Hledat

Ubytování

Villa Marie-Sophie Udržitelné ubytování

9822 Mallnitz, Rakousko - Zobrazit na mapě Rakouska

Ubytování (Udržitelné ubytování) Villa Marie-Sophie. Villa Marie-Sophie se nachází asi 33 km od římského muzea Teurnia a nabízí výhled na hory, zahradu a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Marie-Sophie se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Popis ubytování Villa Marie-Sophie

Mozarta je to 116 km. Vila má 3 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem a 2 koupelny se sprchou. Na salcburské letiště W. A. Vila stojí 40 km od hradu Porcia a 46 km od opatství Millstatt. Villa Marie-Sophie se nachází asi 33 km od římského muzea Teurnia a nabízí výhled na hory, zahradu a terasu. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Lyžování
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Villa Marie-Sophie

 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Sprcha
 • Jídelna
 • Krb
 • Posezení
 • Satelitní programy
 • TV
 • Topení
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Venkovní nábytek
 • Terasa
 • Balkon
 • Zahrada
 • Jízda na koni
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Jízda na kanoích
 • Výhled na hory
 • Samostatná budova
 • Všechny prostory nekuřácké
 • německy

Jiná ubytování ve městě Mallnitz

Haus Paula

10

Haus Paula

Ubytování (Apartmán) Haus Paula. Haus Paula se nachází v Mallnitzu a nabízí zahradu, restauraci, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Paula se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

BergAufe Chalets Mallnitz

9,9

BergAufe Chalets Mallnitz

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) BergAufe Chalets Mallnitz. BergAufe Chalets Mallnitz se nachází v Mallnitzu, 33 km od římského muzea Teurnia, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování BergAufe Chalets Mallnitz se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Ankogel Lofts

9,8

Ankogel Lofts

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Ankogel Lofts. Ankogel Lofts se nachází v Mallnitzu, 32 km od římského muzea Teurnia a 39 km od hradu Porcia. Ubytování Ankogel Lofts se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Tauern Appartements

9,7

Tauern Appartements

Ubytování (Udržitelné ubytování) Tauern Appartements. Tauern Appartements se nachází v Mallnitzu, 33 km od římského muzea Teurnia. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Tauern Appartements se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Haus Seebach

9,7

Haus Seebach

Ubytování (Privát) Haus Seebach. Haus Seebach se nachází v Mallnitzu, 33 km od římského muzea Teurnia a 40 km od hradu Porcia. Ubytování Haus Seebach se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Haus Angermann

9,7

Haus Angermann

Ubytování (Apartmány) Haus Angermann. Haus Angermann se nachází v Mallnitzu v Korutanech a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Haus Angermann se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Haus Cornelia

9,7

Haus Cornelia

Ubytování (Udržitelné ubytování) Haus Cornelia. Haus Cornelia se nachází v národním parku Vysoké Taury a 700 metrů od centra obce Mallnitz. Ubytování Haus Cornelia se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Houghton Haus

9,7

Houghton Haus

Ubytování (Dodatečný poplatek) Houghton Haus. Houghton Haus se nachází v Mallnitzu, 32 km od římského muzea Teurnia, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a bezplatnou kyvadlovou dopravou. Ubytování Houghton Haus se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Apartments Hohenberger

9,6

Apartments Hohenberger

Ubytování (Aparthotel) Apartments Hohenberger. Apartments Hohenberger se nachází v Mallnitzu, 33 km od římského muzea Teurnia a 40 km od hradu Porcia. Ubytování Apartments Hohenberger se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

HOCHoben Chalets & Mobilhomes

9,5

HOCHoben Chalets & Mobilhomes

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) HOCHoben Chalets & Mobilhomes. HOCHoben Chalets & Mobilhomes se nachází v Mallnitzu a nabízí výhled na hory, restauraci, pokojovou službu, bar, zahradu, terasu a dětské hřiště. Ubytování HOCHoben Chalets & Mobilhomes se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Weixelbraun

9,5

Ferienhaus Weixelbraun

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Ferienhaus Weixelbraun. Ferienhaus Weixelbraun se nachází v Mallnitzu, 33 km od římského muzea Teurnia a 40 km od hradu Porcia. Ubytování Ferienhaus Weixelbraun se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Hotel Bergkristall

9,5

Hotel Bergkristall

Ubytování (Udržitelné ubytování) Hotel Bergkristall. Hotel Bergkristall se nachází v centru obce Mallnitz situované v nadmořské výšce 1200 metrů, za níž se tyčí pohoří Vysoké Taury. Ubytování Hotel Bergkristall se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Villa Talheim

9,5

Villa Talheim

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Talheim. Okouzlující Villa Talheim je obklopena velkou zahradou a nachází se na klidném, idylickém místě, 100 metrů od centra města Mallnitz. Ubytování Villa Talheim se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Das AlpenLoft

9,5

Das AlpenLoft

Ubytování (Apartmán) Das AlpenLoft. Das AlpenLoft nabízí ubytování s terasou v obci Mallnitz. Nachází se 2,7 km od lyžařského vleku Köfele I. Ubytování Das AlpenLoft se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

ALPINA Appartements Mallnitz

9,4

ALPINA Appartements Mallnitz

Ubytování (Apartmány) ALPINA Appartements Mallnitz. Tyto apartmány s balkonem se nacházejí v centru Mallnitzu, uprostřed hor národního parku Vysoké Taury. Ubytování ALPINA Appartements Mallnitz se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Mallnbach Apartments

9,4

Mallnbach Apartments

Ubytování (Apartmány) Mallnbach Apartments. Mallnbach Apartments se nachází 1 km od obce Mallnitz. Nabízí zahradu s venkovní kuchyní a grilem. Ubytování poskytuje možnost vlastního stravování. Ubytování Mallnbach Apartments se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Landhaus Fiausch

9,4

Landhaus Fiausch

Ubytování (Apartmány) Landhaus Fiausch. Landhaus Fiausch se nachází v Mallnitzu, 32 km od římského muzea Teurnia, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Landhaus Fiausch se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Haus JoLoMo

9,4

Haus JoLoMo

Ubytování (Udržitelné ubytování) Haus JoLoMo. Haus JoLoMo se nachází v Mallnitzu, 32 km od římského muzea Teurnia a 39 km od hradu Porcia. Ubytování Haus JoLoMo se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Carinthia Appartements

9,4

Carinthia Appartements

Ubytování (Apartmány) Carinthia Appartements. Carinthia Appartements se nachází pouhých 100 metrů od centra Mallnitzu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a balkon s výhledem na hory. Ubytování Carinthia Appartements se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Luxury Chalet Mallnitz

9,4

Luxury Chalet Mallnitz

Ubytování (Apartmány) Luxury Chalet Mallnitz. Luxury Chalet Mallnitz se nachází v obci Mallnitz v Korutanech a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vstupem do sauny. Ubytování Luxury Chalet Mallnitz se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Parkvilla Mallnitz

9,3

Parkvilla Mallnitz

Ubytování (Apartmán) Parkvilla Mallnitz. Parkvilla Mallnitz se nachází v Mallnitzu a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Parkvilla Mallnitz se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Erika

9,3

Ferienhaus Erika

Ubytování (Dodatečný poplatek) Ferienhaus Erika. Ferienhaus Erika nabízí ubytování v Mallnitzi, v národním parku Vysoké Taury. Ubytování Ferienhaus Erika se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Camping HOCHoben

9,3

Camping HOCHoben

Ubytování (Kemp) Camping HOCHoben. Camping HOCHoben se nachází v Mallnitzu a nabízí ubytování s výhledem na hory, zahradu, sdílený lounge, terasu, restauraci a bar. Ubytování Camping HOCHoben se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Pension Jägerhof

9,2

Pension Jägerhof

Ubytování (Penzion) Pension Jägerhof. Pension Jägerhof se nachází v obci Mallnitz v Národním parku Vysoké Taury, 5 minut jízdy od lyžařské oblasti Ankogel-Mallnitz. Nabízí pokoje s balkonem. Ubytování Pension Jägerhof se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Mobilhome Mallnitz

9,2

Mobilhome Mallnitz

Ubytování (Mimo ubytování) Mobilhome Mallnitz. Mobilhome Mallnitz se nachází v Mallnitzu v národním parku Vysoké Taury, 5 km od lanovky Ankogelbahn. Ubytování Mobilhome Mallnitz se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Appartements Schusser

9,2

Appartements Schusser

Ubytování (Dodatečný poplatek) Appartements Schusser. Schusser Appartements je dům s apartmány a studii s možností vlastního stravování situovaný jen 5 minut chůze od centra lyžařského střediska Mallnitz. Ubytování Appartements Schusser se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Pension Edlinger

9,1

Pension Edlinger

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Pension Edlinger. Penzion Edlinger se nachází v obci Mallnitz, 3 minuty jízdy autem od lyžařského vleku Ankogelbahn 1, a nabízí zahradu s terasou, ve společných prostorách... Ubytování Pension Edlinger se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Haus Waldruhe

9

Haus Waldruhe

Ubytování (Udržitelné ubytování) Haus Waldruhe. Haus Waldruhe se nachází na okraji lesa, 5 minut chůze od centra Mallnitzu, a dohlíží na celý Mallnitz. Ubytování Haus Waldruhe se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

appartementsKOFLER

9

appartementsKOFLER

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) appartementsKOFLER. appartementsKOFLER se nachází 250 metrů od centra obce Mallnitz a 50 metrů od zastávky skibusu. Ubytování nabízí krásný salonek a Wi-Fi zdarma. Ubytování appartementsKOFLER se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Haus Obernig

9

Haus Obernig

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Haus Obernig. Haus Obernig se nachází na okraji obce Mallnitz, 5 km od lanovky Ankogelbahn a 21 km od lyžařského střediska Mölltaler Gletscher. Ubytování Haus Obernig se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Hotel Pension Oswald

8,9

Hotel Pension Oswald

Ubytování (Hotel) Hotel Pension Oswald. Hotel Pension Oswald se nachází v Mallnitzu, 30 km od římského muzea Teurnia, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, terasou a... Ubytování Hotel Pension Oswald se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Rieger

8,9

Ferienhaus Rieger

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Rieger. Ferienhaus Rieger se nachází přibližně 19 km od vlakového nádraží Bad Gastein a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienhaus Rieger se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Gästehaus Truskaller

8,9

Gästehaus Truskaller

Ubytování (Dodatečný poplatek) Gästehaus Truskaller. Gästehaus Truskaller se nachází na klidném místě v Mallnitz, přímo naproti zastávce skibusu. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny kabelovou TV. Ubytování Gästehaus Truskaller se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Säuleck Appartement inkl Skibus

8,9

Säuleck Appartement inkl Skibus

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Säuleck Appartement inkl Skibus. Säuleck Appartement inkl Skibus se nachází v obci Mallnitz, pouhých 50 metrů od místní zastávky skibusu do lyžařského areálu Ankogel a 5 minut chůze... Ubytování Säuleck Appartement inkl Skibus se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Haus Anika Ferienwohnung

8,9

Haus Anika Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Haus Anika Ferienwohnung. Haus Anika nabízí pokoje s výhledem na hory národního parku Hohe Tauern. Nachází se v centru malebné vesničky Mallnitz v Korutanech. Ubytování Haus Anika Ferienwohnung se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Haus Rohskopf

8,8

Haus Rohskopf

Ubytování (Hotel) Haus Rohskopf. Haus Rohskopf se nachází ve městě Mallnitz v lyžařské oblasti Ankogel a má saunu, zahradu, terasu, malé dětské hřiště, dětský koutek, gril, bar a lyžárnu. Ubytování Haus Rohskopf se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Haus Karin Mallnitz

8,8

Haus Karin Mallnitz

Ubytování (Apartmán) Haus Karin Mallnitz. Haus Karin Mallnitz s výhledem na hory nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 39 km od hradu Porcia. 32 km od římského muzea Teurnia. Ubytování Haus Karin Mallnitz se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Eggerhof

8,7

Eggerhof

Ubytování (Dodatečný poplatek) Eggerhof. Penzion Eggerhof se nachází v centru Mallnitzu, uprostřed Národního parku Vysoké Taury, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Eggerhof se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Pension Königshof

8,7

Pension Königshof

Ubytování (Mimo ubytování) Pension Königshof. Königshof se nachází na klidném místě v obci Mallnitz, 5 minut chůze od centra. Nabízí velkou zahradu s dětskou zoo a hřiště. Ubytování Pension Königshof se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Hotel Kärntnerhof

8,6

Hotel Kärntnerhof

Ubytování (Dodatečný poplatek) Hotel Kärntnerhof. Hotel Kärntnerhof se nachází v obci Mallnitz a nabízí finskou saunu, parní sprchu a infračervenou kabinu, hernu, dětské hřiště, kryté parkoviště pro... Ubytování Hotel Kärntnerhof se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Tauernlust Outdoor & Relax

8,5

Tauernlust Outdoor & Relax

Ubytování (Udržitelné ubytování) Tauernlust Outdoor & Relax. Tauernlust Outdoor & Relax se nachází v Mallnitzu v Korutanech a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a saunou. Ubytování Tauernlust Outdoor & Relax se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Hotel Mallnitz

8,4

Hotel Mallnitz

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Hotel Mallnitz. Mallnitz Appartements se nachází v centru Mallnitzu, 2 km od lanovky Ankogelbahn a 50 metrů od autobusové zastávky. Ubytování Hotel Mallnitz se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Landhaus Rainer

8,4

Landhaus Rainer

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Landhaus Rainer. Landhaus Rainer se nachází v obci Mallnitz v lyžařské oblasti Ankogel ve Vysokých Taurách, 5 minut chůze od centra obce. Ubytování Landhaus Rainer se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Landhaus Christophorus

8,3

Landhaus Christophorus

Ubytování (Apartmán) Landhaus Christophorus. Landhaus Christophorus se nachází v Mallnitz, 10 minut jízdy od lyžařského areálu Ankogel. Ubytování Landhaus Christophorus se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Cottage Hohe Tauern

8

Cottage Hohe Tauern

Ubytování (Apartmán) Cottage Hohe Tauern. Cottage Hohe Tauern se nachází v Mallnitzu, 32 km od římského muzea Teurnia, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cottage Hohe Tauern se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Landhaus Penker

7,5

Landhaus Penker

Ubytování (Apartmány) Landhaus Penker. Landhaus Penker se nachází v Mallnitzu, 33 km od římského muzea Teurnia a 40 km od hradu Porcia. Ubytování Landhaus Penker se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Hausa Alpenspass

Hausa Alpenspass

Ubytování (Dodatečný poplatek) Hausa Alpenspass. Hausa Alpenspass se nachází v Mallnitzu a nabízí zahradu, terasu, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 32 km od římského muzea Teurnia. Ubytování Hausa Alpenspass se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).

Jagerhütte

Jagerhütte

Ubytování (Prázdninový dům) Jagerhütte. Jagerhütte se nachází 39 km od hradu Porcia a 45 km od opatství Millstatt. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Jagerhütte se nachází ve městě Mallnitz (Rakousko - Korutany).