Hledat

Ubytování

Nejlépe hodnocené hotely, apartmány, penziony kempy v Rakousku

Zakládáme si na to, aby naši zákazníci bydleli ve skvělých hotelech, penzionech a dalších typech ubytování. Na této stránce jsou nejlepší ubytování po celém Rakousku, která navštívili a hodnotily tisíce spokojených zákazníků
Panorama Appartment

10

Panorama Appartment

Ubytování (Apartmán) Panorama Appartment. Panorama Appartment se nachází v Bad Hofgasteinu, 7,2 km od vlakového nádraží Bad Gastein a 43 km od Zell am See. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Panorama Appartment se nachází ve městě Bad Hofgastein (Rakousko - Salcbursko).

Panorama Penthouse mit Sauna & großem Balkon

10

Panorama Penthouse mit Sauna & großem Balkon

Ubytování (Apartmán) Panorama Penthouse mit Sauna & großem Balkon. Ubytování se nachází 34 km od císařského paláce v Innsbrucku. Ubytování Panorama Penthouse mit Sauna & großem Balkon se nachází ve městě Gallzein (Rakousko - Tyrolsko).

Panorama Lodge

10

Panorama Lodge

Ubytování (Chata) Panorama Lodge. Panorama Lodge se nachází ve Walchsee v Tyrolsku a nabízí balkon a výhled na jezero. 28 km od Rosenheimu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné... Ubytování Panorama Lodge se nachází ve městě Walchsee (Rakousko - Tyrolsko).

Panorama Chalet Heimatliebe

10

Panorama Chalet Heimatliebe

Ubytování (Chata) Panorama Chalet Heimatliebe. Panorama Chalet Heimatliebe se nachází v budově staré farmy postavené v roce 1875 v Ladisu, 300 metrů od lanovky Fiss-Ladis Sonnenbahn. Ubytování Panorama Chalet Heimatliebe se nachází ve městě Ladis (Rakousko - Tyrolsko).

Panorama Chalet Montafon

10

Panorama Chalet Montafon

Ubytování (Chata) Panorama Chalet Montafon. Panorama Chalet Montafon se nachází v Bartholomäbergu a nabízí gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Panorama Chalet Montafon se nachází ve městě Bartholomäberg (Rakousko - Voralbersko).

Panorama Erlebnis

10

Panorama Erlebnis

Ubytování (Dodatečný poplatek) Panorama Erlebnis. Panorama Erlebnis se nachází v Bartholomäbergu. 44 km od Scuolu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Panorama Erlebnis se nachází ve městě Bartholomäberg (Rakousko - Voralbersko).

Obstgarten Gästehaus

10

Obstgarten Gästehaus

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Obstgarten Gästehaus. Penzion Obstgarten Gästehaus se nachází v obci Hollenstein an der Ybbs, 34 km od baziliky Sonntagberg, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště a... Ubytování Obstgarten Gästehaus se nachází ve městě Hollenstein an der Ybbs (Rakousko - Dolní Rakousy).

Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art

10

Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art

Ubytování (Prázdninový dům) Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art. Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art se nachází v Ebene Reichenau a nabízí sdílený lounge, gril a terasu. Ubytování Obervostlhaus - Sehr schöne gemütliche Almhütte der besonderen Art se nachází ve městě Ebene Reichenau (Rakousko - Korutany).

Panorama

10

Panorama

Ubytování (Dodatečný poplatek) Panorama. Panorama se nachází v obci Oberndorf in Tirol a nabízí zahradu, restauraci, zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Panorama se nachází ve městě Oberndorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Rudigier Appartements

10

Pension Rudigier Appartements

Ubytování (Penzion) Pension Rudigier Appartements. Pension Rudigier Appartements se nachází v Gortipohlu, 2 minuty jízdy od Sankt Gallenkirch, a nabízí moderní apartmány s výhledem na hory a bezplatným... Ubytování Pension Rudigier Appartements se nachází ve městě Sankt Gallenkirch (Rakousko - Voralbersko).

Penthouse Preber im Lungau im Salzburger Land

10

Penthouse Preber im Lungau im Salzburger Land

Ubytování (Apartmán) Penthouse Preber im Lungau im Salzburger Land. Traumhaftes Loft / Ferienwohnung in Lungau i se může pochlubit saunou.m Salzburger Land se nachází v Mariapfarru. 49 km od Bad Mitterndorfu. Ubytování Penthouse Preber im Lungau im Salzburger Land se nachází ve městě Mariapfarr (Rakousko - Salcbursko).

Haus Wibmer Martin

10

Haus Wibmer Martin

Ubytování (Dodatečný poplatek) Haus Wibmer Martin. Haus Wibmer Martin se nachází v obci Matrei in Osttirol. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Wibmer Martin se nachází ve městě Matrei in Osttirol (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Sabrina Apartment Kreuzjoch

10

Haus Sabrina Apartment Kreuzjoch

Ubytování (Apartmán) Haus Sabrina Apartment Kreuzjoch. Haus Sabrina Apartment Kreuzjoch se nachází v See, 36 km od Knappenweltu Gurgltal a 41 km od oblasti 47. Nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Haus Sabrina Apartment Kreuzjoch se nachází ve městě See (Rakousko - Tyrolsko).

jotvier

10

jotvier

Ubytování (Apartmán) jotvier. Jotvier nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a kávovarem, asi 40 km od starého kláštera St. Mang. 40 km od muzea Füssen. Ubytování jotvier se nachází ve městě Jungholz (Rakousko - Tyrolsko).

Jörgleggerhof

10

Jörgleggerhof

Ubytování (Farma) Jörgleggerhof. Jörgleggerhof je tradiční statek v údolí Drau ve východním Tyrolsku, 5 minut jízdy od Nikolsdorfu a 15 minut od Lienzu. Ubytování Jörgleggerhof se nachází ve městě Nikolsdorf (Rakousko - Tyrolsko).

Kaps Wohnen

10

Kaps Wohnen

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Kaps Wohnen. Kaps Wohnen se nachází v Saalfeldenu am Steinernen Meer a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Kaps Wohnen se nachází ve městě Saalfelden am Steinernen Meer (Rakousko - Salcbursko).

Kaminzimmer Suite

10

Kaminzimmer Suite

Ubytování (Apartmán) Kaminzimmer Suite. Kaminzimmer Apartment se nachází v Mauterndorfu a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Kaminzimmer Suite se nachází ve městě Mauterndorf (Rakousko - Salcbursko).

Kaiserappartement

10

Kaiserappartement

Ubytování (Apartmán) Kaiserappartement. Kaiserappartement se nachází v obci Söll, 21 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, 24 km od kasina Kitzbuhel a 31 km od hory Hahnenkamm. Ubytování Kaiserappartement se nachází ve městě Söll (Rakousko - Tyrolsko).

KLOSTERHOF KREMS -Ferienapartments im Herzen der Wachau

10

KLOSTERHOF KREMS -Ferienapartments im Herzen der Wachau

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) KLOSTERHOF KREMS -Ferienapartments im Herzen der Wachau. KLOSTERHOF KREMS se nachází v Imbachu, 44 km od opatství Melk a 14 km od hradu Dürnstein. Ubytování KLOSTERHOF KREMS -Ferienapartments im Herzen der Wachau se nachází ve městě Imbach (Rakousko - Dolní Rakousy).

Kitzbühel Residences

10

Kitzbühel Residences

Ubytování (Zdarma!) Kitzbühel Residences. Žijete ve své plně vybavené rezidenci s borovou kuchyní, koupelnou z přírodního kamene, která je součástí vysoce kvalitních hotelových služeb s bazénem,... Ubytování Kitzbühel Residences se nachází ve městě Reith bei Kitzbühel (Rakousko - Tyrolsko).

Kitz-Apartment

10

Kitz-Apartment

Ubytování (Apartmán) Kitz-Apartment. Kitz-Apartment se nachází v Kitzbühelu v Tyrolsku a nabízí balkon. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kitz-Apartment se nachází ve městě Kitzbühel (Rakousko - Tyrolsko).

Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-05 WE1 Maislaufeldweg 1h EG

10

Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-05 WE1 Maislaufeldweg 1h EG

Ubytování (Dodatečný poplatek) Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-05 WE1 Maislaufeldweg 1h EG. Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-05 WE1 Maislaufeldweg 1h EG se nachází v Raurisu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-05 WE1 Maislaufeldweg 1h EG se nachází ve městě Rauris (Rakousko - Salcbursko).

Hof Alpenjuwel

10

Hof Alpenjuwel

Ubytování (Dodatečný poplatek) Hof Alpenjuwel. Hof Alpenjuwel se nachází v Nauders a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hof Alpenjuwel se nachází ve městě Nauders (Rakousko - Tyrolsko).

Himmelblau Appartements

10

Himmelblau Appartements

Ubytování (Dodatečný poplatek) Himmelblau Appartements. Himmelblau Appartements se nachází ve Vídni, 2 km od víceúčelové haly Wiener Stadthalle a 3,3 km od zámku Schönbrunn. Ubytování Himmelblau Appartements se nachází ve městě Vídeň (Rakousko - Spolková země Vídeň).

Hofbauer-Hof

10

Hofbauer-Hof

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Hofbauer-Hof. Hofbauer-Hof se nachází v Rastenfeldu v Dolním Rakousku, 5,7 km od hradu Ottenstein. Ubytování Hofbauer-Hof se nachází ve městě Rastenfeld (Rakousko - Dolní Rakousy).

Hohlbichl Gut

10

Hohlbichl Gut

Ubytování (Apartmán) Hohlbichl Gut. Hohlbichl Gut se nachází v Bischofshofenu, pouhých 13 km od Eisriesenwelt Werfen, a nabízí restauraci, zahradu a bankomat. Ubytování Hohlbichl Gut se nachází ve městě Bischofshofen (Rakousko - Salcbursko).

Lachende Eule

10

Lachende Eule

Ubytování (Chata) Lachende Eule. Lachende Eule se nachází 36 km od Hochtoru a 40 km od planetária Judenburg a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. 25 km od opatství Admont. Ubytování Lachende Eule se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Kühbartl Simmerl

10

Kühbartl Simmerl

Ubytování (Prázdninový dům) Kühbartl Simmerl. Kühbartl Simmerl se nachází v Oberhaagu, 39 km od vlakového nádraží Maribor, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kühbartl Simmerl se nachází ve městě Oberhaag (Rakousko - Štýrsko).

Haus St. Bernard

10

Haus St. Bernard

Ubytování (Dodatečný poplatek) Haus St. Bernard. Haus St. Bernard se nachází v Pettneu am Arlberg, 41 km od Knappenweltu Gurgltal, 46 km od oblasti 47 a 7,5 km od vlakového nádraží Sankt Anton am Arlberg. Ubytování Haus St. Bernard se nachází ve městě Pettneu am Arlberg (Rakousko - Tyrolsko).

Hauserbauer Small

10

Hauserbauer Small

Ubytování (Apartmán) Hauserbauer Small. Hauserbauer Small se nachází v Brambergu am Wildkogel a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hauserbauer Small se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Inviting Chalet in Kirchdorf in Tirol near City Centre

10

Inviting Chalet in Kirchdorf in Tirol near City Centre

Ubytování (Apartmán) Inviting Chalet in Kirchdorf in Tirol near City Centre. Inviting Chalet in Kirchdorf in Tirol near City Centre se nachází v Kirchdorfu in Tirol, 17 km od kasina Kitzbuhel, 19 km od golfového klubu Kitzbühel... Ubytování Inviting Chalet in Kirchdorf in Tirol near City Centre se nachází ve městě Kirchdorf in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Inviting Apartment in Sölden with Terrace

10

Inviting Apartment in Sölden with Terrace

Ubytování (Apartmán) Inviting Apartment in Sölden with Terrace. Inviting Apartment in Sölden with Terrace se nachází v Söldenu, 40 km od oblasti 47 a v okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Inviting Apartment in Sölden with Terrace se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-15 WE1, Maislaufeldweg 1o EG

10

Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-15 WE1, Maislaufeldweg 1o EG

Ubytování (Apartmán) Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-15 WE1, Maislaufeldweg 1o EG. Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-15 WE1, Maislaufeldweg 1o EG se nachází v Raurisu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Hochalmbahnen Chalets Rauris 1-15 WE1, Maislaufeldweg 1o EG se nachází ve městě Rauris (Rakousko - Salcbursko).

Köck-Chalet

10

Köck-Chalet

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Köck-Chalet. Köck-Chalet se nachází v Kleinsölku a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 22 km od hradu Trautenfels. Ubytování Köck-Chalet se nachází ve městě Kleinsölk (Rakousko - Štýrsko).

Urlaub am Kinispa

10

Urlaub am Kinispa

Ubytování (Apartmány) Urlaub am Kinispa. Urlaub am se nachází 19 km od hradu Schlaining. Kinispa nabízí zahradu, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Urlaub am Kinispa se nachází ve městě Hannersdorf (Rakousko - Burgenland).

URLAUB LUNZ - Ferienwohnungen Fam. Fürst

10

URLAUB LUNZ - Ferienwohnungen Fam. Fürst

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) URLAUB LUNZ - Ferienwohnungen Fam. Fürst. URLAUB LUNZ - Ferienwohnungen Fam. Fürst se nachází v Lunzu a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování URLAUB LUNZ - Ferienwohnungen Fam. Fürst se nachází ve městě Lunz am See (Rakousko - Dolní Rakousy).

Ultimate Concierge Serviced Private Penthouse Apartment, in Altstadt

10

Ultimate Concierge Serviced Private Penthouse Apartment, in Altstadt

Ubytování (Apartmán) Ultimate Concierge Serviced Private Penthouse Apartment, in Altstadt. Ultimate Concierge Serviced Private Penthouse Apartment, in Altstadt se nachází v centru Salcburku, pouhých 200 metrů od ulice Getreidegasse a 300 metrů od... Ubytování Ultimate Concierge Serviced Private Penthouse Apartment, in Altstadt se nachází ve městě Salcburk (Rakousko - Salcbursko).

Unplugged Almhütte Waldbauer

10

Unplugged Almhütte Waldbauer

Ubytování (Chata) Unplugged Almhütte Waldbauer. Unplugged Almhütte Waldbauer stojí na velké louce uprostřed lesů ve městě Bad Sankt Leonhard, přímo vedle potoku a rybníka. Ubytování Unplugged Almhütte Waldbauer se nachází ve městě Bad Sankt Leonhard im Lavanttal (Rakousko - Korutany).

Seechalet am Traunsee

10

Seechalet am Traunsee

Ubytování (U pláže · Soukromá pláž) Seechalet am Traunsee. Seechalet am se nachází v Ortu, pouhých 28 km od Kaiservilla. Ubytování Seechalet am Traunsee se nachází ve městě Ort im Innkreis (Rakousko - Horní Rakousko).

Schwarzenbacher

10

Schwarzenbacher

Ubytování (Apartmán) Schwarzenbacher. Tento prostorný apartmán v alpském stylu v obci Lungötz nabízí saunu, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Běžkařské tratě a turistické trasy vedou kolem... Ubytování Schwarzenbacher se nachází ve městě Lungötz (Rakousko - Salcbursko).

SD-Apartment

10

SD-Apartment

Ubytování (Apartmán) SD-Apartment. SD-Apartment se nachází v obci Spielberg a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. 3,7 km od závodiště Red Bull Ring. Ubytování SD-Apartment se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Sunny Mountain Loft - im Herzen der Alpen

10

Sunny Mountain Loft - im Herzen der Alpen

Ubytování (Apartmán) Sunny Mountain Loft - im Herzen der Alpen. Sunny Mountain Loft s výhledem na hory im Herzen der Alpen nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 8 km od císařského paláce Innsbruck. Ubytování Sunny Mountain Loft - im Herzen der Alpen se nachází ve městě Thaur (Rakousko - Tyrolsko).

Schilcherland Chalet Südsteiermark

10

Schilcherland Chalet Südsteiermark

Ubytování (Chata) Schilcherland Chalet Südsteiermark. Schilcherland Chalet Südsteiermark se nachází v Trahüttenu, 48 km od hlavního nádraží ve Štýrském Hradci a kasina Graz, a nabízí terasu a výhled na město. Ubytování Schilcherland Chalet Südsteiermark se nachází ve městě Trahütten (Rakousko - Štýrsko).

Seehaus LakeSide - Am Hafen

10

Seehaus LakeSide - Am Hafen

Ubytování (Apartmán) Seehaus LakeSide - Am Hafen. S výhledem na jezero, Seehaus LakeSide - Am Hafen nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 13 km od muzea Mönchhof Village. Ubytování Seehaus LakeSide - Am Hafen se nachází ve městě Neusiedl am See (Rakousko - Burgenland).

Villa Rosa-Panorama App

10

Villa Rosa-Panorama App

Ubytování (Apartmán) Villa Rosa-Panorama App. Villa Rosa-Panorama App se nachází v Haslachu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Rosa-Panorama App se nachází ve městě Haslach (Rakousko - Tyrolsko).

Vista Bahía, Apartment in Velden with amazing views and lake access

10

Vista Bahía, Apartment in Velden with amazing views and lake access

Ubytování (U pláže · Soukromá pláž) Vista Bahía, Apartment in Velden with amazing views and lake access. Vista Bahía, Apartment in Velden with amazing views and lake access nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, terasou a barem, asi 1,4 km od... Ubytování Vista Bahía, Apartment in Velden with amazing views and lake access se nachází ve městě Velden am Wörthersee (Rakousko - Korutany).

Villa Marie-Sophie

10

Villa Marie-Sophie

Ubytování (Udržitelné ubytování) Villa Marie-Sophie. Villa Marie-Sophie se nachází asi 33 km od římského muzea Teurnia a nabízí výhled na hory, zahradu a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Marie-Sophie se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Serner am See

10

Serner am See

Ubytování (Farma) Serner am See. Serner beim See House se nachází přímo na břehu jezera Irrsee a má vlastní pláž. Ubytování Serner am See se nachází ve městě Zell am Moos (Rakousko - Horní Rakousko).

SEVENTEEN Schmittental by All in One Apartments

10

SEVENTEEN Schmittental by All in One Apartments

Ubytování (Apartmán) SEVENTEEN Schmittental by All in One Apartments. SEVENTEEN Schmittental by All in One Apartments nabízí ubytování ve Schmittenu, 2,5 km od kasina Zell am See a 2,6 km od vlakového nádraží Zell am See. Ubytování SEVENTEEN Schmittental by All in One Apartments se nachází ve městě Schmitten (Rakousko - Salcbursko).

Stunning Wörthersee Holiday Home

10

Stunning Wörthersee Holiday Home

Ubytování (U pláže · Soukromá pláž) Stunning Wörthersee Holiday Home. Prázdninový dům Stunning Wörthersee se nachází v obci Sekull a nabízí terasu, kasino, soukromou pláž, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Stunning Wörthersee Holiday Home se nachází ve městě Töschling (Rakousko - Korutany).

Zehna Hube

10

Zehna Hube

Ubytování (Prázdninový dům) Zehna Hube. Zehna Hube se nachází v Semriachu a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Zehna Hube se nachází ve městě Semriach (Rakousko - Štýrsko).