Hledat

Ubytování

Lachende Eule Chata

8785 Hohentauern, Rakousko - Zobrazit na mapě Rakouska

Ubytování (Chata) Lachende Eule. Lachende Eule se nachází 36 km od Hochtoru a 40 km od planetária Judenburg a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. 25 km od opatství Admont. Ubytování Lachende Eule se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Popis ubytování Lachende Eule

Lachende Eule se nachází 36 km od Hochtoru a 40 km od planetária Judenburg a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Chata stojí 42 km od lyžařského areálu Der Wilde Berg - Wildpark Mautern a 48 km od hradu Trautenfels. Letiště Klagenfurt je ve vzdálenosti 115 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. 25 km od opatství Admont. Chata má 4 ložnice, kuchyň s lednicí a sporákem, TV, posezení a 2 koupelny se sprchou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Lachende Eule

 • Dětská jídelní židlička
 • Jídelní stůl
 • Kávovar
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Vířivá vana
 • Sprcha
 • Jídelna
 • Posezení
 • TV
 • Topení
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Zahrada
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Vířivka/jacuzzi
 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy
 • Všechny prostory nekuřácké
 • německy
 • anglicky
 • francouzsky
 • nizozemsky

Jiná ubytování ve městě Hohentauern

Luxurious chalet in Hohentauern Styria with sauna and ski in ski out

10

Luxurious chalet in Hohentauern Styria with sauna and ski in ski out

Ubytování (Chata) Luxurious chalet in Hohentauern Styria with sauna and ski in ski out. Alluring Chalet se nachází 25 km od opatství Admont a nabízí: Sauna Ski Boot vyhrievanrs Camping Cot nabízí ubytování se saunou v Hohentauernu. Ubytování Luxurious chalet in Hohentauern Styria with sauna and ski in ski out se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Detached luxurious chalet in Hohentauern Styria near the ski area

10

Detached luxurious chalet in Hohentauern Styria near the ski area

Ubytování (Chata) Detached luxurious chalet in Hohentauern Styria near the ski area. Comfy Chalet in Hohentauern with bubble bath Ubytování v Hohentauernu nabízí přístup do hammamu. Ubytování Detached luxurious chalet in Hohentauern Styria near the ski area se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Deine Bergresidence in der Passhöhe

10

Deine Bergresidence in der Passhöhe

Ubytování (Udržitelné ubytování) Deine Bergresidence in der Passhöhe. Deine Bergresidence in der Passhöhe se nachází v Hohentauernu, 25 km od opatství Admont, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, bankomatem a... Ubytování Deine Bergresidence in der Passhöhe se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Triple

10

Chalet Triple

Ubytování (Chata) Chalet Triple. Chalet Triple se nachází v Hohentauernu ve Štýrsku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Chalet Triple se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Sloho Bergurlaub

9,7

Sloho Bergurlaub

Ubytování (Apartmány) Sloho Bergurlaub. Sloho Bergurlaub se nachází 1,8 km od obce Hohentauern a nabízí bezplatné Wi-Fi. Na místě lze využívat také saunu. Ubytování Sloho Bergurlaub se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Luxurious detached wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna

9,6

Luxurious detached wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna

Ubytování (Chata) Luxurious detached wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna. Wooden Luxury Chalet Murmeltierh tte in Hohentauern with Sauna se nachází v Hohentauernu, pouhých 25 km od opatství Admont, a nabízí ubytování se zahradou,... Ubytování Luxurious detached wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Cosy Chalet in Hohentauern near the Forest

9,5

Cosy Chalet in Hohentauern near the Forest

Ubytování (Chata) Cosy Chalet in Hohentauern near the Forest. Cosy Chalet in Hohentauern near the Forest se nachází v Hohentauernu, pouhých 25 km od opatství Admont, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a... Ubytování Cosy Chalet in Hohentauern near the Forest se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Gemütliches Ferienhaus mit Holzofen und Sauna

9,4

Gemütliches Ferienhaus mit Holzofen und Sauna

Ubytování (Prázdninový dům) Gemütliches Ferienhaus mit Holzofen und Sauna. Gemütliches Ferienhaus mit Holzofen und Sauna se nachází asi 27 km od opatství Admont a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Gemütliches Ferienhaus mit Holzofen und Sauna se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

URIGES Chalet auf über 1250m +DAMPFBAD +NETFLIX!

9,4

URIGES Chalet auf über 1250m +DAMPFBAD +NETFLIX!

Ubytování (Udržitelné ubytování) URIGES Chalet auf über 1250m +DAMPFBAD +NETFLIX!. URIGES Chalet auf über se nachází v Hohentauernu, 27 km od opatství Admont. 1250m +DAMPFBAD +NETFLIX! Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a bankomat. Ubytování URIGES Chalet auf über 1250m +DAMPFBAD +NETFLIX! se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Fantastic Chalet in Hohentauern with Sauna

9,4

Fantastic Chalet in Hohentauern with Sauna

Ubytování (Chata) Fantastic Chalet in Hohentauern with Sauna. Fantastic Chalet in Hohentauern with Sauna se nachází v Hohentauernu, 25 km od opatství Admont, 36 km od Hochtoru a 40 km od planetária Judenburg. Ubytování Fantastic Chalet in Hohentauern with Sauna se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Triebenstein

9,4

Chalet Triebenstein

Ubytování (Chata) Chalet Triebenstein. Chalet Triebenstein se nachází asi 25 km od opatství Admont a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Chalet Triebenstein se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Cozy wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna near the ski area

9,3

Cozy wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna near the ski area

Ubytování (Chata) Cozy wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna near the ski area. Upscale Holiday Home in Hohentauern with Sauna Views nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Hohentauernu, 25 km od opatství Admont, 36 km od Hochtoru a 40... Ubytování Cozy wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna near the ski area se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Hüttendorf Hohentauern - Dein Feriendomizil in den Bergen

9,3

Hüttendorf Hohentauern - Dein Feriendomizil in den Bergen

Ubytování (Prázdninové domy) Hüttendorf Hohentauern - Dein Feriendomizil in den Bergen. Hüttendorf Hohentauern - Dein Feriendomizil se nachází v obci den Bergen, 27 km od opatství Admont. Ubytování Hüttendorf Hohentauern - Dein Feriendomizil in den Bergen se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

MaRei-Hütte

9,3

MaRei-Hütte

Ubytování (Udržitelné ubytování) MaRei-Hütte. MaRei-Hütte se nachází v Hohentauernu, pouhých 27 km od opatství Admont, a nabízí zahradu, terasu a bankomat. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování MaRei-Hütte se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Hamito

9,3

Chalet Hamito

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Hamito. Chalet Hamito se nachází v Hohentauernu a nabízí fitness centrum, zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chalet Hamito se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Zirbelhütte

9,3

Zirbelhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Zirbelhütte. Zirbelhütte se nachází v Hohentauernu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. 27 km od opatství Admont. Ubytování Zirbelhütte se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

CHALET / URIGE Stamperlhütte auf ü. 1250m+DAMPFBAD

9,3

CHALET / URIGE Stamperlhütte auf ü. 1250m+DAMPFBAD

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) CHALET / URIGE Stamperlhütte auf ü. 1250m+DAMPFBAD. CHALET / URIGE Stamperlhütte auf ü. 1250m+DAMPFBAD se nachází v Hohentauernu, 27 km od opatství Admont, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování CHALET / URIGE Stamperlhütte auf ü. 1250m+DAMPFBAD se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Sternwarte

9,2

Chalet Sternwarte

Ubytování (Chata) Chalet Sternwarte. Chalet Sternwarte se nachází v Hohentauernu, 27 km od opatství Admont, 37 km od planetária Judenburg a 38 km od Hochtoru. Ubytování Chalet Sternwarte se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Beautiful detached wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna

9,2

Beautiful detached wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna

Ubytování (Chata) Beautiful detached wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna. Beautiful Samostatně stojící dřevěná chata in Hohentauern Styria se saunou se nachází v Hohentauernu, 25 km od opatství Admont, a nabízí saunu. Ubytování Beautiful detached wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Alte Mühle Hohentauern

9,2

Ferienhaus Alte Mühle Hohentauern

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Alte Mühle Hohentauern. Ferienhaus Alte Mühle Hohentauern se nachází v Hohentauernu, 25 km od opatství Admont, 36 km od Hochtoru a 40 km od planetária Judenburg. Nabízí gril. Ubytování Ferienhaus Alte Mühle Hohentauern se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Sodamin Alpin mit Wellness

9,2

Chalet Sodamin Alpin mit Wellness

Ubytování (Chata) Chalet Sodamin Alpin mit Wellness. Ubytování se nachází v obci Hohentauern, 26 km od opatství Admont. Ubytování Chalet Sodamin Alpin mit Wellness se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Tauern-Hütt'n - Schanzer Hütt'n

9,2

Tauern-Hütt'n - Schanzer Hütt'n

Ubytování (Prázdninový dům) Tauern-Hütt'n - Schanzer Hütt'n. Tauern-Hütt'n - Schanzer Hütt'n se nachází v Hohentauernu, 27 km od opatství Admont, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě... Ubytování Tauern-Hütt'n - Schanzer Hütt'n se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Chalet Chocolat

9,1

Chalet Chocolat

Ubytování (Chata) Chalet Chocolat. Chalet Chocolat se nachází v Hohentauernu, 27 km od opatství Admont, 37 km od planetária Judenburg a 38 km od Hochtoru. Nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Chalet Chocolat se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Cozy Chalet in Hohentauern with Sauna

9,1

Cozy Chalet in Hohentauern with Sauna

Ubytování (Chata) Cozy Chalet in Hohentauern with Sauna. Cozy Chalet in Hohentauern with Sauna se nachází v Hohentauernu, 36 km od Hochtoru, 40 km od planetária Judenburg a 42 km od Der Wilde Berg - Wildpark... Ubytování Cozy Chalet in Hohentauern with Sauna se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Wooden Chalet in Hohentauern by the Forest

9

Wooden Chalet in Hohentauern by the Forest

Ubytování (Chata) Wooden Chalet in Hohentauern by the Forest. Wooden Chalet in Hohentauern by the Forest se nachází v Hohentauernu, 36 km od Hochtoru, 40 km od planetária Judenburg a 42 km od Der Wilde Berg - Wildpark... Ubytování Wooden Chalet in Hohentauern by the Forest se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Haus Emmy

9

Haus Emmy

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Emmy. Haus Emmy se nachází asi 27 km od opatství Admont a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování Haus Emmy se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Beautiful detached wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna

9

Beautiful detached wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful detached wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna. Krásná samostatně stojící dřevěná chata se saunou se nachází v Hohentauern Styria, 25 km od opatství Admont, 36 km od Hochtoru a 40 km od planetária... Ubytování Beautiful detached wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Charming chalet in Hohentauern Styria with sauna and hot tub

9

Charming chalet in Hohentauern Styria with sauna and hot tub

Ubytování (Chata) Charming chalet in Hohentauern Styria with sauna and hot tub. Charming chalet in Hohentauern Styria se nachází v Hohentauernu, pouhých 25 km od opatství Admont, a nabízí saunu, vířivku, zahradu, terasu a bezplatné... Ubytování Charming chalet in Hohentauern Styria with sauna and hot tub se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Cosy chalet in Hohentauern Styria near skiing areas

9

Cosy chalet in Hohentauern Styria near skiing areas

Ubytování (Chata) Cosy chalet in Hohentauern Styria near skiing areas. Cosy chalet in Hohentauern Styria near ski areas se nachází v Hohentauernu, 25 km od opatství Admont a 36 km od Hochtoru. Ubytování Cosy chalet in Hohentauern Styria near skiing areas se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Auszeit-Hohentauern

8,9

Auszeit-Hohentauern

Ubytování (Chata) Auszeit-Hohentauern. Auszeit-Hohentauern se nachází v obci Hohentauern, pouhých 25 km od opatství Admont, a nabízí zahradu, terasu, přímý přístup na sjezdovku a bezplatné... Ubytování Auszeit-Hohentauern se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Milena-Hütte

8,9

Milena-Hütte

Ubytování (Prázdninový dům) Milena-Hütte. Milena-Hütte se nachází v Hohentauernu, 37 km od planetária Judenburg, 38 km od Hochtoru a 43 km od Der Wilde Berg - Wildpark Mautern. Ubytování Milena-Hütte se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Spatzennest

8,8

Spatzennest

Ubytování (Chata) Spatzennest. Spatzennest se nachází v Hohentauernu a nabízí zahradu, terasu, restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Spatzennest se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Wooden Chalet in Hohentauern with a Garden

8,7

Wooden Chalet in Hohentauern with a Garden

Ubytování (Chata) Wooden Chalet in Hohentauern with a Garden. Wooden Chalet in Hohentauern with a Garden se nachází v Hohentauernu, 25 km od opatství Admont, a nabízí saunu. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Wooden Chalet in Hohentauern with a Garden se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Almdorf Hohentauern by ALPS RESORTS

8,7

Almdorf Hohentauern by ALPS RESORTS

Ubytování (Horské chaty) Almdorf Hohentauern by ALPS RESORTS. Tyto horské chaty v alpském stylu se nacházejí v nadmořské výšce 1 250 metrů v centru Hohentauernu, 300 metrů od sjezdovek. Všechny mají balkon a terasu. Ubytování Almdorf Hohentauern by ALPS RESORTS se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Exclusive chalet in Hohentauern Styria with sauna and ski in ski out

8,7

Exclusive chalet in Hohentauern Styria with sauna and ski in ski out

Ubytování (Chata) Exclusive chalet in Hohentauern Styria with sauna and ski in ski out. Magnificent Chalet in Hohentauern with bubble bath Sauna se nachází v Hohentauernu. Do Spielbergu je to 35 km. Ubytování Exclusive chalet in Hohentauern Styria with sauna and ski in ski out se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

EXCLUSIVES Chalet an der SKIPISTE +Dampfbad +NETFLIX

8,7

EXCLUSIVES Chalet an der SKIPISTE +Dampfbad +NETFLIX

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) EXCLUSIVES Chalet an der SKIPISTE +Dampfbad +NETFLIX. EXCLUSIVES Chalet an der SKIPISTE +Dampfbad +NETFLIX se nachází v obci Hohentauern a nabízí terasu, restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování EXCLUSIVES Chalet an der SKIPISTE +Dampfbad +NETFLIX se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Luxury detached chalet in Hohentauern Styria with in house wellness

8,7

Luxury detached chalet in Hohentauern Styria with in house wellness

Ubytování (Chata) Luxury detached chalet in Hohentauern Styria with in house wellness. Modern Chalet in Hohentauern near Ski Lift se nachází v Hohentauernu, pouhých 25 km od opatství Admont, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a... Ubytování Luxury detached chalet in Hohentauern Styria with in house wellness se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Cosy Chalet in Hohentauern near Skiing Area

8,7

Cosy Chalet in Hohentauern near Skiing Area

Ubytování (Chata) Cosy Chalet in Hohentauern near Skiing Area. Cosy Chalet in Hohentauern near Ski Area se nachází v Hohentauernu, 25 km od opatství Admont a 36 km od Hochtoru. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Cosy Chalet in Hohentauern near Skiing Area se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Zirbenhütte

8,6

Zirbenhütte

Ubytování (Dodatečný poplatek) Zirbenhütte. Zirbenhütte se nachází v Hohentauernu, 37 km od planetária Judenburg, a nabízí saunu. 27 km od opatství Admont. Ubytování Zirbenhütte se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Magnificent detached wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna

8,5

Magnificent detached wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna

Ubytování (Chata) Magnificent detached wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna. Lavish Wooded Chalet with Sauna Bubble Bath se nachází v Hohentauernu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Do Spielbergu je to 35 km. Ubytování Magnificent detached wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Feriendorf Tauerngast

8,3

Feriendorf Tauerngast

Ubytování (Prázdninový areál) Feriendorf Tauerngast. Feriendorf Tauerngast stojící na stráni ve výšce 1250 metrů nad mořem nabízí moderní chatky ve venkovském stylu postavené z přírodního dřeva. Ubytování Feriendorf Tauerngast se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Alpenpension & Apartment by Lanz

8,3

Alpenpension & Apartment by Lanz

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Alpenpension & Apartment by Lanz. Alpenhotel Lanz se nachází v horské vesnici Hohentauern ve Štýrsku, jen 150 metrů od lyžařského vleku a běžkařských tratí. Ubytování Alpenpension & Apartment by Lanz se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Splendid Wooden Chalet in Hohentauern near the Forest

8,2

Splendid Wooden Chalet in Hohentauern near the Forest

Ubytování (Chata) Splendid Wooden Chalet in Hohentauern near the Forest. Splendid Wooden Chalet in Hohentauern near the Forest se nachází 25 km od opatství Admont. Nabízí ubytování v Hohentauernu s přístupem do sauny. Ubytování Splendid Wooden Chalet in Hohentauern near the Forest se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Comfy Chalet in Hohentauern with Terrace

8,2

Comfy Chalet in Hohentauern with Terrace

Ubytování (Chata) Comfy Chalet in Hohentauern with Terrace. Comfy Chalet in Hohentauern with Terrace se nachází v Hohentauernu, 25 km od opatství Admont, 36 km od Hochtoru a 40 km od planetária Judenburg. Ubytování Comfy Chalet in Hohentauern with Terrace se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Quaint Holiday home in South Wales with Patio

8

Quaint Holiday home in South Wales with Patio

Ubytování (Chata) Quaint Holiday home in South Wales with Patio. Luxury holiday home in Steiermark, with terrace se nachází v Hohentauernu. Do Spielbergu je to 35 km. Ubytování Quaint Holiday home in South Wales with Patio se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Beautiful wooden detached chalet in Hohentauern Styria with sauna

7,7

Beautiful wooden detached chalet in Hohentauern Styria with sauna

Ubytování (Chata) Beautiful wooden detached chalet in Hohentauern Styria with sauna. Plush Chalet in Hohentauern with Sauna bubble bath se nachází v Hohentauernu, 25 km od opatství Admont, a nabízí saunu. Ubytování Beautiful wooden detached chalet in Hohentauern Styria with sauna se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Detached modern wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna

7

Detached modern wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna

Ubytování (Chata) Detached modern wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna. Modern Chalet in Hohentauern with Sauna se nachází v Hohentauernu, 25 km od opatství Admont a 36 km od Hochtoru. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Detached modern wooden chalet in Hohentauern Styria with sauna se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Sporthotel Tauern

7

Sporthotel Tauern

Ubytování (Hotel) Sporthotel Tauern. Sporthotel Tauern se nachází v Hohentauernu, 27 km od opatství Admont, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, terasou a... Ubytování Sporthotel Tauern se nachází ve městě Hohentauern (Rakousko - Štýrsko).

Luxurious Chalet in Hohentauern with Infrared Cabin

6,8

Luxurious Chalet in Hohentauern with Infrared Cabin

Ubytování (Chata) Luxurious Chalet in Hohentauern with Infrared Cabin. Luxurious Chalet in Hohentauern with Infrared Cabin se nachází v Hohentauernu, pouhých 25 km od opatství Admont, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a... Ubytování Luxurious Chalet in Hohentauern with Infrared Cabin se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).