Hledat

Ubytování

Ubytování město Zell am See

V rakouském městě Zell am See (Rakousko) máme celkem 449 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v rakouském městě Zell am See

Nejlepší ubytování v rakouských hotelech ve městě Zell am See

OTILIA apartment

10

OTILIA apartment

Ubytování (Dodatečný poplatek) OTILIA apartment. Apartmán OTILIA se nachází asi 4,9 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a nabízí výhled na jezero, balkon a kávovar. Ubytování OTILIA apartment se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Penthouse Lake Mountains View, terrace, aircon

10

Penthouse Lake Mountains View, terrace, aircon

Ubytování (Apartmán) Penthouse Lake Mountains View, terrace, aircon. Penthouse Lake Mountains View, terrace, Klimatizace se nachází v Zell am See, 4. Ubytování Penthouse Lake Mountains View, terrace, aircon se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Sunny-5

10

Apartment Sunny-5

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunny-5. Apartment Sunny-5 se nachází v Zell am See, 6,5 km od Zell am See, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Sunny-5 se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Haus Sonne

10

Apartment Haus Sonne

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Sonne. Apartment Haus Sonne nabízí ubytování s výhledem na hory v Erlbergu, 8,3 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a 49 km od vlakového nádraží Bad... Ubytování Apartment Haus Sonne se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Sunny-2

10

Apartment Sunny-2

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunny-2. Apartment Sunny-2 se nachází v Zell am See, 6,5 km od Zell a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Sunny-2 se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Dreamski Zell am See town, near lake

10

Apartment Dreamski Zell am See town, near lake

Ubytování (Mimo ubytování) Apartment Dreamski Zell am See town, near lake. Apartment Dreamski Zell am See town, near lake nabízí ubytování s balkonem a výhledem na město asi 4,6 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun. Ubytování Apartment Dreamski Zell am See town, near lake se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Schmittenhöhe

10

Schmittenhöhe

Ubytování (Apartmán) Schmittenhöhe. Nachází se v Zell am See, jen 6 km od Zell am See. Schmittenhöhe nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Schmittenhöhe se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Panoramablick Zell am See

9,8

Chalet Panoramablick Zell am See

Ubytování (Udržitelné ubytování) Chalet Panoramablick Zell am See. Chalet Panoramablick Zell am See se nachází 46 km od vlakového nádraží Bad Gastein a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Chalet Panoramablick Zell am See se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

4 SEASON LODGE

9,8

4 SEASON LODGE

Ubytování (Chata) 4 SEASON LODGE. 4 SEASON LODGE se nachází v Zell a nabízí výhled do zahrady. am See, 4,9 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a 49 km od vlakového nádraží Bad... Ubytování 4 SEASON LODGE se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Lil´s Dahoam

9,8

Lil´s Dahoam

Ubytování (Apartmán) Lil´s Dahoam. Lil's Dahoam se nachází v Zell am See, v blízkosti kasina Zell am See. Ubytování Lil´s Dahoam se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Schmiedhof Alm

9,8

Schmiedhof Alm

Ubytování (Udržitelné ubytování) Schmiedhof Alm. Schmiedhof Alm se nachází v malebné krajině v nadmořské výšce 1 720 metrů. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, dětské hřiště a sluneční terasu. Ubytování Schmiedhof Alm se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Penthouse Ski & Golf by Alpen Apartments

9,7

Penthouse Ski & Golf by Alpen Apartments

Ubytování (Apartmán) Penthouse Ski & Golf by Alpen Apartments. Apartmán se nachází 1,3 km od Zell am See. Penthouse Ski & Golf by Alpen Apartments nabízí ubytování v Zell. am See s přístupem do sauny. Ubytování Penthouse Ski & Golf by Alpen Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Dacha mit finnischer Sauna

9,7

Chalet Dacha mit finnischer Sauna

Ubytování (Mimo ubytování) Chalet Dacha mit finnischer Sauna. Dvoupodlažní dřevěná chata Dacha nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Zell. am See, jen 8 minut chůze od lyžařského vleku Areit. Ubytování Chalet Dacha mit finnischer Sauna se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Christine

9,7

Appartement Christine

Ubytování (Apartmán) Appartement Christine. Appartement Christine se nachází v Zell am See, 3 minuty jízdy autem od lyžařské oblasti Schmittenhöhe. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Appartement Christine se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Julia

9,7

Appartements Julia

Ubytování (Apartmány) Appartements Julia. Appartements Julia se nachází v Zell am See, jen 500 metrů od golfového hřiště Zell am See-Kaprun, 4 km od Zellského jezera a 5 km od centra města. Ubytování Appartements Julia se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Lakeside 29 Zell am See

9,7

Apartments Lakeside 29 Zell am See

Ubytování (Soukromá pláž) Apartments Lakeside 29 Zell am See. Apartmány Lakeside 29 Zell am See se nacházejí v Zell am See, 3 km od centra města, 3 minuty chůze od Zellského jezera, 8 km od golfového hřiště Zell am... Ubytování Apartments Lakeside 29 Zell am See se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Almliesl ZELL-448

9,7

Almliesl ZELL-448

Ubytování (Apartmán) Almliesl ZELL-448. Almliesl ZELL-448 se nachází v Zell am See, přímo vedle pracovní farmy, 2 km od kasina, 6 minut pěšky od Sonnenalmbahn a 600 metrů od trassXpress i od... Ubytování Almliesl ZELL-448 se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Am Schilf XL

9,6

Appartement Am Schilf XL

Ubytování (Apartmán) Appartement Am Schilf XL. Ubytování se nachází v Zell am See, jen 3,2 km od Zell am See. Ubytování Appartement Am Schilf XL se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Haus Christine

9,6

Haus Christine

Ubytování (Apartmány) Haus Christine. Haus Christine se nachází v Zell am See, 1,2 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Haus Christine se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Falcon Suites Zell am See

9,6

Falcon Suites Zell am See

Ubytování (Apartmány) Falcon Suites Zell am See. Nachází se 10 km od Zell am Falcon Suites Zell am See nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Falcon Suites Zell am See se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Premium Apartments Adlerhorst by we rent

9,6

Premium Apartments Adlerhorst by we rent

Ubytování (Dodatečný poplatek) Premium Apartments Adlerhorst by we rent. Nachází se v Zell am See v Salcbursku, 5,3 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun. Ubytování Premium Apartments Adlerhorst by we rent se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Schmitten 102 by Chalet Alp Lux

9,6

Chalet Schmitten 102 by Chalet Alp Lux

Ubytování (Dodatečný poplatek) Chalet Schmitten 102 by Chalet Alp Lux. Chalet Schmitten 102 by Chalet Alp Lux se nachází v Zell am See se nachází 6,5 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a nabízí balkon, zahradu a... Ubytování Chalet Schmitten 102 by Chalet Alp Lux se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Kitzview Idyll

9,6

Kitzview Idyll

Ubytování (Apartmán) Kitzview Idyll. Kitzview Idyll se nachází v Zell am See a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Kitzview Idyll se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Zell by Chalet Alp Lux

9,6

Chalet Zell by Chalet Alp Lux

Ubytování (Dodatečný poplatek) Chalet Zell by Chalet Alp Lux. Nachází se v Zell am See, pouhých 5,4 km od Zell am See. Ubytování Chalet Zell by Chalet Alp Lux se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Bacher

9,6

Apartment Bacher

Ubytování (Dodatečný poplatek) Apartment Bacher. Apartment Bacher se nachází v Zell am See, 300 metrů od lanovky Areitbahn a 5 minut chůze od jezera Zeller See. Ubytování Apartment Bacher se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Sommerbichl

9,6

Landhaus Sommerbichl

Ubytování (Dodatečný poplatek) Landhaus Sommerbichl. Apartmán se nachází 26 km od Zell am See. Landhaus Sommerbichl nabízí ubytování s přístupem do sauny v Embachu. Ubytování Landhaus Sommerbichl se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

See 58

9,6

See 58

Ubytování (Apartmán) See 58. See 58 se nachází 7,6 km od Zell a nabízí ubytování s výhledem na hory, zahradou, zázemím pro vodní sporty a soukromou pláží. am See-Kaprun Golf Course. Ubytování See 58 se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Kitzsteinhorn

9,6

Appartement Kitzsteinhorn

Ubytování (Dodatečný poplatek) Appartement Kitzsteinhorn. Appartement Kitzsteinhorn se nachází 2,4 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a 46 km od vlakového nádraží Bad Gastein. Ubytování Appartement Kitzsteinhorn se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Crown of the Alps by we rent

9,6

Chalet Crown of the Alps by we rent

Ubytování (Chata) Chalet Crown of the Alps by we rent. Ubytování se nachází v Zell am See. jen 6,2 km od Zell am Chalet Crown of the Alps by we rent nabízí ubytování se zahradou, terasou, grilem a bezplatným... Ubytování Chalet Crown of the Alps by we rent se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Senses Violett Suites - Adults Only

9,5

Senses Violett Suites - Adults Only

Ubytování (Hotel) Senses Violett Suites - Adults Only. Senses Violett Suites - Adults Only se nachází na poklidném místě kousek od centra na svahu hory nad Zell am See a nabízí minimalistický a moderní design a... Ubytování Senses Violett Suites - Adults Only se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Mountain Panorama by Z-K-H Rentals

9,5

Apartment Mountain Panorama by Z-K-H Rentals

Ubytování (Apartmán) Apartment Mountain Panorama by Z-K-H Rentals. Finest Apartment Mountain Panorama by byl otevřen v prosinci 2014 Z-K-H Rentals - Zell am See je moderní apartmán v Zell. Ubytování Apartment Mountain Panorama by Z-K-H Rentals se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Adlerhorst Top 1

9,5

Apartments Adlerhorst Top 1

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Apartments Adlerhorst Top 1. Apartments Adlerhorst Top 1 se nachází v Zell am See, v blízkosti kasina Zell am See. Ubytování Apartments Adlerhorst Top 1 se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Schönblick Residence - Absolut Alpine Apartments

9,5

Schönblick Residence - Absolut Alpine Apartments

Ubytování (Mimo ubytování) Schönblick Residence - Absolut Alpine Apartments. Schönblick Residence - Absolut Alpine Apartments se nachází v Zell am See a nabízí saunu, bezplatné Wi-Fi a kuchyň. Ubytování Schönblick Residence - Absolut Alpine Apartments se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Imbachhorn

9,5

Appartement Imbachhorn

Ubytování (Dodatečný poplatek) Appartement Imbachhorn. Appartement Imbachhorn se nachází v Zell am See a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Imbachhorn se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Molly by we rent

9,5

Chalet Molly by we rent

Ubytování (Chata) Chalet Molly by we rent. Chalet Molly by we rent se může pochlubit balkonem s výhledem do zahrady, zahradou a tenisovým kurtem. Nachází se v Zell am See, v blízkosti Zell am See. Ubytování Chalet Molly by we rent se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Kröndlhorn

9,5

Kröndlhorn

Ubytování (Apartmán) Kröndlhorn. Ubytování se nachází v Zell am See, pouhých 6 km od Zell am See. Ubytování Kröndlhorn se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Steinbock Superior Appartement

9,5

Steinbock Superior Appartement

Ubytování (Apartmán) Steinbock Superior Appartement. Steinbock Superior Appartement se nachází 5 minut jízdy od centra města Zell am See a 450 metrů od lanovky Schmittenhöhenbahn. Ubytování Steinbock Superior Appartement se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Hapimag Ferienwohnungen Zell am See

9,5

Hapimag Ferienwohnungen Zell am See

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Hapimag Ferienwohnungen Zell am See. Hapimag Ferienwohnungen Zell am See se nachází v Zell a nabízí výhled do zahrady. am See nabízí ubytování, fitness centrum, zahradu, terasu, bar a kasino. Ubytování Hapimag Ferienwohnungen Zell am See se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Alpenchalets - ZSE202

9,5

Apartment Alpenchalets - ZSE202

Ubytování (Apartmán) Apartment Alpenchalets - ZSE202. Apartment Alpenchalets - ZSE202 se nachází v Zell am See, 1,2 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun, 46 km od vlakového nádraží Bad Gastein a 3,6 km od... Ubytování Apartment Alpenchalets - ZSE202 se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Aparthotel Eichenhof - Appartement Panorama

9,4

Aparthotel Eichenhof - Appartement Panorama

Ubytování (Apartmán) Aparthotel Eichenhof - Appartement Panorama. Apartmán se nachází 5,2 km od Zell am See. Aparthotel Eichenhof - Appartement Panorama se nachází v Zell am See a nabízí golfové hřiště See-Kaprun a saunu. Ubytování Aparthotel Eichenhof - Appartement Panorama se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Grossglockner Chalets Zell am See

9,4

Grossglockner Chalets Zell am See

Ubytování (Horské chaty) Grossglockner Chalets Zell am See. Grossglockner Chalets Zell am See nabízí výhled na hory, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Grossglockner Chalets Zell am See se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Apartment 5 Peaks

9,4

Apartment 5 Peaks

Ubytování (Apartmán) Apartment 5 Peaks. Apartment 5 Peaks se nachází asi 300 metrů od golfového hřiště Zell am See-Kaprun. Nabízí výhled do zahrady, terasu a kávovar. Ubytování Apartment 5 Peaks se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Annika Appartements

9,4

Annika Appartements

Ubytování (Apartmány) Annika Appartements. Annika Appartements se nachází 2 km od centra Zell am See, golfového hřiště a termálních lázní Tauern SPA. Ubytování Annika Appartements se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Haus Altenberger

9,4

Haus Altenberger

Ubytování (Dodatečný poplatek) Haus Altenberger. Haus Altenberger se nachází pouhých 10 minut chůze od centra Zell am See a lanovky CityXpress, kde si můžete uložit lyžařské vybavení. Ubytování Haus Altenberger se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Schlosser

9,4

Appartement Schlosser

Ubytování (Apartmán) Appartement Schlosser. Appartement Schlosser se nachází 1 km od jezera Zell a lyžařského střediska Zell am See-Kaprun, a nabízí terasu s výhledem na hory, lyžárnu s vyhřívaným... Ubytování Appartement Schlosser se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Haus Schmidl

9,4

Haus Schmidl

Ubytování (Dodatečný poplatek) Haus Schmidl. Haus Schmidl se nachází v Schüttdorfu. Nabízí plně zařízené apartmány s kabelovou TV, dobře udržovanou zahradou a krytou terasou. Ubytování Haus Schmidl se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Apart-Chalet Kitzblick

9,4

Apart-Chalet Kitzblick

Ubytování (Apartmán) Apart-Chalet Kitzblick. Apart-Chalet Kitzblick se nachází necelý 1 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Apart-Chalet Kitzblick se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Eagles Nest by Alpen Apartments

9,4

Eagles Nest by Alpen Apartments

Ubytování (Apartmán) Eagles Nest by Alpen Apartments. Nachází se 5,4 km od Zell am Eagles Nest by Alpen Apartments nabízí ubytování v Zell. am See s přístupem do sauny. Ubytování Eagles Nest by Alpen Apartments se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Unterkeilgut-2

9,4

Apartment Unterkeilgut-2

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Apartment Unterkeilgut-2. Čtyřhvězdičkový apartmán Unterkeilgut-2 se nachází v Zell am See v Salcbursku a nabízí bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Unterkeilgut-2 se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Superb Alpine Lodges by All in One Apartments

9,4

Superb Alpine Lodges by All in One Apartments

Ubytování (Apartmány) Superb Alpine Lodges by All in One Apartments. Superb Alpine Lodges by All in One Apartments se nachází v Zell am See, 600 metrů od místního kasina a 200 metrů od lanovky City Xpress. Ubytování Superb Alpine Lodges by All in One Apartments se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Haus Sonne

9,4

Appartement Haus Sonne

Ubytování (Udržitelné ubytování) Appartement Haus Sonne. Appartement Haus Sonne nabízí prostorné 4hvězdičkové apartmány s terasou a výhledem na hory, které se nachází na slunném východním břehu jezera Zell... Ubytování Appartement Haus Sonne se nachází ve městě Zell am See (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování v rakouském městě Zell am See

Město Zell am See se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 449 hotelů a ubytování v rakouském městě Zell am See.