Hledat

Ubytování

Burgenland

V regionu Burgenland (Rakousko) máme celkem 721 hotelů a ubytování.

Pro rakouskou destinaci Burgenland doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Mörbisch am See (63), Podersdorf am See (51), Illmitz (50), Rust (36), Lutzmannsburg (28), Eisenstadt (27), Eisenberg an der Pinka (24), Neusiedl am See (23), Bad Tatzmannsdorf (23), Jois (19). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech v rakouské destinaci Burgenland

Nejlepší ubytování v hotelech v rakouské destinaci Burgenland

Urlaub am Kinispa

10

Urlaub am Kinispa

Ubytování (Apartmány) Urlaub am Kinispa. Urlaub am se nachází 19 km od hradu Schlaining. Kinispa nabízí zahradu, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Urlaub am Kinispa se nachází ve městě Hannersdorf (Rakousko - Burgenland).

Seehaus LakeSide - Am Hafen

10

Seehaus LakeSide - Am Hafen

Ubytování (Apartmán) Seehaus LakeSide - Am Hafen. S výhledem na jezero, Seehaus LakeSide - Am Hafen nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 13 km od muzea Mönchhof Village. Ubytování Seehaus LakeSide - Am Hafen se nachází ve městě Neusiedl am See (Rakousko - Burgenland).

Apartment Fuchs - DON160

10

Apartment Fuchs - DON160

Ubytování (Apartmán) Apartment Fuchs - DON160. Apartment Fuchs - DON160 se nachází v Donnerskirchenu, 38 km od Carnunta, 38 km od zámku Petronell a 40 km od hradu Forchtenstein. Ubytování Apartment Fuchs - DON160 se nachází ve městě Donnerskirchen (Rakousko - Burgenland).

Marx Bauernhaus

10

Marx Bauernhaus

Ubytování (Apartmány) Marx Bauernhaus. Marx Bauernhaus se nachází v Neudörfl a nabízí výhled na hory, zahradu, terasu a bar. Ubytování Marx Bauernhaus se nachází ve městě Neudörfl (Rakousko).

Pool & Spa Appartement in Neusiedl

10

Pool & Spa Appartement in Neusiedl

Ubytování (Apartmán) Pool & Spa Appartement in Neusiedl. Pool & Spa Appartement se nachází ve městě Neusiedl, přibližně 13 km od hradu Halbturn, a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na bazén. Ubytování Pool & Spa Appartement in Neusiedl se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Two-Bedroom Holiday Home in Strem

10

Two-Bedroom Holiday Home in Strem

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Strem. Two-Bedroom Holiday Home in Strem se nachází v Stremu, 7,9 km od hradu Güssing, 35 km od muzea Savaria a 36 km od katedrály Szombathely. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Strem se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Kellerstöckl Hütter

10

Kellerstöckl Hütter

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Kellerstöckl Hütter. Kellerstöckl Hütter se nachází asi 43 km od hradu Schlaining a nabízí výhled do zahrady, zahradu, terasu a bar. Ubytování Kellerstöckl Hütter se nachází ve městě Güssing (Rakousko - Burgenland).

Seehütte Seehaus am Neusiedler See

10

Seehütte Seehaus am Neusiedler See

Ubytování (U pláže) Seehütte Seehaus am Neusiedler See. Seehütte Seehaus am Neusiedler See se nachází v Rustu a nabízí zahradu, terasu, restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Seehütte Seehaus am Neusiedler See se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See

10

Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See

Ubytování (U pláže · Soukromá pláž) Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See. Seehütte Strandhaus direkt se nachází v Rustu, 16 km od paláce Esterházy a 38 km od hradu Forchtenstein. Ubytování Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Stunning home in Gaas Weinberg with WiFi and 1 Bedrooms

10

Stunning home in Gaas Weinberg with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Gaas Weinberg with WiFi and 1 Bedrooms. Stunning home in Gaas Weinberg with Wi-Fi and 1 Bedrooms se nachází v Gaasu, 50 km od Burg Lockenhaus, 18 km od hradu Güssing a 27 km od muzea Savaria. Ubytování Stunning home in Gaas Weinberg with WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Gaas (Rakousko - Burgenland).

One-Bedroom Apartment in Bernstein

10

One-Bedroom Apartment in Bernstein

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Bernstein. One-Bedroom Apartment in Bernstein se nachází v Bernsteinu. Ubytování One-Bedroom Apartment in Bernstein se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Auszeit Almhaus Schmalzbauer

10

Auszeit Almhaus Schmalzbauer

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Auszeit Almhaus Schmalzbauer. Auszeit Almhaus Schmalzbauer se nachází v obci Sankt Andrä, 50 km od hradu Krastowitz, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Auszeit Almhaus Schmalzbauer se nachází ve městě St. Andrä am Zicksee (Rakousko - Korutany).

Mareli Neusiedler Stadthaus

10

Mareli Neusiedler Stadthaus

Ubytování (Prázdninový dům) Mareli Neusiedler Stadthaus. Mareli Neusiedler Stadthaus se nachází v Neusiedlu am See, 12 km od muzea vesnice Mönchhof, 13 km od hradu Halbturn a 24 km od Carnunta. Ubytování Mareli Neusiedler Stadthaus se nachází ve městě Neusiedl am See (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung Weingut Rennhofer

10

Ferienwohnung Weingut Rennhofer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Weingut Rennhofer. Ferienwohnung Weingut Rennhofer se nachází v obci Eisenberg an der Pinka v regionu Burgenland, 24 km od hradu Schlaining. Ubytování Ferienwohnung Weingut Rennhofer se nachází ve městě Eisenberg an der Pinka (Rakousko - Burgenland).

One-Bedroom Holiday Home in Deutsch Schutzen

10

One-Bedroom Holiday Home in Deutsch Schutzen

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Deutsch Schutzen. Prázdninový dům s 1 ložnicí v německém jazyce Schutzen se nachází v Eisenbergu an der Pinka, 39 km od Burg Lockenhaus, 22 km od muzea Savaria a 23 km od... Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Deutsch Schutzen se nachází ve městě Deutsch Schützen-Eisenberg (Rakousko - Burgenland).

Kellerstöckl Heuberger

10

Kellerstöckl Heuberger

Ubytování (Prázdninový dům) Kellerstöckl Heuberger. Kellerstöckl Heuberger se nachází v Eltendorfu, 12 km od hradu Güssing, 38 km od hradu Riegersburg a 41 km od výstaviště Oberwart. Ubytování Kellerstöckl Heuberger se nachází ve městě Eltendorf (Rakousko - Burgenland).

Schlafgut FAM Steurer

10

Schlafgut FAM Steurer

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Schlafgut FAM Steurer. Schlafgut FAM Steurer se nachází v Jois a nabízí výhled na bazén, sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge a terasu. Ubytování Schlafgut FAM Steurer se nachází ve městě Jois (Rakousko - Burgenland).

Seehaus Romantik

10

Seehaus Romantik

Ubytování (Prázdninový dům) Seehaus Romantik. Seehaus Romantik se nachází v obci Weiden am See, pouhých 10 km od muzea obce Mönchhof, a nabízí ubytování s terasou, restaurací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Seehaus Romantik se nachází ve městě Weiden am See (Rakousko - Burgenland).

Studio-Apartment

10

Studio-Apartment

Ubytování (Apartmán) Studio-Apartment. Studio-Apartment se nachází v Trausdorfu an der. Wulka, 28 km od hradu Forchtenstein, 39 km od kasina Baden a 39 km od římských lázní. Ubytování Studio-Apartment se nachází ve městě Trausdorf an der Wulka (Rakousko - Burgenland).

Awesome home in Eltendorf with WiFi and 2 Bedrooms

10

Awesome home in Eltendorf with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Eltendorf with WiFi and 2 Bedrooms. Apartmán Awesome home in Eltendorf se nachází v Eltendorfu v regionu Burgenland a nabízí Wi-Fi a zahradu. 38 km od města Szombathely. Ubytování Awesome home in Eltendorf with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Landhaus dasThomas

10

Landhaus dasThomas

Ubytování (Apartmány) Landhaus dasThomas. Landhaus dasThomas se nachází v Henndorfu v Burgenlandu, 24 km od hradu Güssing. Ubytování Landhaus dasThomas se nachází ve městě Henndorf (Rakousko - Burgenland).

Neu: Boho-Chic-Wohnung Neusiedl

10

Neu: Boho-Chic-Wohnung Neusiedl

Ubytování (Apartmán) Neu: Boho-Chic-Wohnung Neusiedl. Neu: Boho-Chic-Wohnung Neusiedl se nachází v Neusiedlu am See, 14 km od hradu Halbturn, 23 km od Carnunta a 24 km od zámku Petronell. Ubytování Neu: Boho-Chic-Wohnung Neusiedl se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Gina's Landhaus

10

Gina's Landhaus

Ubytování (Dodatečný poplatek) Gina's Landhaus. Gina's Landhaus se nachází asi 32 km od hradu Schlaining a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Gina's Landhaus se nachází ve městě Eberau (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung Pauli

10

Ferienwohnung Pauli

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Pauli. Ferienwohnung Pauli se nachází v obci Mörbisch am See, 43 km od hradu Forchtenstein a 46 km od muzea Liszta. Ubytování Ferienwohnung Pauli se nachází ve městě Mörbisch am See (Rakousko - Burgenland).

Ferienhaus Loretto

10

Ferienhaus Loretto

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Loretto. Ferienhaus Loretto se nachází asi 50 km od hradu St. Georgen am Sandhof a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienhaus Loretto se nachází ve městě St. Andrä am Zicksee (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Werner

10

Ferienhaus Werner

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Werner. Ferienhaus Werner se nachází v obci Mönchhof v regionu Burgenland a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Ferienhaus Werner se nachází ve městě Mönchhof (Rakousko - Burgenland).

OLLERS

10

OLLERS

Ubytování (Zdarma!) OLLERS. OLLERS se nachází v Ollersdorfu im Burgenland a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, venkovní bazén, zahradu, terasu a bar. Ubytování OLLERS se nachází ve městě Ollersdorf im Burgenland (Rakousko - Burgenland).

One-Bedroom Holiday Home in Winten

10

One-Bedroom Holiday Home in Winten

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Winten. One-Bedroom Holiday Home in Winten se nachází ve Wintenu, 23 km od muzea Savaria, hradu Güssing a katedrály Szombathely. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Winten se nachází ve městě Winten (Rakousko - Burgenland).

Ferienhaus Kaiserbaum

10

Ferienhaus Kaiserbaum

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Kaiserbaum. Ferienhaus Kaiserbaum se nachází v Illmitzu a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Ferienhaus Kaiserbaum se nachází ve městě Illmitz (Rakousko - Burgenland).

Gols

10

Gols

Ubytování (Zdarma!) Gols. Gols se nachází v Golsu a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Gols se nachází ve městě Gols (Rakousko - Burgenland).

Eisenberg Relax

10

Eisenberg Relax

Ubytování (Prázdninový dům) Eisenberg Relax. Eisenberg Relax se nachází v Eisenbergu an der Pinka, 22 km od hradu Schlaining, 33 km od zámku Burg Lockenhaus a 48 km od zámku Nebersdorf. Ubytování Eisenberg Relax se nachází ve městě Eisenberg an der Pinka (Rakousko - Burgenland).

Apartment Panoramablick mit Infrarotkabine auf der großen Terrasse und traumhaften Ausblick

10

Apartment Panoramablick mit Infrarotkabine auf der großen Terrasse und traumhaften Ausblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Panoramablick mit Infrarotkabine auf der großen Terrasse und traumhaften Ausblick. Apartment Panoramablick mit Infrarotkabine auf der großen Terrasse und traumhaften Ausblick se nachází v Oberschützenu a nabízí saunu. Ubytování Apartment Panoramablick mit Infrarotkabine auf der großen Terrasse und traumhaften Ausblick se nachází ve městě Oberschützen (Rakousko - Burgenland).

Gästehaus Josef Lang

10

Gästehaus Josef Lang

Ubytování (Privát) Gästehaus Josef Lang. Gästehaus Josef Lang se nachází v obci Andau, pouhých 13 km od hradu Halbturn, a nabízí zahradu, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování Gästehaus Josef Lang se nachází ve městě Andau (Rakousko - Burgenland).

One-Bedroom Holiday Home in Kofidisch

10

One-Bedroom Holiday Home in Kofidisch

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Kofidisch. One-Bedroom Holiday Home in Kofidisch se nachází v obci Kohfidisch, 23 km od výstaviště Oberwart, 25 km od hradu Güssing a 27 km od muzea Savaria. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Kofidisch se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Two-Bedroom Holiday Home in Hannersdorf

10

Two-Bedroom Holiday Home in Hannersdorf

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Hannersdorf. Two-Bedroom Holiday Home in Hannersdorf se nachází 17 km od hradu Schlaining a 32 km od Burg Lockenhaus. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Hannersdorf se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Weingut Straka

9,9

Weingut Straka

Ubytování (Privát) Weingut Straka. Weingut Straka se nachází v Rechnitzu a nabízí výhled do zahrady, zahradu, terasu a bar. Ubytování Weingut Straka se nachází ve městě Rechnitz (Rakousko - Burgenland).

Peter Lamster Top2

9,9

Peter Lamster Top2

Ubytování (Apartmán) Peter Lamster Top2. Peter Lamster Top2 se nachází ve Frauenkirchenu, 8,2 km od hradu Halbturn a 28 km od hradu Esterhazy. Ubytování Peter Lamster Top2 se nachází ve městě Frauenkirchen (Rakousko - Burgenland).

ApartHotel Fugger Alm

9,9

ApartHotel Fugger Alm

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) ApartHotel Fugger Alm. ApartHotel Fugger Alm se nachází ve Weichselbaumu, 7,6 km od termálních lázní Loipersdorf, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ApartHotel Fugger Alm se nachází ve městě Weichselbaum (Rakousko - Burgenland).

Ferienwohnung Koppi

9,9

Ferienwohnung Koppi

Ubytování (Mimo ubytování) Ferienwohnung Koppi. Ferienwohnung Koppi se nachází v Pamhagenu, 10 km od hradu Esterhazy a 23 km od muzea Mönchhof Village. Ubytování Ferienwohnung Koppi se nachází ve městě Pamhagen (Rakousko - Burgenland).

KRACHER Landhaus No. 2

9,9

KRACHER Landhaus No. 2

Ubytování (Hotel) KRACHER Landhaus No. 2. KRACHER Landhaus No. 2 se nachází v Illmitzu, 21 km od hradu Esterhazy, a nabízí expresní check-in a check-out, pokoje, sezónní venkovní bazén, bezplatné... Ubytování KRACHER Landhaus No. 2 se nachází ve městě Illmitz (Rakousko - Burgenland).

Holiday Home Friedl

9,9

Holiday Home Friedl

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Holiday Home Friedl. Holiday Home Friedl se nachází v Ritzingu, 7,1 km od muzea Liszta, 15 km od zámku Nebersdorf a 33 km od hradu Forchtenstein, a nabízí zahradu. Ubytování Holiday Home Friedl se nachází ve městě Ritzing (Rakousko - Burgenland).

GASSL 10 Ferienwohnungen

9,9

GASSL 10 Ferienwohnungen

Ubytování (Udržitelné ubytování) GASSL 10 Ferienwohnungen. GASSL 10 Ferienwohnungen se nachází v Stegersbachu, 28 km od hradu Schlaining, 49 km od Burg Lockenhaus a 19 km od hradu Güssing. Ubytování GASSL 10 Ferienwohnungen se nachází ve městě Stegersbach (Rakousko - Burgenland).

WIENER Kellerstöckl - Das 11er

9,9

WIENER Kellerstöckl - Das 11er

Ubytování (Prázdninový dům) WIENER Kellerstöckl - Das 11er. WIENER Kellerstöckl - Das 11er se nachází v Eltendorfu, 49 km od hradu Schlaining, a nabízí ubytování s vířivkou. Ubytování WIENER Kellerstöckl - Das 11er se nachází ve městě Eltendorf (Rakousko - Burgenland).

Ferienhaus25

9,9

Ferienhaus25

Ubytování (Mimo ubytování) Ferienhaus25. Ferienhaus25 se nachází v Purbachu am Neusiedlersee, 20 km od Esterházyho paláce, 34 km od Carnunta a 34 km od zámku Petronell. Ubytování Ferienhaus25 se nachází ve městě Purbach am Neusiedlersee (Rakousko - Burgenland).

Penthouse Griemann 1 inkl Infrarotkabine und eigener Dachterrasse

9,9

Penthouse Griemann 1 inkl Infrarotkabine und eigener Dachterrasse

Ubytování (Apartmán) Penthouse Griemann 1 inkl Infrarotkabine und eigener Dachterrasse. Penthouse Griemann 1 inkl Infrarotkabine und eigener Dachterrasse se nachází 21 km od hradu Esterhazy a 22 km od muzea Mönchhof. Ubytování Penthouse Griemann 1 inkl Infrarotkabine und eigener Dachterrasse se nachází ve městě (Rakousko - Burgenland).

Windstill Apartments

9,8

Windstill Apartments

Ubytování (Dodatečný poplatek) Windstill Apartments. Windstill Apartments se nachází v Rustu, 36 km od hradu Forchtenstein, 40 km od muzea Liszta a 41 km od hradu Esterhazy. 15 km od Esterházyho paláce. Ubytování Windstill Apartments se nachází ve městě Rust (Rakousko - Burgenland).

Pannonia Appartements 2

9,8

Pannonia Appartements 2

Ubytování (Apartmány) Pannonia Appartements 2. Pannonia Appartements 2 se nachází v Neusiedlu am See, 12 km od muzea vesnice Mönchhof a 13 km od hradu Halbturn. Nabízí terasu, masáže a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pannonia Appartements 2 se nachází ve městě Neusiedl am See (Rakousko - Burgenland).

Haus Bodenzeile

9,8

Haus Bodenzeile

Ubytování (Apartmán) Haus Bodenzeile. Haus Bodenzeile se nachází v obci Purbach am Neusiedlersee, 41 km od Vídně a 40 km od Bratislavy. Hosté mají k dispozici balkon. Ubytování Haus Bodenzeile se nachází ve městě Purbach am Neusiedlersee (Rakousko - Burgenland).

Dorfoase

9,8

Dorfoase

Ubytování (Prázdninový dům) Dorfoase. Dorfoase se nachází v Mönchhofu, necelý 1 km od muzea Mönchhof Village, 3,3 km od hradu Halbturn a 32 km od hradu Esterhazy. Ubytování Dorfoase se nachází ve městě Mönchhof (Rakousko - Burgenland).

Ubytování v městech rakouské destinace Burgenland

Ubytování v městech rakouské destinace Burgenland

Ubytování v rakouském regionu Burgenland

Momentálně pro vás evidujeme celkem 721 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v rakouském regionu Burgenland.

Pro rakouskou destinaci Burgenland doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Mörbisch am See (63), Podersdorf am See (51), Illmitz (50), Rust (36), Lutzmannsburg (28), Eisenstadt (27), Eisenberg an der Pinka (24), Neusiedl am See (23), Bad Tatzmannsdorf (23), Jois (19). Tato města stojí za to navštívit a strávit v nich svou dovolenou.

V rakouském regionu Burgenland máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Urlaub am Kinispa (10*), Seehaus LakeSide - Am Hafen (10*), Apartment Fuchs - DON160 (10*), Pool & Spa Appartement in Neusiedl (10*), Two-Bedroom Holiday Home in Strem (10*), Kellerstöckl Hütter (10*), Seehütte Seehaus am Neusiedler See (10*), Seehütte Strandhaus direkt im Neusiedler See (10*), Stunning home in Gaas Weinberg with WiFi and 1 Bedrooms (10*), One-Bedroom Apartment in Bernstein (10*).

Region Burgenland může být skvělým místem pro strávení dovolené v Rakousku.