Hledat

Ubytování

Hauserbauer Small Apartmán

5733 Bramberg am Wildkogel, Rakousko - Zobrazit na mapě Rakouska

Ubytování (Apartmán) Hauserbauer Small. Hauserbauer Small se nachází v Brambergu am Wildkogel a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hauserbauer Small se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Popis ubytování Hauserbauer Small

Apartmán je vzdálený 38 km od hory Hahnenkamm a 29 km od golfového klubu Eichenheim Kitzbuhel. Tento apartmán má 3 ložnice, kuchyň s lednicí a myčkou nádobí, TV, posezení a 2 koupelny se sprchou. 31 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun, 31 km od kasina Kitzbuhel a 36 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee. Na letiště Innsbruck je to 115 km. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hauserbauer Small se nachází v Brambergu am Wildkogel a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. 21 km od vodopádů Krimml. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Hauserbauer Small

 • Dětská jídelní židlička
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Sprcha
 • Posezení
 • TV
 • Topení
 • Venkovní nábytek
 • Zahrada
 • Bezpečnostní zábrany pro děti
 • Stolní hry/puzzle
 • Všechny prostory nekuřácké
 • německy
 • anglicky
 • francouzsky
 • nizozemsky

Jiná ubytování ve městě Bramberg am Wildkogel

Michelle Top 1

10

Michelle Top 1

Ubytování (Apartmán) Michelle Top 1. Michelle Top 1 se nachází v Brambergu am Wildkogel. 19 km od Kitzbühelu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Michelle Top 1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Michaela

10

Michaela

Ubytování (Prázdninový dům) Michaela. Michaela se nachází v obci Bramberg am Wildkogel, 32 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun, 32 km od kasina Kitzbuhel a 37 km od golfového klubu... Ubytování Michaela se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Reichholf

10

Appartement Reichholf

Ubytování (Mimo ubytování) Appartement Reichholf. Appartement Reichholf se nachází v obci Bramberg am Wildkogel a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Appartement Reichholf se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Habachtal - Wildkogel

10

Chalet Habachtal - Wildkogel

Ubytování (Dodatečný poplatek) Chalet Habachtal - Wildkogel. Chalet Habachtal - Wildkogel se nachází v obci Bramberg am Wildkogel, 16 km od vodopádů Krimml, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Chalet Habachtal - Wildkogel se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Celine Top 3

9,9

Celine Top 3

Ubytování (Apartmán) Celine Top 3. Celine Top 3 se nachází 32 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a kasina Kitzbuhel a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Celine Top 3 se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Alpine Holiday Home in Bramberg am Wildkogel with Garden

9,9

Alpine Holiday Home in Bramberg am Wildkogel with Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Alpine Holiday Home in Bramberg am Wildkogel with Garden. Ubytování se nachází v obci Bramberg am Wildkogel, 18 km od vodopádů Krimml a 36 km od Zell am See. Ubytování Alpine Holiday Home in Bramberg am Wildkogel with Garden se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartments B-HOME, Bramberg am Wildkogel

9,8

Apartments B-HOME, Bramberg am Wildkogel

Ubytování (Apartmán) Apartments B-HOME, Bramberg am Wildkogel. Apartments B-HOME, Bramberg am leží 20 km od vodopádů Krimml a 32 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun. Wildkogel nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Apartments B-HOME, Bramberg am Wildkogel se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Wildkogelblick

9,8

Ferienwohnung Wildkogelblick

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wildkogelblick. Ferienwohnung Wildkogelblick se nachází v obci Bramberg am Wildkogel a nabízí zahradu, terasu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování Ferienwohnung Wildkogelblick se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Obenland Panorama Aussicht Kitzbühler Alpen

9,8

Chalet Obenland Panorama Aussicht Kitzbühler Alpen

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Obenland Panorama Aussicht Kitzbühler Alpen. Chalet Obenland Panorama Aussicht Kitzbühler Alpen se nachází v obci Bramberg am Wildkogel, 20 km od vodopádů Krimml, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné... Ubytování Chalet Obenland Panorama Aussicht Kitzbühler Alpen se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Tobias Top 2

9,7

Tobias Top 2

Ubytování (Apartmán) Tobias Top 2. Nachází se 32 km od Zell am Tobias Top 2 se nachází v obci Bramberg am Wildkogel, 32 km od kasina Kitzbuhel a 37 km od golfového klubu Kitzbühel... Ubytování Tobias Top 2 se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Holiday flat Sonnenweg, Bramberg am Wildkogel

9,7

Holiday flat Sonnenweg, Bramberg am Wildkogel

Ubytování (Apartmán) Holiday flat Sonnenweg, Bramberg am Wildkogel. Holiday flat Sonnenweg, Bramberg am leží 19 km od vodopádů Krimml a 35 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun. Wildkogel nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Holiday flat Sonnenweg, Bramberg am Wildkogel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Almliesl BRAM-618

9,7

Almliesl BRAM-618

Ubytování (Mimo ubytování) Almliesl BRAM-618. Almliesl BRAM-618 se nachází v Brambergu am. Wildkogel, 34 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a kasina Kitzbuhel, v oblasti, kde se můžete věnovat... Ubytování Almliesl BRAM-618 se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Katrin

9,7

Appartement Katrin

Ubytování (Apartmán) Appartement Katrin. Appartement Katrin se nachází v obci Bramberg am Wildkogel a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Appartement Katrin se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Hauserbauer

9,7

Hauserbauer

Ubytování (Apartmán) Hauserbauer. Hauserbauer se nachází v Brambergu am Wildkogel a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hauserbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Zwoelferblick

9,7

Ferienwohnung Zwoelferblick

Ubytování (Dodatečný poplatek) Ferienwohnung Zwoelferblick. Ferienwohnung Zwoelferblick se nachází v obci Bramberg am Wildkogel a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Zwoelferblick se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Tauernblick - BMG190

9,7

Apartment Tauernblick - BMG190

Ubytování (Apartmán) Apartment Tauernblick - BMG190. Ubytování se nachází v obci Bramberg am Wildkogel, 35 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun, 36 km od kasina Kitzbuhel a 40 km od golfového klubu... Ubytování Apartment Tauernblick - BMG190 se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Tauernlodge Berglust

9,7

Tauernlodge Berglust

Ubytování (Chata) Tauernlodge Berglust. Ubytování v Brambergu am Wildkogel, 34 km od Zell am See Tauernlodge Berglust se nachází 35 km od kasina Kitzbuhel a 39 km od golfového klubu Kitzbühel... Ubytování Tauernlodge Berglust se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Sonnberg

9,7

Chalet Sonnberg

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Sonnberg. Chalet Sonnberg se nachází asi 20 km od vodopádů Krimml a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na řeku. Ubytování Chalet Sonnberg se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Haus Rendl 1

9,7

Haus Rendl 1

Ubytování (Apartmán) Haus Rendl 1. Haus Rendl 1 se nachází asi 31 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Haus Rendl 1 se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Weberhäusl

9,6

Apartment Weberhäusl

Ubytování (Apartmán) Apartment Weberhäusl. Apartmán Weberhäusl se nachází v obci Bramberg am Wildkogel. Ubytování Apartment Weberhäusl se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Holiday flat Sonnau, Bramberg am Wildkogel

9,6

Holiday flat Sonnau, Bramberg am Wildkogel

Ubytování (Apartmán) Holiday flat Sonnau, Bramberg am Wildkogel. Holiday flat Sonnau, Bramberg am Wildkogel se nachází v obci Bramberg am Wildkogel, 17 km od vodopádů Krimml, a nabízí saunu. Ubytování Holiday flat Sonnau, Bramberg am Wildkogel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Fasserhof

9,5

Fasserhof

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Fasserhof. Tento statek se nachází na tichém místě v obci Bramberg. Ubytování Fasserhof se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Almwirt

9,5

Almwirt

Ubytování (Apartmán) Almwirt. Tento apartmán se nachází v obci Bramberg am Wildkogel, 3 km od lanovky Smaragdbahn. K dispozici je balkon. Ubytování Almwirt se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Haus Weyerbach Apartments

9,5

Haus Weyerbach Apartments

Ubytování (Apartmány) Haus Weyerbach Apartments. Haus Weyerbach Apartments se nachází v obci Bramberg am Wildkogel a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Weyerbach Apartments se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Leiter

9,5

Apartment Leiter

Ubytování (Apartmán) Apartment Leiter. Apartment Leiter se nachází v Brambergu. am Wildkogel, 20 km od vodopádů Krimml a 32 km od Zell am Golfové hřiště See-Kaprun a 33 km od kasina Kitzbuhel. Ubytování Apartment Leiter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Smaragdhotel Tauernblick

9,4

Smaragdhotel Tauernblick

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Smaragdhotel Tauernblick. Tento rodinný 4hvězdičkový hotel se nachází v obci Bramberg am Wildkogel, uprostřed malebných hor národního parku Vysoké Taury. Ubytování Smaragdhotel Tauernblick se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Gidi und Lisl, Bramberg am Wildkogel

9,4

Apartment Gidi und Lisl, Bramberg am Wildkogel

Ubytování (Apartmán) Apartment Gidi und Lisl, Bramberg am Wildkogel. Apartment Gidi und Lisl, Bramberg am Wildkogel se nachází v obci Bramberg am Wildkogel, 22 km od vodopádů Krimml, a nabízí ubytování se zahradou,... Ubytování Apartment Gidi und Lisl, Bramberg am Wildkogel se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Wagnerhäusl

9,4

Wagnerhäusl

Ubytování (Apartmán) Wagnerhäusl. Tento apartmán se nachází na okraji Dorfu, 3 km od Brambergu, a nabízí zahradu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Wagnerhäusl se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

ff Appartements

9,4

ff Appartements

Ubytování (Apartmán) ff Appartements. ff-Appartements nabízí ubytování s možností vlastního stravování v centru obce Bramberg am Wildkogel. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování ff Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Lercher

9,4

Haus Lercher

Ubytování (Apartmány) Haus Lercher. Haus Lercher se nachází v obci Bramberg am Wildkogel a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a terasou. Ubytování Haus Lercher se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gasthof Weyerhof

9,4

Gasthof Weyerhof

Ubytování (Dodatečný poplatek) Gasthof Weyerhof. Rodinný hotel Gasthof Weyerhof v národním parku Vysoké Taury nabízí pohodlné pokoje a Wi-Fi zdarma. Ubytování Gasthof Weyerhof se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Trattner

9,4

Ferienwohnung Trattner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Trattner. Ferienwohnung Trattner se nachází v obci Bramberg am Wildkogel a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Trattner se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Bauernhof Obererlach

9,3

Ferienwohnung Bauernhof Obererlach

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bauernhof Obererlach. Ferienwohnung Bauernhof Obererlach se nachází v obci Bramberg am Wildkogel, 1,2 km od lanovky Smaragdbahn I a 2 km od lanovky Smaragdbahn II. Ubytování Ferienwohnung Bauernhof Obererlach se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Alpen Chalet Bramberg

9,3

Alpen Chalet Bramberg

Ubytování (Chata) Alpen Chalet Bramberg. Alpen Chalet Bramberg se nachází asi 22 km od vodopádů Krimml a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Alpen Chalet Bramberg se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Bachmaier

9,3

Apartment Bachmaier

Ubytování (Apartmán) Apartment Bachmaier. Apartmán Bachmaier se nachází v Brambergu, 200 metrů od restaurace, supermarketu, zastávky skibusu i lyžařského areálu Wildkogel a dále 10 až 30 km od... Ubytování Apartment Bachmaier se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Dorfglück Bramberg

9,3

Ferienhaus Dorfglück Bramberg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Dorfglück Bramberg. Nachází se 30 km od Zell am Ferienhaus Dorfglück Bramberg nabízí ubytování s přístupem do sauny v obci Bramberg am Wildkogel. 22 km od vodopádů Krimml. Ubytování Ferienhaus Dorfglück Bramberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment in Bramberg am Wildkogel with balcony

9,2

Apartment in Bramberg am Wildkogel with balcony

Ubytování (Apartmán) Apartment in Bramberg am Wildkogel with balcony. Apartment in Bramberg am Wildkogel with balcony, a property with a garden, is located in Bramberg am Wildkogel, 20 km from Krimml Waterfalls, 32 km from... Ubytování Apartment in Bramberg am Wildkogel with balcony se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Seifriedsberger

9,2

Haus Seifriedsberger

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Haus Seifriedsberger. Haus Seifriedsberger se nachází v centru malebné vesnice Bramberg, 400 metrů od lanovky Smaragdbahn. Ubytování Haus Seifriedsberger se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Pension Kristall

9,2

Pension Kristall

Ubytování (Penzion) Pension Kristall. Rodinný bed and breakfast Pension Kristall se nachází v malebné obci Bramberg ležící v samém srdci rekreační oblasti národního parku Vysoké Taury. Ubytování Pension Kristall se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Beautiful Apartment in Salzburg with Balcony

9,2

Beautiful Apartment in Salzburg with Balcony

Ubytování (Apartmán) Beautiful Apartment in Salzburg with Balcony. Beautiful Apartment in Salzburg with Balcony se nachází v Brambergu am Wildkogel, 18 km od vodopádů Krimml a 34 km od Zell. Ubytování Beautiful Apartment in Salzburg with Balcony se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Modern and cozy holiday apartment in Bramberg am Wildkogel

9,2

Modern and cozy holiday apartment in Bramberg am Wildkogel

Ubytování (Prázdninový dům) Modern and cozy holiday apartment in Bramberg am Wildkogel. Modern and cozy holiday apartment in Bramberg am leží 22 km od vodopádů Krimml a 34 km od golfového hřiště Zell am See-Kaprun. Ubytování Modern and cozy holiday apartment in Bramberg am Wildkogel se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Villa Zeppelin - App Smaragd

9,2

Villa Zeppelin - App Smaragd

Ubytování (Dodatečný poplatek) Villa Zeppelin - App Smaragd. Villa Zeppelin - App Smaragd se nachází v obci Bramberg am Wildkogel a nabízí zahradu, restauraci, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Zeppelin - App Smaragd se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Villa Zeppelin - App Bergkristall

9,2

Villa Zeppelin - App Bergkristall

Ubytování (Dodatečný poplatek) Villa Zeppelin - App Bergkristall. Villa Zeppelin - App Bergkristall se nachází v obci Bramberg am Wildkogel, pouhých 20 km od vodopádů Krimml. Ubytování Villa Zeppelin - App Bergkristall se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Senningerbräu

9,2

Hotel Senningerbräu

Ubytování (Dodatečný poplatek) Hotel Senningerbräu. Hotel Senningerbräu se nachází v Brambergu, pouhých 200 metrů od lanovky Smaragdbahn, lyžařského areálu Wildkogel a nejdelší osvětlené sáňkařské dráhy na... Ubytování Hotel Senningerbräu se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Wanderhotel Kirchner

9,2

Wanderhotel Kirchner

Ubytování (Udržitelné cestování Plus) Wanderhotel Kirchner. Wanderhotel Kirchner se nachází v Mühlbachu v údolí Salzach, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Kitzbühelské Alpy a 10 minut od lyžařského areálu... Ubytování Wanderhotel Kirchner se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Haus Hofer

9,2

Haus Hofer

Ubytování (Apartmán) Haus Hofer. Haus Hofer se nachází na klidném místě v centru Brambergu am Wildkogel, 5 minut chůze od sjezdovky, lanovky Smaragdbahn Bramberg a sáňkařské dráhy, 50... Ubytování Haus Hofer se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Habachschmied Familie Gruber

9

Habachschmied Familie Gruber

Ubytování (Apartmán) Habachschmied Familie Gruber. Habachschmied se nachází u vstupu do údolí Habach, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Wildkogel. Každý apartmán má kuchyň a 2 balkony s výhledem na hory. Ubytování Habachschmied Familie Gruber se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment in Bramberg am Wildkogel with barbecue

9

Apartment in Bramberg am Wildkogel with barbecue

Ubytování (Apartmán) Apartment in Bramberg am Wildkogel with barbecue. Apartment in Bramberg am Wildkogel se nachází v Brambergu am Wildkogel, 17 km od vodopádů Krimml a 34 km od Zell am See, a nabízí gril, zahradu a zázemí... Ubytování Apartment in Bramberg am Wildkogel with barbecue se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).

Dorferwirt

9

Dorferwirt

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Dorferwirt. Dorferwirt se nachází v obci Bramberg am Wildkogel, 21 km od vodopádů Krimml, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Ubytování Dorferwirt se nachází ve městě Bramberg am Wildkogel (Rakousko - Salcbursko).