Hledat

Ubytování

Ubytování město Kaprun

V rakouském městě Kaprun (Rakousko) máme celkem 330 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v rakouském městě Kaprun

Nejlepší ubytování v rakouských hotelech ve městě Kaprun

Bewegt Appartements

10

Bewegt Appartements

Ubytování (Apartmán) Bewegt Appartements. Nachází se v Kaprunu, jen 4,9 km od Zell am Bewegt Appartements nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Bewegt Appartements se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Kaprun

10

Chalet Kaprun

Ubytování (Dodatečný poplatek) Chalet Kaprun. Enjoying a quiet location in Kaprun, 4.5 km from Kitzsteinhorn Glacier, Chalet Kaprun offers you 6 bedrooms and a fully equipped kitchen. Ubytování Chalet Kaprun se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Haus Kitzblick XL

10

Haus Kitzblick XL

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Kitzblick XL. Haus Kitzblick XL se nachází 2,9 km od hradu Kaprun a 10 km od vlakového nádraží Zell am See. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Haus Kitzblick XL se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Alpenglück by Kaprun Rentals

10

Chalet Alpenglück by Kaprun Rentals

Ubytování (Dodatečný poplatek) Chalet Alpenglück by Kaprun Rentals. Chalet Alpenglück by Kaprun Rentals se nachází asi 4,8 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun. Nabízí výhled na hory, zahradu a balkon. Ubytování Chalet Alpenglück by Kaprun Rentals se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Mountain Resort C15

10

Apartment Mountain Resort C15

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Apartment Mountain Resort C15. Apartment Mountain Resort C15 se nachází v Kaprunu. 4,8 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a 49 km od vlakového nádraží Bad Gastein. Ubytování Apartment Mountain Resort C15 se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

THE Lodge

10

THE Lodge

Ubytování (Dodatečný poplatek) THE Lodge. THE Lodge se nachází v Kaprunu v Salcbursku, nedaleko hradu Kaprun a wellness centra Tauern Spa World. Ubytování THE Lodge se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Penthouse Kitzpanorama

10

Penthouse Kitzpanorama

Ubytování (Apartmán) Penthouse Kitzpanorama. Hotel Penthouse Kitzpanorama se nachází 150 metrů od centra Kaprunu, 100 metrů od sjezdovky Lechnerberg, která je ideální pro děti a začátečníky, a nabízí... Ubytování Penthouse Kitzpanorama se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Alp-IN Lodges Kaprun

9,9

Alp-IN Lodges Kaprun

Ubytování (Apartmány) Alp-IN Lodges Kaprun. Alp-IN Lodges Kaprun se nachází v Kaprunu, necelý 1 km od hradu Kaprun, a nabízí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Alp-IN Lodges Kaprun se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Appartemets Hauserbauer

9,8

Appartemets Hauserbauer

Ubytování (Udržitelné ubytování) Appartemets Hauserbauer. Nachází se v Kaprunu, 5 km od Zell am See. Appartemets Hauserbauer nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, pokojovou službou a bankomatem. Ubytování Appartemets Hauserbauer se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Agricola Villenwohnungen

9,8

Agricola Villenwohnungen

Ubytování (Apartmány) Agricola Villenwohnungen. Agricola Villenwohnungen se nachází na klidném místě obklopeném loukami, 5 minut chůze od centra Kaprunu. Ubytování Agricola Villenwohnungen se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Georg

9,8

Chalet Georg

Ubytování (Chata) Chalet Georg. Chalet Georg se nachází v Kaprunu, 200 metrů od centra a 100 metrů od lyžařského vleku pro začátečníky a lyžařské školy, a nabízí saunu, zahradu se zázemím... Ubytování Chalet Georg se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Comfortable Apartment in Kaprun near Ski Lift

9,7

Comfortable Apartment in Kaprun near Ski Lift

Ubytování (Apartmán) Comfortable Apartment in Kaprun near Ski Lift. Comfortable Apartment in Kaprun near Ski Lift se nachází v Kaprunu, 6,4 km od Zell am See, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Comfortable Apartment in Kaprun near Ski Lift se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Farina

9,7

Appartement Farina

Ubytování (Apartmán) Appartement Farina. Ubytování se nachází v Kaprunu, pouhých 5,7 km od Zell am See. Ubytování Appartement Farina se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Serviced Luxury Chalet Evi, Ski-in Ski-out

9,7

Serviced Luxury Chalet Evi, Ski-in Ski-out

Ubytování (Chata) Serviced Luxury Chalet Evi, Ski-in Ski-out. Serviced Luxury Chalet Evi, Ski-in Ski-out se nachází v Kaprunu a nabízí terasu, bar, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Serviced Luxury Chalet Evi, Ski-in Ski-out se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Haus Kulala

9,7

Haus Kulala

Ubytování (Udržitelné ubytování) Haus Kulala. Haus Kulala se nachází v Kaprunu a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 4,6 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun. Ubytování Haus Kulala se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Sabrina mit Außenpool im Sommer

9,7

Chalet Sabrina mit Außenpool im Sommer

Ubytování (Zdarma!) Chalet Sabrina mit Außenpool im Sommer. Chalet Sabrina home má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet Sabrina mit Außenpool im Sommer se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Haus Wieser

9,7

Haus Wieser

Ubytování (Apartmány) Haus Wieser. Haus Wieser se nachází v Kaprunu, 800 metrů od Lechnerbergu, 1 km od lanovky Maisilift, 1,9 km od kaprunského hradu a 11 minut chůze od lanovky... Ubytování Haus Wieser se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Nanske

9,7

Appartement Nanske

Ubytování (Apartmány) Appartement Nanske. Appartement Nanske se nachází v Kaprunu v Salcbursku, nedaleko hradu Kaprun. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Nanske se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Maiskogel Kaprun

9,7

Chalet Maiskogel Kaprun

Ubytování (Dodatečný poplatek) Chalet Maiskogel Kaprun. Chata Maiskogel Kaprun se nachází v Kaprunu na sjezdovce Maiskogel. Nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku a soukromé neplacené parkování. Ubytování Chalet Maiskogel Kaprun se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Obernosterer - Großglockner

9,6

Apartments Obernosterer - Großglockner

Ubytování (Apartmán) Apartments Obernosterer - Großglockner. Apartmán Obernosterer - Großglockner se nachází uprostřed národního parku Vysoké Taury a nabízí panoramatický výhled na ledovec Kitzsteinhorn. Ubytování Apartments Obernosterer - Großglockner se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Cozy Apartment with Terrace in Kaprun Slazburg

9,6

Cozy Apartment with Terrace in Kaprun Slazburg

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment with Terrace in Kaprun Slazburg. Cozy Apartment with Terrace in Kaprun Slazburg se nachází v Kaprunu. 3,2 km od hradu Kaprun a 10 km od vlakového nádraží Zell am See. Ubytování Cozy Apartment with Terrace in Kaprun Slazburg se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Lukic

9,6

Appartement Lukic

Ubytování (Apartmán) Appartement Lukic. Apartmán Lukic byl postaven v roce 2013 a nachází se 800 metrů od sjezdovky Lechnerberg, 1 km od panoramatické lanovky Schaufelberg a 1 km od vleků na... Ubytování Appartement Lukic se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Haus am Bach

9,6

Haus am Bach

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Haus am Bach. Haus am Bach je prázdninový dvojdomek se zahradou v Kaprunu v Salcbursku. 1 km od hradu Kaprun. Nabízí výhled na hory. Ubytování Haus am Bach se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Felix

9,6

Appartement Felix

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Appartement Felix. Apartmán Felix se nachází v Kaprunu, 500 metrů od lyžařského areálu Maiskogel/Schaufelberg, a nabízí terasu s výhledem na okolní hory. Ubytování Appartement Felix se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Luna incl Summercard Zell am See Kaprun

9,6

Apartment Luna incl Summercard Zell am See Kaprun

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Apartment Luna incl Summercard Zell am See Kaprun. Čtyřhvězdičkový Apartment Luna incl Summercard Zell am See Kaprun se nachází v Kaprunu v Salcbursku a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Luna incl Summercard Zell am See Kaprun se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Garni Panorama Guggenbichl

9,5

Hotel Garni Panorama Guggenbichl

Ubytování (Apartmány) Hotel Garni Panorama Guggenbichl. Nachází se v Kaprunu v Salcbursku a Zell am Hotel Garni Panorama Guggenbichl se nachází 5,6 km od golfového hřiště See-Kaprun a nabízí ubytování s... Ubytování Hotel Garni Panorama Guggenbichl se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Falcon Suites Kaprun

9,5

Falcon Suites Kaprun

Ubytování (Apartmány) Falcon Suites Kaprun. Apartmán se nachází v Kaprunu, 5,2 km od Zell am See. Ubytování Falcon Suites Kaprun se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

The VIEW - KAPRUN

9,5

The VIEW - KAPRUN

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) The VIEW - KAPRUN. The VIEW - KAPRUN se nachází v Kaprunu, jen 2 km od hradu Kaprun, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování The VIEW - KAPRUN se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Dorfchalets Kaprun

9,5

Dorfchalets Kaprun

Ubytování (Udržitelné ubytování) Dorfchalets Kaprun. Tato malá prázdninová vesnice v alpském stylu se skládá ze 6 chat a 2 apartmánů s výhledem na Kitzsteinhorn a okolní hory. Ubytování Dorfchalets Kaprun se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Elinas Mountain Views

9,5

Elinas Mountain Views

Ubytování (Aparthotel) Elinas Mountain Views. Elinas Mountain Views se nachází v Kaprunu v Salcbursku, nedaleko hradu Kaprun. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Elinas Mountain Views se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Bergdorf Hotel Zaglgut

9,5

Bergdorf Hotel Zaglgut

Ubytování (Hotel) Bergdorf Hotel Zaglgut. Apartmán se nachází v Kaprunu, 7,1 km od Zell am See. Ubytování Bergdorf Hotel Zaglgut se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Haus Talblick

9,5

Appartement Haus Talblick

Ubytování (Mimo ubytování) Appartement Haus Talblick. Nabízí apartmány s balkony, Appartement Haus Talblick se nachází 30 metrů od lyžařského areálu Kitzsteinhorn-Maiskogel a 1 km od centra Kaprunu. Ubytování Appartement Haus Talblick se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

All Seasons Lodge by All in One Apartments

9,5

All Seasons Lodge by All in One Apartments

Ubytování (Apartmán) All Seasons Lodge by All in One Apartments. All Seasons Lodge se nachází na klidném místě v Kaprunu, 700 metrů od lyžařského vleku Maiskogel. Ubytování All Seasons Lodge by All in One Apartments se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Haus Almkreek

9,5

Haus Almkreek

Ubytování (Apartmány) Haus Almkreek. Haus Almkreek se nachází 200 metrů od centra Kaprunu a 6 km od sjezdovek na ledovci Kitzsteinhorn. Ubytování Haus Almkreek se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Haus Laubreuter

9,5

Haus Laubreuter

Ubytování (Udržitelné ubytování) Haus Laubreuter. Haus Laubreuter se nachází v Kaprunu, pouhých 13 minut chůze od místního hradu a nabízí ubytování s grilem, zahradou i bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Laubreuter se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Oberlehenhof

9,5

Oberlehenhof

Ubytování (Dodatečný poplatek) Oberlehenhof. Oberlehenhof je rodinná ekologická farma obklopená horami a loukami v poklidné části Kaprunu, 10 minut chůze od centra obce. Ubytování Oberlehenhof se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Elto

9,5

Landhaus Elto

Ubytování (Dodatečný poplatek) Landhaus Elto. Landhaus Elto se nachází přibližně 49 km od vlakového nádraží Bad Gastein a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Landhaus Elto se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Exclusive Apartment Sylvie

9,5

Exclusive Apartment Sylvie

Ubytování (Dodatečný poplatek) Exclusive Apartment Sylvie. Exclusive Apartment Sylvie se nachází 5 minut chůze od centra Kaprunu. Nabízí apartmány s terasou a vanou. Ubytování Exclusive Apartment Sylvie se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Lederer's living

9,5

Lederer's living

Ubytování (Hotel) Lederer's living. Lederer’s living je moderní designový hotel v centru Kaprunu. Ubytování Lederer's living se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Kollinger

9,5

Ferienhaus Kollinger

Ubytování (Mimo ubytování) Ferienhaus Kollinger. Prázdninový dům Ferienhaus Kollinger se nachází na okraji Kaprunu. Ubytování Ferienhaus Kollinger se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Wälderhof

9,5

Appartement Wälderhof

Ubytování (Dodatečný poplatek) Appartement Wälderhof. Appartement Wälderhof se nachází na poklidném místě 500 metrů od centra Kaprunu, 15 minut jízdy skibusem od lyžařského areálu Kaprun-Zell am See, a nabízí... Ubytování Appartement Wälderhof se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Daniel 2 Kaprun

9,5

Appartement Daniel 2 Kaprun

Ubytování (Apartmán) Appartement Daniel 2 Kaprun. Appartement Daniel 2 se nachází 10 minut pěšky od centra Kaprunu, 5 km od Zell am See a 3 minuty jízdy autem od lázeňského a wellness centra Tauern Spa. Ubytování Appartement Daniel 2 Kaprun se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Cozy & Quiet Multiple Family Apartment

9,5

Cozy & Quiet Multiple Family Apartment

Ubytování (Udržitelné ubytování) Cozy & Quiet Multiple Family Apartment. Cozy & Quiet Multiple Family Apartment se nachází v Kaprunu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Cozy & Quiet Multiple Family Apartment se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Gletschersuite - KITZSTEINHORN

9,4

Gletschersuite - KITZSTEINHORN

Ubytování (Pláž) Gletschersuite - KITZSTEINHORN. Nachází se v Kaprunu, 6 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun. Ubytování Gletschersuite - KITZSTEINHORN se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Haus Lukic

9,4

Haus Lukic

Ubytování (Apartmány) Haus Lukic. Haus Lukic se nachází v Kaprunu v Salcbursku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Haus Lukic se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Gletscherblick

9,4

Apartments Gletscherblick

Ubytování (Mimo ubytování) Apartments Gletscherblick. Apartments Gletscherblick s výhledem na vrchol Kitzsteinhorn se nachází 5 minut chůze od centra Kaprunu a pouhé 2 minuty chůze od zastávky bezplatného... Ubytování Apartments Gletscherblick se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Tauernblick Top 7 by Four Seasons Apartments

9,4

Apartment Tauernblick Top 7 by Four Seasons Apartments

Ubytování (Apartmán) Apartment Tauernblick Top 7 by Four Seasons Apartments. Apartment Tauernblick Top 7 by Four Seasons Apartments se nachází v Kaprunu, 5,5 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a 2,8 km od hradu Kaprun. Ubytování Apartment Tauernblick Top 7 by Four Seasons Apartments se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Amelies Mountain View

9,4

Amelies Mountain View

Ubytování (Dodatečný poplatek) Amelies Mountain View. Amelies Mountain View se nachází v Kaprunu, 5,5 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a 2 km od hradu Kaprun. Ubytování Amelies Mountain View se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Daniel J Kaprun

9,4

Appartement Daniel J Kaprun

Ubytování (Apartmán) Appartement Daniel J Kaprun. Appartement Daniel J Kaprun je apartmán s balkonem, výhledem na hory a Wi-Fi zdarma situovaný v Kaprunu, asi 20 minut chůze od hradu Kaprun. Ubytování Appartement Daniel J Kaprun se nachází ve městě Kaprun (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování v rakouském městě Kaprun

Město Kaprun se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 330 hotelů a ubytování v rakouském městě Kaprun.