Hledat

Ubytování

SD-Apartment Apartmán

Katrin-Ring 9a, 8724 Spielberg, Rakousko - Zobrazit na mapě Rakouska

Ubytování (Apartmán) SD-Apartment. SD-Apartment se nachází v obci Spielberg a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. 3,7 km od závodiště Red Bull Ring. Ubytování SD-Apartment se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Popis ubytování SD-Apartment

SD-Apartment se nachází v obci Spielberg a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Na letiště Graz je to 86 km. 3,7 km od závodiště Red Bull Ring. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Apartmán je vzdálený 12 km od muzea VW Beetle Museum Gaal a 14 km od opatství Seckau.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Venkovní bazén
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování SD-Apartment

 • Kuchyň
 • Pračka
 • TV s plochou obrazovkou
 • Topení
 • Soukromý bazén
 • Terasa
 • Sezónní
 • Výhled do zahrady
 • Všechny prostory nekuřácké
 • bosensky
 • německy
 • chorvatsky

Jiná ubytování ve městě Spielberg

Landhotel Schönberghof & Gästehaus Enzinger

9,3

Landhotel Schönberghof & Gästehaus Enzinger

Ubytování (Penzion – hostinec) Landhotel Schönberghof & Gästehaus Enzinger. Landhotel Schönberghof & Gästehaus Enzinger se nachází přímo v areálu závodního okruhu Red Bull Ring ve městě Spielberg bei Knittelfeld a nabízí à la carte... Ubytování Landhotel Schönberghof & Gästehaus Enzinger se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Ferienwohnungen und Zimmer Yassi

9,2

Ferienwohnungen und Zimmer Yassi

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Ferienwohnungen und Zimmer Yassi. Ferienwohnung Yassi se nachází v obci Spielberg bei, 3 km od závodního okruhu Red Bull Ring, a nabízí moderní apartmány s bezplatným Wi-Fi. Knittelfeld. Ubytování Ferienwohnungen und Zimmer Yassi se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Haus Dietrich am Red Bull Ring

9,2

Haus Dietrich am Red Bull Ring

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Haus Dietrich am Red Bull Ring. Haus Dietrich se nachází v obci Spielberg, přímo nad závodní dráhou Red Bull Ring, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Haus Dietrich am Red Bull Ring se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Hochfellner

9,1

Hochfellner

Ubytování (Penzion) Hochfellner. Hochfellner se nachází ve Spielbergu, 3,2 km od závodiště Red Bull Ring. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hochfellner se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

RINGRAST das Erlebnishotel beim Red Bull Ring

9,1

RINGRAST das Erlebnishotel beim Red Bull Ring

Ubytování (Hotel) RINGRAST das Erlebnishotel beim Red Bull Ring. RINGRAST das Erlebnishotel beim Red Bull Ring se nachází ve Spielbergu, 2,6 km od závodiště Red Bull Ring, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným... Ubytování RINGRAST das Erlebnishotel beim Red Bull Ring se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

flexymotel Spielberg

8,7

flexymotel Spielberg

Ubytování (Hotel) flexymotel Spielberg. Renovated in 2023, Self-Check-In - flexy.motel Spielberg is located in the centre of Spielberg, 3.5 km from Redbull Ring. Ubytování flexymotel Spielberg se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Burg Rooms

8,6

Burg Rooms

Ubytování (Udržitelné ubytování) Burg Rooms. Burg Rooms se nachází ve Spielbergu, 2,2 km od závodiště Red Bull Ring, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a terasu. Ubytování Burg Rooms se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Best sleep Hotel

8,6

Best sleep Hotel

Ubytování (Hotel) Best sleep Hotel. Nachází se ve Spielbergu bei Knittelfeld, jen 3 km od závodního okruhu Red Bull Ring, Best sleep Hotel nabízí moderní pokoje a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Best sleep Hotel se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Kobra Room für 4 Personen

8,5

Kobra Room für 4 Personen

Ubytování (Dodatečný poplatek) Kobra Room für 4 Personen. Kobra Room 1 se nachází ve Spielbergu, 3,7 km od závodního okruhu Red Bull Ring a 13 km od muzea VW Beetle Museum Gaal, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Kobra Room für 4 Personen se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

GPtents- Spielberg

8,4

GPtents- Spielberg

Ubytování (Kemp) GPtents- Spielberg. Spielberg GPtents-Spielberg se nachází 10 minut chůze od hlavního vchodu do závodního okruhu Red Bull Ring a 1 km od centra města Spielberg a nabízí... Ubytování GPtents- Spielberg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Sweet Home

8,3

Sweet Home

Ubytování (Prázdninový dům) Sweet Home. Sweet Home se nachází ve Spielbergu, 3,9 km od závodního okruhu Red Bull Ring, 13 km od muzea VW Beetle Museum Gaal a 14 km od opatství Seckau. Ubytování Sweet Home se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Haus Hakuna Matata

7,7

Haus Hakuna Matata

Ubytování (Apartmán) Haus Hakuna Matata. Haus Hakuna Matata se nachází ve Spielbergu, 5,2 km od závodiště Red Bull Ring. Ubytování Haus Hakuna Matata se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Beme

7,6

Ferienhaus Beme

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Beme. Ferienhaus Beme nabízí tradiční dřevěný bungalov se zařízenou terasou, soukromé koupaliště a molo, zahradu a velký trávník, sluneční terasu a neplacené... Ubytování Ferienhaus Beme se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Träumerei

7

Träumerei

Ubytování (Dodatečný poplatek) Träumerei. Träumerei se nachází asi 13 km od muzea VW Beetle Museum Gaal a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Träumerei se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Schitterhof CHALETS

Schitterhof CHALETS

Ubytování (Chata) Schitterhof CHALETS. Schitterhof CHALETS se nachází ve Spielbergu, 11 km od muzea VW Beetle Museum Gaal a 13 km od planetária Judenburg. Nabízí restauraci a výhled na hory. Ubytování Schitterhof CHALETS se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Ferienhaus Ranzer

Ferienhaus Ranzer

Ubytování (Dodatečný poplatek) Ferienhaus Ranzer. Ferienhaus Ranzer se nachází ve Spielbergu a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienhaus Ranzer se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Glamping Ringrast

Glamping Ringrast

Ubytování (Kemp) Glamping Ringrast. Glamping Ringrast se nachází ve městě Spielberg ve Štýrsku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. V kempu se podává snídaně formou bufetu. Ubytování Glamping Ringrast se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Kobra Room in Spielberg

Kobra Room in Spielberg

Ubytování (Apartmány) Kobra Room in Spielberg. Kobra Room 4 se nachází ve Spielbergu, 3,8 km od závodního okruhu Red Bull Ring a 13 km od muzea VW Beetle Museum Gaal. Ubytování Kobra Room in Spielberg se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).

Kobra Apartment für Gruppen perfekt geeignet

Kobra Apartment für Gruppen perfekt geeignet

Ubytování (Apartmán) Kobra Apartment für Gruppen perfekt geeignet. Kobra Apartment se nachází ve Spielbergu, 3,7 km od závodního okruhu Red Bull Ring, 13 km od muzea VW Beetle Museum Gaal a 14 km od opatství Seckau. Ubytování Kobra Apartment für Gruppen perfekt geeignet se nachází ve městě Spielberg (Rakousko - Štýrsko).

Apartament Acasa

Apartament Acasa

Ubytování (Apartmán) Apartament Acasa. Apartament Acasa se nachází ve Spielbergu, 13 km od muzea VW Beetle Museum Gaal, 14 km od opatství Seckau a 16 km od planetária Judenburg, a nabízí... Ubytování Apartament Acasa se nachází ve městě (Rakousko - Štýrsko).