Hledat

Ubytování

Ubytování město Bad Kleinkirchheim

V rakouském městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko) máme celkem 319 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v rakouském městě Bad Kleinkirchheim

Nejlepší ubytování v rakouských hotelech ve městě Bad Kleinkirchheim

Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms

10

Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms. Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms se nachází v Bad Kleinkirchheimu, pouhých 37 km od římského muzea Teurnia, a nabízí ubytování s výhledem... Ubytování Amazing home in Bad Kleinkirchheim with 2 Bedrooms se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Appartement Liisa Bad Kleinkirchheim

10

Appartement Liisa Bad Kleinkirchheim

Ubytování (Apartmán) Appartement Liisa Bad Kleinkirchheim. Appartement Liisa se nachází v Bachu, 33 km od římského muzea Teurnia, 34 km od pevnosti Landskron a 46 km od hradu Hornstein. Ubytování Appartement Liisa Bad Kleinkirchheim se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

DOLCEVITA - Family Aparment 300 m from ski slope

10

DOLCEVITA - Family Aparment 300 m from ski slope

Ubytování (Udržitelné ubytování) DOLCEVITA - Family Aparment 300 m from ski slope. DOLCEVITA - Family Aparment 300 m from ski svah se nachází v Bad Kleinkirchheimu a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled na... Ubytování DOLCEVITA - Family Aparment 300 m from ski slope se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

ROSIE design - charming apartment near ski slopes

10

ROSIE design - charming apartment near ski slopes

Ubytování (Dodatečný poplatek) ROSIE design - charming apartment near ski slopes. ROSIE design - charming apartment near ski svahs se nachází v Bad Kleinkirchheimu, pouhých 37 km od římského muzea Teurnia. Ubytování ROSIE design - charming apartment near ski slopes se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Mei-Chalet

10

Mei-Chalet

Ubytování (Dodatečný poplatek) Mei-Chalet. Mei-Chalet se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 34 km od pevnosti Landskron, 46 km od hradu Hornstein a 48 km od hradu Pitzelstätten. Ubytování Mei-Chalet se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Mountain view Apartment in Bad Kleinkirchheim near Ski Area

10

Mountain view Apartment in Bad Kleinkirchheim near Ski Area

Ubytování (Apartmán) Mountain view Apartment in Bad Kleinkirchheim near Ski Area. Mountain view Apartment in Bad Kleinkirchheim near Ski Area se nachází v Bad Kleinkirchheimu, pouhých 6 km od termálních lázní St. Ubytování Mountain view Apartment in Bad Kleinkirchheim near Ski Area se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

Der Hoferbauer

10

Der Hoferbauer

Ubytování (Apartmány) Der Hoferbauer. Hoferbauer se nachází v centru obce Sankt Oswald v regionu Nockberge, 3 minuty chůze od lanovky Brunnach a 4,6 km od Bad Kleinkirchheimu. Ubytování Der Hoferbauer se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Spacious Alpine Hut in Bad Kleinkirchheim with Garden

10

Spacious Alpine Hut in Bad Kleinkirchheim with Garden

Ubytování (Chata) Spacious Alpine Hut in Bad Kleinkirchheim with Garden. Spacious Alpine Hut in Bad Kleinkirchheim with Garden se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 41 km od římského muzea Teurnia a 42 km od pevnosti Landskron. Ubytování Spacious Alpine Hut in Bad Kleinkirchheim with Garden se nachází ve městě (Rakousko - Korutany).

ALPENFLAIR - charming ski-to-door apartment

9,9

ALPENFLAIR - charming ski-to-door apartment

Ubytování (Dodatečný poplatek) ALPENFLAIR - charming ski-to-door apartment. ALPENFLAIR - charming ski-to-door apartment se nachází v Bad Kleinkirchheimu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování ALPENFLAIR - charming ski-to-door apartment se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Residence Alba Montis

9,9

Residence Alba Montis

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Residence Alba Montis. Residence Alba Montis se může pochlubit výhledem na hory a nabízí ubytování se zahradou a terasou, 1,2 km od dolní stanice lyžařských vleků lyžařského... Ubytování Residence Alba Montis se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Chalet Catina

9,8

Chalet Catina

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Chalet Catina. Chalet Catina se nachází v Bad Kleinkirchheimu v Korutanech, 36 km od římského muzea Teurnia. Ubytování Chalet Catina se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Apartment Bad Kleinkirchheim

9,8

Apartment Bad Kleinkirchheim

Ubytování (Apartmán) Apartment Bad Kleinkirchheim. Apartmán Bad Kleinkirchheim se nachází v Bad Kleinkirchheimu a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Bad Kleinkirchheim se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Alpensafari Design Appartment

9,8

Alpensafari Design Appartment

Ubytování (Apartmán) Alpensafari Design Appartment. Alpensafari Design Appartment se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 34 km od římského muzea Teurnia, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alpensafari Design Appartment se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Lisa apartman Bad Kleinkirchheim

9,7

Lisa apartman Bad Kleinkirchheim

Ubytování (Apartmán) Lisa apartman Bad Kleinkirchheim. Lisa apartman Bad Kleinkirchheim se nachází v Bad Kleinkirchheimu, pouhých 37 km od římského muzea Teurnia, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a... Ubytování Lisa apartman Bad Kleinkirchheim se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Ferienhaus Michael

9,7

Ferienhaus Michael

Ubytování (Dodatečný poplatek) Ferienhaus Michael. Ferienhaus Michael se nachází asi 36 km od římského muzea Teurnia a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienhaus Michael se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Haus Nadja

9,7

Haus Nadja

Ubytování (Dodatečný poplatek) Haus Nadja. Haus Nadja se nachází 200 metrů od lyžařského vleku Kaiserburg a od zastávky skibusu do lyžařského střediska St Oswald. Ubytování Haus Nadja se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Family Apartment FUCHS Bad Kleinkirchheim

9,7

Family Apartment FUCHS Bad Kleinkirchheim

Ubytování (Apartmán) Family Apartment FUCHS Bad Kleinkirchheim. Rodinný apartmán FUCHS Bad Kleinkirchheim se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 37 km od pevnosti Landskron, 43 km od hradu Hornstein a 46 km od hradu... Ubytování Family Apartment FUCHS Bad Kleinkirchheim se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnung

9,7

Ferienwohnung

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Ferienwohnung. Ferienwohnung se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 36 km od římského muzea Teurnia, 37 km od pevnosti Landskron a 44 km od hradu Hornstein. Ubytování Ferienwohnung se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Ferienappartement Obertschern

9,7

Ferienappartement Obertschern

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Ferienappartement Obertschern. Ferienappartement Obertschern se nachází v Bad Kleinkirchheimu v Korutanech a nabízí balkon a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienappartement Obertschern se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Panorama Rosie Design Chalet

9,7

Panorama Rosie Design Chalet

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 3) Panorama Rosie Design Chalet. Čtyřhvězdičkový Panorama Rosie Design Chalet se nachází v Bad Kleinkirchheimu v Korutanech a může se pochlubit: Wi-Fi zdarma. Ubytování Panorama Rosie Design Chalet se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

KRAABICHL SUNSHINE APARTMENT

9,7

KRAABICHL SUNSHINE APARTMENT

Ubytování (Apartmán) KRAABICHL SUNSHINE APARTMENT. KRAABICHL SUNSHINE APARTMENT se nachází v Bad Kleinkirchheimu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování KRAABICHL SUNSHINE APARTMENT se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Forest Mountain Apartment

9,7

Forest Mountain Apartment

Ubytování (Udržitelné ubytování) Forest Mountain Apartment. Forest Mountain Apartment se nachází v Bad Kleinkirchheimu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Forest Mountain Apartment se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

STAUDACH - apartment near the ski slopes

9,7

STAUDACH - apartment near the ski slopes

Ubytování (Apartmán) STAUDACH - apartment near the ski slopes. STAUDACH - apartment near the ski svahs se nachází v Staudachu, 37 km od pevnosti Landskron a 49 km od hradu Hornstein. Ubytování STAUDACH - apartment near the ski slopes se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Magic View @ Rosie Chalet

9,7

Magic View @ Rosie Chalet

Ubytování (Apartmán) Magic View @ Rosie Chalet. Magic View @ se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 6 km od termálních lázní St. Kathrein a 5 km od termálních lázní Römerbad. Ubytování Magic View @ Rosie Chalet se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Appartement Else

9,7

Appartement Else

Ubytování (Apartmán) Appartement Else. Tento nekuřácký apartmán se soukromým balkonem a kompletně vybavenou kuchyní stojí přímo u lázní Römer ve městě Bad Kleinkirchheim, 5 minut chůze od... Ubytování Appartement Else se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Appartement Moni / Golf u. Ski / Top 9

9,7

Appartement Moni / Golf u. Ski / Top 9

Ubytování (Apartmán) Appartement Moni / Golf u. Ski / Top 9. Appartement Moni / Golf u. Ski / Top 9 se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 38 km od pevnosti Landskron, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartement Moni / Golf u. Ski / Top 9 se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Appartement Hinteregger

9,7

Appartement Hinteregger

Ubytování (Apartmán) Appartement Hinteregger. Appartement Hinteregger se nachází v Bad Kleinkirchheimu, pouhých 34 km od římského muzea Teurnia. Ubytování Appartement Hinteregger se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Gasthof-Appartements Sportalm

9,7

Gasthof-Appartements Sportalm

Ubytování (Dodatečný poplatek) Gasthof-Appartements Sportalm. Gasthof-Appartements Sportalm, obklopen loukami a horami, se nachází v St. Oswald, jen 50 metrů od lanovky Brunnach. Ubytování Gasthof-Appartements Sportalm se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

KELCHALM Superior Apartment

9,6

KELCHALM Superior Apartment

Ubytování (Apartmán) KELCHALM Superior Apartment. KELCHALM Superior Apartment se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 36 km od pevnosti Landskron, 44 km od hradu Hornstein a 46 km od hradu Pitzelstätten. Ubytování KELCHALM Superior Apartment se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Appartement Bella Vista

9,6

Appartement Bella Vista

Ubytování (Dodatečný poplatek) Appartement Bella Vista. Appartement Bella Vista se nachází asi 34 km od římského muzea Teurnia a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Appartement Bella Vista se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Chalet Apartment Xandorini - Haus Bel Monte

9,6

Chalet Apartment Xandorini - Haus Bel Monte

Ubytování (Dodatečný poplatek) Chalet Apartment Xandorini - Haus Bel Monte. Chalet Apartment Xandorini - Haus Bel Monte se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 34 km od římského muzea Teurnia a 36 km od pevnosti Landskron. Ubytování Chalet Apartment Xandorini - Haus Bel Monte se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Chalet Caprea

9,6

Chalet Caprea

Ubytování (Chata) Chalet Caprea. Chalet Caprea se nachází v Bad Kleinkirchheimu a nabízí sdílený lounge, bar, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Chalet Caprea se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Morgensonne

9,6

Morgensonne

Ubytování (Dodatečný poplatek) Morgensonne. Morgensonne se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 34 km od římského muzea Teurnia, 35 km od pevnosti Landskron a 47 km od hradu Hornstein. Ubytování Morgensonne se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Appartement Kaiserhof

9,6

Appartement Kaiserhof

Ubytování (Dodatečný poplatek) Appartement Kaiserhof. Appartement Kaiserhof se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 37 km od římského muzea Teurnia, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Kaiserhof se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Berghaus Traumblick

9,6

Berghaus Traumblick

Ubytování (Dodatečný poplatek) Berghaus Traumblick. Berghaus Traumblick se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 34 km od římského muzea Teurnia a 35 km od pevnosti Landskron. Ubytování Berghaus Traumblick se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Alpine Spa Residence

9,6

Alpine Spa Residence

Ubytování (Aparthotel) Alpine Spa Residence. Alpine Spa Residence offers modern apartments and a 450 m² spa area in the centre of Bad Kleinkirchheim, only a few steps away from the Römerbad Thermal... Ubytování Alpine Spa Residence se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Familie Wetzlinger

9,6

Ferienwohnungen Familie Wetzlinger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Familie Wetzlinger. Ferienwohnungen Familie Wetzlinger se nachází v klidné části centra města Bad Kleinkirchheim a sídlí ve 2 budovách obklopených velkou zahradou s trávníkem... Ubytování Ferienwohnungen Familie Wetzlinger se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Pension Isabella

9,6

Pension Isabella

Ubytování (Dodatečný poplatek) Pension Isabella. Pension Isabella se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 33 km od římského muzea Teurnia. Nabízí zahradu, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Ubytování Pension Isabella se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Simonbauerhof

9,6

Simonbauerhof

Ubytování (Farma) Simonbauerhof. Farma Simonbauerhof je nachází v obci Bad Kleinkirchheim, 1 km od lanovky Kaiserburgbahn a 100 metrů od zastávky bezplatného skibusu, a nabízí velkou... Ubytování Simonbauerhof se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Ferienwohnungen Fryba

9,6

Ferienwohnungen Fryba

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Fryba. Ferienwohnung Fryba stojí v centru Bad Kleinkirchheimu, 350 metrů od lanovky Kaiserburgbahn a termálních lázní Römerbad. Ubytování Ferienwohnungen Fryba se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

FABIAN - Ski und Thermen Appartement

9,6

FABIAN - Ski und Thermen Appartement

Ubytování (Udržitelné ubytování) FABIAN - Ski und Thermen Appartement. FABIAN - Ski und Thermen Appartement se nachází v Bachu, 34 km od pevnosti Landskron a 46 km od hradu Hornstein. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování FABIAN - Ski und Thermen Appartement se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Enzian Top 2 - O SOLE MIO

9,6

Enzian Top 2 - O SOLE MIO

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 2) Enzian Top 2 - O SOLE MIO. Enzian Top 2 - O SOLE MIO se nachází v Bad Kleinkirchheimu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Enzian Top 2 - O SOLE MIO se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Haus Bergblick

9,5

Haus Bergblick

Ubytování (Apartmány) Haus Bergblick. Haus Bergblick je vzdálený 8 minut jízdy od lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim, 280 metrů od lanovky Nockalmbahn a 1,2 km od lanovky Sonnwiesenbahn... Ubytování Haus Bergblick se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Appartement Sonnfried

9,5

Appartement Sonnfried

Ubytování (Dodatečný poplatek) Appartement Sonnfried. Appartement Sonnfried se nachází v Bad Kleinkirchheimu, 2 minuty chůze od termálních lázní Römerbad a lanovky Kaiserburgbahn a 500 metrů od termálních... Ubytování Appartement Sonnfried se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Appartement Dorfblick

9,5

Appartement Dorfblick

Ubytování (Apartmán) Appartement Dorfblick. Appartement Dorfblick se nachází v Bad Kleinkirchheimu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Dorfblick se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Biochalet Märkl

9,5

Biochalet Märkl

Ubytování (Apartmány) Biochalet Märkl. Biochalet Märkl se nachází v Bad Kleinkirchheimu v Korutanech, 34 km od římského muzea Teurnia. Ubytování Biochalet Märkl se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Enzian 14 - Schmuckstück von Bad Kleinkirchheim

9,5

Enzian 14 - Schmuckstück von Bad Kleinkirchheim

Ubytování (Apartmán) Enzian 14 - Schmuckstück von Bad Kleinkirchheim. Enzian 14 - Schmuckstück von Bad Kleinkirchheim se nachází v Bad Kleinkirchheimu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Enzian 14 - Schmuckstück von Bad Kleinkirchheim se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Landhaus Zirben

9,5

Landhaus Zirben

Ubytování (Dodatečný poplatek) Landhaus Zirben. Landhaus Zirben se nachází v obci Staudach v Korutanech, 36 km od římského muzea Teurnia. Ubytování Landhaus Zirben se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

TEDDYBÄR ski-to-door Studio

9,5

TEDDYBÄR ski-to-door Studio

Ubytování (Udržitelné ubytování) TEDDYBÄR ski-to-door Studio. TEDDYBÄR Studio nabízí ubytování s balkonem a výhledem na hory, přibližně 39 km od pevnosti Landskron. 38 km od římského muzea Teurnia. Ubytování TEDDYBÄR ski-to-door Studio se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Chalet MALLNOCK

9,5

Chalet MALLNOCK

Ubytování (Apartmán) Chalet MALLNOCK. Chalet MALLNOCK se nachází v Bad Kleinkirchheimu, pouhých 38 km od římského muzea Teurnia. Ubytování Chalet MALLNOCK se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Bio Naturhof Ottingerhof

9,5

Bio Naturhof Ottingerhof

Ubytování (Udržitelné cestování – úroveň 1) Bio Naturhof Ottingerhof. Tento tradiční statek se nachází přímo u sjezdovek a pouhých 5 minut chůze od centra Bad Kleinkirchheimu, lanovky Kaiserburgbahn a termálních lázní... Ubytování Bio Naturhof Ottingerhof se nachází ve městě Bad Kleinkirchheim (Rakousko - Korutany).

Ubytování v rakouském městě Bad Kleinkirchheim

Město Bad Kleinkirchheim se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 319 hotelů a ubytování v rakouském městě Bad Kleinkirchheim.