci, necelý 1 km od kasina a 15 minut chůze od hlavního nádraží. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Modern City Apartment se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Panorama Lodge Auszeit 205

10

Panorama Lodge Auszeit 205

Ubytování (Apartmán) Panorama Lodge Auszeit 205. Panorama Lodge Auszeit 205 se nachází v Tauplitzu, 43 km od opatství Admont a 2,7 km od Kulmu. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Panorama Lodge Auszeit 205 se nachází ve městě Tauplitz (Rakousko - Štýrsko).

Haus Steinfeld

10

Haus Steinfeld

Ubytování (Apartmán) Haus Steinfeld. Haus Steinfeld se nachází v Kirchbergu an der Raab, 46 km od opery Graz, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Steinfeld se nachází ve městě Kirchberg an der Raab (Rakousko - Štýrsko).

Uriges Bauernhaus mit Blick auf Graz

10

Uriges Bauernhaus mit Blick auf Graz

Ubytování (Apartmán) Uriges Bauernhaus mit Blick auf Graz. Uriges Bauernhaus mit má zahradu a terasu. Blick auf Graz nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město ve Štýrském Hradci. Ubytování Uriges Bauernhaus mit Blick auf Graz se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

UPSTAIRS Apartment in Haus GRETE

10

UPSTAIRS Apartment in Haus GRETE

Ubytování (Udržitelné ubytování) UPSTAIRS Apartment in Haus GRETE. UPSTAIRS Apartment in Haus GRETE se nachází v Bad Waltersdorfu, 38 km od hradu Schlaining, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, bankomat a turistické... Ubytování UPSTAIRS Apartment in Haus GRETE se nachází ve městě Bad Waltersdorf (Rakousko - Štýrsko).

Weinhof Reichmann

10

Weinhof Reichmann

Ubytování (Mimo ubytování) Weinhof Reichmann. Weinhof Reichmann se nachází 44 km od vlakového nádraží Maribor a nabízí zahradu, terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Weinhof Reichmann se nachází ve městě Sankt Peter am Ottersbach (Rakousko - Štýrsko).

Schilcherland Studio

10

Schilcherland Studio

Ubytování (Mimo ubytování) Schilcherland Studio. Schilcherland Studio se nachází v Greisdorfu, 32 km od kasina Graz a paláce Eggenberg, a nabízí výhled na hory. Ubytování Schilcherland Studio se nachází ve městě Greisdorf (Rakousko - Štýrsko).

Schmolti's Chalet

10

Schmolti's Chalet

Ubytování (Chata) Schmolti's Chalet. Schmolti's Chalet se nachází ve Štýrském Hradci a nabízí terasu s výhledem na město a hory, celoroční venkovní bazén, fitness centrum a saunu. Ubytování Schmolti's Chalet se nachází ve městě Štýrský Hradec (Rakousko - Štýrsko).

Blockhaus Edelsberg

10

Blockhaus Edelsberg

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Blockhaus Edelsberg. Blockhaus Edelsberg se nachází v Sebersdorfu a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Blockhaus Edelsberg se nachází ve městě Sebersdorf (Rakousko - Štýrsko).

Pircherhof

10

Pircherhof

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Pircherhof. Pircherhof se nachází v Pöllau a nabízí ubytování s výhledem na hory, venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování Pircherhof se nachází ve městě Pöllau (Rakousko - Štýrsko).

Premium Holiday home in Tauplitz with Sauna

10

Premium Holiday home in Tauplitz with Sauna

Ubytování (Zdarma!) Premium Holiday home in Tauplitz with Sauna. Premium Holiday home in Tauplitz with Sauna se nachází pouhých 43 km od opatství Admont v Bad Mitterndorfu a nabízí ubytování se zahradou, venkovním... Ubytování Premium Holiday home in Tauplitz with Sauna se nachází ve městě Bad Mitterndorf (Rakousko - Štýrsko).

Salzkristall - Ferienwohnung

10

Salzkristall - Ferienwohnung

Ubytování (Dodatečný poplatek) Salzkristall - Ferienwohnung. Salzkristall - Ferienwohnung se nachází v obci Haus im Ennstal a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Salzkristall - Ferienwohnung se nachází ve městě Haus im Ennstal (Rakousko - Štýrsko).

Romantiksuite bei Seitberger

10

Romantiksuite bei Seitberger

Ubytování (Apartmán) Romantiksuite bei Seitberger. Romantiksuite bei Seitberger se nachází ve Frauenbergu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Romantiksuite bei Seitberger se nachází ve městě Frauenberg (Rakousko - Štýrsko).

Apartments Wandaler in St Georgen am Kreischberg

10

Apartments Wandaler in St Georgen am Kreischberg

Ubytování (Apartmán) Apartments Wandaler in St Georgen am Kreischberg. Apartments Wandaler in St Georgen am Kreischberg se nachází v obci Sankt Georgen ob Murau, pouhých 5,8 km od KLH-Areny, a nabízí ubytování se zázemím pro... Ubytování Apartments Wandaler in St Georgen am Kreischberg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ubytování v městech rakouské destinace Štýrsko

Ubytování v městech rakouské destinace Štýrsko

Ubytování v rakouském regionu Štýrsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 3950 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v rakouském regionu Štýrsko.

Pro rakouskou destinaci Štýrsko doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Schladming (470), Štýrský Hradec (354), Ramsau am Dachstein (224), Bad Mitterndorf (139), Sankt Lorenzen ob Murau (123), Haus im Ennstal (121), Hohentauern (86), Bad Aussee (72), Tauplitz (64), Gröbming (63). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V rakouském regionu Štýrsko máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Lachende Eule (10*), Kühbartl Simmerl (10*), Köck-Chalet (10*), SD-Apartment (10*), Schilcherland Chalet Südsteiermark (10*), Zehna Hube (10*), Appartement Landhäusl (10*), Appartement Margit (10*), Chalet Pretzel (10*), Chalet-Prinz-Murau-Kreischberg (10*).

Region Štýrsko může být skvělým místem pro strávení dovolené v Rakousku.